Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy sII κωτσόβολος


disqualified

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ κακη επιλογη να αγορασεις μεταχειρισμενο android με τετοια ταχυτητα στην πτωση τιμων και προσφορας νεων μοντελων. Τα ιδια ισχυουν και με το iphone φυσικα σε τοσο ακριβες τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν ερθει το nexus 4 στα 500Ε θα δουμε το s3 να πεφτει στα "επωνυμα" καταστηματα απο 550 στα 500 ευρω.

Big deal!

Ας ανοιγε google store στην Ελλαδα να το παιρναμε κι εμεις 350Ε και τοτε το συζητουσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Πήρα το εν λόγω κινητό από τον Κωτσόβολο (Ζωγράφου) σήμερα! (τελευταίο κομμάτι νομίζω-σφραγισμένο) Να ρωτήσω κάτι.Αυτό έχει έκδοση 4.0.3. Λίγο που το 'παιξα στα χέρια μου, είμαι πολύ εντυπωσιασμένος! Υπάρχει και πιο καινούρια έκδοση και αν ναι, τί θα με ωφελήσει? Συγγνώμη που ίσως ρωτάω χιλιοειπωμένα πράγματα αλλά πρώτη φορά σε android.Και λέω να περιμένω να αδειάσει η μπαταρία για να το φορτίσω πλήρως τις πρώτες φορές.Πειράζει να το 'χω ανοιχτό την 1η φόρτιση και να το περιεργάζομαι? Ευχαριστώ και καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Πήρα το εν λόγω κινητό από τον Κωτσόβολο (Ζωγράφου) σήμερα! (τελευταίο κομμάτι νομίζω-σφραγισμένο) Να ρωτήσω κάτι.Αυτό έχει έκδοση 4.0.3. Λίγο που το 'παιξα στα χέρια μου, είμαι πολύ εντυπωσιασμένος! Υπάρχει και πιο καινούρια έκδοση και αν ναι, τί θα με ωφελήσει? Συγγνώμη που ίσως ρωτάω χιλιοειπωμένα πράγματα αλλά πρώτη φορά σε android.Και λέω να περιμένω να αδειάσει η μπαταρία για να το φορτίσω πλήρως τις πρώτες φορές.Πειράζει να το 'χω ανοιχτό την 1η φόρτιση και να το περιεργάζομαι? Ευχαριστώ και καλή συνέχεια

 

 

 

Μπορείς να πας στις ρυθμίσεις-> πληροφορίες συσκευής-> ενημέρωση λογισμίκου και να δεις ανά πάσα στιγμή αν υπάρχει κάποια διαθέσιμη αναβάθμιση από τη μαμά Sammy

σχετικά με την φόρτιση.. http://techblog.gr/m...tteries-425222/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Πήρα το εν λόγω κινητό από τον Κωτσόβολο (Ζωγράφου) σήμερα! (τελευταίο κομμάτι νομίζω-σφραγισμένο) Να ρωτήσω κάτι.Αυτό έχει έκδοση 4.0.3. Λίγο που το 'παιξα στα χέρια μου, είμαι πολύ εντυπωσιασμένος! Υπάρχει και πιο καινούρια έκδοση και αν ναι, τί θα με ωφελήσει? Συγγνώμη που ίσως ρωτάω χιλιοειπωμένα πράγματα αλλά πρώτη φορά σε android.Και λέω να περιμένω να αδειάσει η μπαταρία για να το φορτίσω πλήρως τις πρώτες φορές.Πειράζει να το 'χω ανοιχτό την 1η φόρτιση και να το περιεργάζομαι? Ευχαριστώ και καλή συνέχεια

 

Καλυτερα ειναι οι πρωτες φορτισεις τουλαχιστον να γινεται με σβηστο το κινητο. Και μαλιστα να αδειασει η μπαταρια. Δεν θα παθεις τιποτα να περιμενεις κανα 3ωρο. Για το s2 εχει ανακοινωθει οτι θα παρει και την 4.1 που εχει καλυτερη λειτουργια απο την 4.0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

phanispal Μαζί σου είμαι :) αλλά φοβάμαι ότι θα τα αγοράζουν εδώ τα galaxy s τα πουλάνε 150-160 χωρίς εγγύηση και πάλι κάποιος βρίσκεται για να κρατάνε τιμές τι να πω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το

SAMSUNG GALAXY S 2 Ι9100????

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Ναι, GT-I9100 GALAXY SII 16GB. Καλό ή κακό?! Kοίτα που σήμερα όλοι έριξαν τις τιμές! Όλοι οι μεγάλοι στα 269 το κινητό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...