Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy sII κωτσόβολος


disqualified

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως γνωρίζει κάποιος αν παίζουν άτοκες για το SII σε κάποια από τις αλυσίδες που το έχουν στα 269€;

 

12 ατοκες από public με όλες τις πιστωτικές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

/offtopic

 

Για όσους ρώτησαν για το forward2me....

 

Δικά μου ΠΜ και ποστς μαζεμένα

 

register στο forward2me και πληρωμή τις 2-3 λίρες που θέλει

 

μετά παραγγελία με το tunnelbear αφού είχα αλλάξει παντού μέσα απο το google wallet τη διεύθυνσή μου και της κάρτας με αυτή του forward2me

ζήτησα πριν φτάσει στο forward2me το δέμα να μου πούν το ακριβές ποσό (τους είπα τί περίμεναν για μένα) να πληρώσω ώστε να γλιτώσω χρόνο

 

έτσι μόλις έφτασε σε εκείνους το δέμα το έστειλαν κατευθείαν

 

 

απλή ασφάλεια έβαλα

 

 

Εγώ το πήρα κατευθείαν απο το Αγγλικό google play.

 

Μέσω tunnelbear έριξα τη παραγγελία και μέσω του forward2me ήρθε στην πόρτα μου στην Κρήτη.

 

Συνολικό κόστος 445 ευρώ για το 16άρι.

Απο τη στιγμή που το έστειλε η google έφτασε στα χέρια μου σε 2 εργάσιμες μέρες!

Λιγότερο απο 24 ώρες για να έρθει απο Αγγλία στην Κρήτη...

 

 

Ρώτησα τη google και μου απάντησε ότι έχω κανονικά εγγύηση και απο την Ελλάδα.

Βασικά τους είπα ότι θα ταξιδέψω για μεγάλο διάστημα στην Ελλάδα (αφού το αγόρασα και καλά στην Αγγλία).

Απλά μετά που θα το πάρετε να ξανα-αλλάξετε όλες τις διευθύνσεις στο google wallet με την Ελληνική σας.

 

Αυτό ισχύει για αγορά απο google play store.

Λογικά όμως ισχύει και για τα υπόλοιπα καταστήματα εντός Ε.Ε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 ατοκες εχει ο Κωτσο σε ολα τα samsung smartphones....

 

Άτοκες άτοκες έχει αυτός ή "άτοκες Κωτσόβολου"?! :unsure:

Πάντως 269 / 30 = 8,97! Ούτε 9 ευρώ! 2,5 καφέδες τον μήνα! Και όταν θα τελειώσουν οι δόσεις, θα πάει για ανακύκλωση! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Κωτσόβολο δεν νομίζω να έχουν μείνει άλλα.

Κατά τις 7 παρά έκλεισα ένα και είχε ακόμη 25 στη κεντρική αποθήκη, μια ώρα πριν είχε 70.Στα μαγαζιά είχε μόνο εκθεσιακά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φάνηκε ότι είδα μολις διαφημιση στα 269€. Δεν μπορώ να το πω με σιγουριά, αν δεν ισχύει ας διαγραφει το θέμα. Επαναλαμβάνω το λέω με κάθε επιφύλαξη!

 

φίλε μου, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για την ενημέρωσή σου! χάρη σ'εσένα, κρατάω αυτό το υπέροχο τηλέφωνο στα χέρια μου!

πήγα πρωί στα καινούργια public νέας σμύρνης στην πλατεία (το είχαν 399), τους είπα ότι το βρήκα 269 στον κωτσόβολο, τους έδωσα λινκ και μετά από πολλές διαβουλεύσεις με τα κεντρικά τους, μου το έδωσαν στα 269. κάπως έτσι έριξαν και οι άλλοι την τιμή στα 269. βέβαια, έχασα την προσφορά του πλαισίου με τους δωρεάν χάρτες, αλλά όλα τα gps προγράμματα υπάρχουν και σπασμένα, οπότε μικρό το κακό.

και πάλι ευχαριστώ!

να είσαι πάντα καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Όσοι το πάρουν να βάλουν την φωτεινότητα τέρμα και να γυρίσουνε τη συσκευή σε landscape να δούνε αυτή την εικόνα και στην θέση που είναι η ώρα να κάνουν zoom...

 

όπως φαινεται σε αυτό το βίντεο

 

Αν πετύχει κανείς το ίδιο πρόβλημα στην οθόνη να μαζευτούμε γιατί στην samsung δεν το αλλάζουν το sii.

 

Αν έχεις εγγύηση γύρισε το πίσω, εάν φοράς στοκ ρομ πάτα*#9900#έχει μια επιλογή να κάνεις κάποια τεστ για τα χρώματα να δεις αν έχεις καμένο πιξελ, όπως λένε για τις amoled, εκεί θα φανεί αν έχει πρόβλημα.Εάν έχει επιστροφή.Για καστομ δεν ξέρω

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Επεξ/σία από vrwmiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι τα κοντράρει, έλα όμως που η μαμά σαμμυ πρέπει να πουλήσει 3αρια και νοτε 2

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποια ειναι η αισθηση σας θα το δουμε σε κανα μηνα και κατω απο 250 ευρω?

πολυ χλωμο, φιλε, να ξανα φαει πτωση αμεσα... Μολις επεσε, σκεψου.

 

Το κινητο ειναι πολυ σπουδαιο, για τα λεφτα του. Οι περισσοτεροι θα εχετε θολωσει απ τις κινηταρες που βγηκαν τελευταια, και δεν ενθουσιαζεστε, αλλα προσωπικα θεωρω συνολικα σπουδαιο το s2, σ αυτη την τιμη ειναι καλο vfm :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποια ειναι η αισθηση σας θα το δουμε σε κανα μηνα και κατω απο 250 ευρω?

Kαι περσι τετοια εποχη (λιγο νωριτερα ισως κανα μηνα) γινοταν πολυς ντορος για το 1ο Galaxy S στα 249 (και το S plus στα 279) και στα καπακια το πεταξε το αγγλικο αμαζον στα 200 ευρω και εγινε της μουρλης...! Γιατι να μην γινει το ιδιο και τωρα; ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...