Προς το περιεχόμενο

Jiayu JY-G3 4.5 the best of china


holy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες αν το στειλουνε με Air Mail Post δεν υπαρχει κινδυνος τελωνειου..Πολυ δυσκολα θα κολλησει...Μονο με τις ταχυδρομικες κολλανε εκει..Πες του seller οταν το κανεις παραγγελια το τιμολογιο η να στο στειλει ξεχωριστα με αλλο δεμα η να το εκτυπωσεις κατευθειαν απο τον υπολογιστη σου...ωστε να φενεται οτι ειναι gift στο αεροδρομιο και οχι αγορα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι και εγώ για τον κινέζο Jiayu JY-G3. Είδα και οτι δεν υποστηρίζει ελλήνικα και έρχεται με αρκετές κινεζικές εφαρμογές. Υπάρχουν mod rom για αυτό προκειμένου να του περάσεις ελληνικό μενού αλλά και εφαρμογές όπως googleplay, skype κτλ?

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια το έχω το κινητό!

Για τα χαρακτηριστικά του αν το επαιρνε κάποια Sony,Samsung κτλ και του άλλαζε μονο το λογότυπο θα έκανε στο χαλαρό ένα 400ευρο.. 

 

Μπορείτε να του βάλετε custom rom για ελληνικό μενού. Αν του αφήσετε το εργοστασιακό λογισμικό πάντως αναγνωρίζει εληνικά παντου(Μηνύματα,επαφες,μουσική).. 

 

Η οθόνη του εκπληκτική με φοβερές γωνίες θέασης, ποιότητα κατασκευής πολύ καλή, καμερα ικανοποιητική με 720p video, o διπύρηνος ρολλάρει πολύ καλά, αυτονομία στο χαλαρό 2 μερες με κανονική χρήση (4 μέρες με αναμονή), GPS μια φορά το έχω δοκιμάσει χωρίς προβλήματα.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, ειδικά για όσους δεν έχουν κόμπλεξ με την μάρκα και δεν τους αρέσει να  πληρώνουν "αέρα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μπορείτε να του βάλετε custom rom για ελληνικό μενού. Αν του αφήσετε το εργοστασιακό λογισμικό πάντως αναγνωρίζει εληνικά παντου(Μηνύματα,επαφες,μουσική).. 

 

 

Καλησπερα .

Ειμαι ετοιμος να το παρω .

2 ερωτησεις

1. Που και πως βρισκουμε - βαζουμε custom rom για ελληνικό μενού ?

2. Απο θεμα μπαταριας πως παει ? ( να παρω και μια δευτερη σαν spare ? 8 ευρω κανει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...