Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY Tab 2 (10.1) GT-P5110 - 249ευρώ


dpress

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν λεμε για το samsung, ναι κανονικα.

 

ναι η συγκεκριμενη εκδοση που πωλειται στο media στην προσφορα. Δεν ειναι οπως τα ipad Που εχει gps μονο η εκδοση με sim ετσι? γιατι στ χαρακτηριστικα δεν αναφερει κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ainol-nov...h-gps-16gb.html

Λες για αυτό; Φαίνεται πολύ καλό για την τιμή του! Δεν διευκρινίζει αν έχει HDMI port όμως όπως και αν διαβάζει USB flashακια. Επίσης θα παίρνει ενημερώσεις ή όχι;

 

Καλά νομίζω ότι είναι λίγο αστείο να μιλάμε ακόμη για το αν ένα tablet παίρνει φλασάκια ή όχι. Tο θεωρώ δεδομένο. Παρακάτω σε ερώτηση λέει πως δέχεται 3g USB Dongle, οπότε λογικά έχει USB Host.

Επίσης στο Link που έδωσες ο τίλος είναι:

 

Ainol Novo 10 Hero II 10.1 Inch Quad Core Tablet PC Dual Camera WIFI HDMI Bluetooth GPS 16GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

defaultuser2003 σε τι τιμή ;

 

** εβγαλα το link για να δείτε ότι δεν με ενδιαφέρει να κάνω διαφήμιση.... ούτε να υποστηρίξω το συγκεκριμένο μαγαζί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

defaultuser2003 σε τι τιμή ;

 

** εβγαλα το link για να δείτε ότι δεν με ενδιαφέρει να κάνω διαφήμιση.... ούτε να υποστηρίξω το συγκεκριμένο μαγαζί....

 

249 ευρώ πλήρωσα, όπως λέει και ο τίτλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μεταξυ αυτου και του cubeu30gt πιο θα περνατε?Το πρωτο 249 το δευτερο 160 κινεζικο.Το θελω περισσοτερο για gaming.powervr sgx540 το πρωτο και mali 400 το δευτερο.

 

Sent from my u8800pro using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια μεταξυ αυτου και του cubeu30gt πιο θα περνατε?Το πρωτο 249 το δευτερο 160 κινεζικο.Το θελω περισσοτερο για gaming.powervr sgx540 το πρωτο και mali 400 το δευτερο.

 

Sent from my u8800pro using Insomnia

 

Κοίτα η mali 400 είναι σαφός ανώτερη από την 540. H 540 από την άλλη είναι συμβατή με όλα τα games. Βέβαια με το chainfire Πλέον γίνονται θαύματα οπότε και η mali400 δεν θα έχει προβλήματα ασυμβατότητας φαντάζομαι.

 

defaultuser2003 σε τι τιμή ;

 

** εβγαλα το link για να δείτε ότι δεν με ενδιαφέρει να κάνω διαφήμιση.... ούτε να υποστηρίξω το συγκεκριμένο μαγαζί....

 

Ναι δεν το υποστηρίζεις, συγνώμη...Πάντως ωραίο avatar και ενδιαφέρουσα υπογραφή έχεις.(σαν να είμαστε πιτσιρικάκια)

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα η mali 400 είναι σαφός ανώτερη από την 540. H 540 από την άλλη είναι συμβατή με όλα τα games. Βέβαια με το chainfire Πλέον γίνονται θαύματα οπότε και η mali400 δεν θα έχει προβλήματα ασυμβατότητας φαντάζομαι.

 

Οποτε πιστευεις καλυτερα να παω στο κινέζικο?Το θελω αρκετα για gaming σε βαρια παιχνιδια της gameloft για αυτο δεν το εχω παραγγειλει ακομα το samsung.Το κακο με το κινεζικο ειναι οτι θα κανει 10+ μερες να ερθει+το κακιστο ηχειο του+οτι θελει paypal ενω στο πλαισιο υπαρχει και η αντικαταβολη.

 

Οποιος εχει το συγκεκριμενο tablet(samsung galaxy tab 2 10.1) παρακαλω αν μπορει να δοκιμασει κανενα βαρυ παιχνιδι οπως nova 3,wild blood,modern combat 4 και να μου πει πως το τρεχει και αν κολλαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω δει το gt30 με το ανύπαρκτο ηχείο και όχι μόνο θα σου έλεγα ότι σε αυτή την τιμή για το samsung δε χωράει συζήτηση για το πιο να πάρεις.

Πάρε το galaxy tab.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω δει το gt30 με το ανύπαρκτο ηχείο και όχι μόνο θα σου έλεγα ότι σε αυτή την τιμή για το samsung δε χωράει συζήτηση για το πιο να πάρεις.

Πάρε το galaxy tab.

 

Οντως το ηχειο του u30gt ειναι χαλια.Το καθενα εχει τα + και τα - του.

 

U30

Χαμηλη τιμη(170 το 16gb)

Καλυτερη καρτα γραφικων

Καλυτερη οθονη(ips)

Χειροτερο ηχειο

Κινεζια που αν βγαλει προβλημα αστα βραστα

15+ μερες για να ερθει

 

Δυσκολη αποφαση.Θα περιμενω για 2-3 μερες ακομα να μου πει καποιος που το εχει για τα παιχνιδια που ανεφερα και αν ολα ειναι καλα το παραγγελνω απο Τεταρτη.

 

Sent from my u8800pro using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος εχει το συγκεκριμενο tablet(samsung galaxy tab 2 10.1) παρακαλω αν μπορει να δοκιμασει κανενα βαρυ παιχνιδι οπως nova 3,wild blood,modern combat 4 και να μου πει πως το τρεχει και αν κολλαει.

 

Έβαλα και έπαιξα το GTA 3 και έπαιζε μια χαρά. Δεν είχε κολλήματα και τα γραφικά ήταν πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...