Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY Tab 2 (10.1) GT-P5110 - 249ευρώ


dpress

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανείς αν παίρνει (ή θα πάρει) 4.2.1' date=' ή μόνο με κάστομ ρομ;[/quote']

 

Ενδιαφερουσα ερωτηση και γω θα ηθελα να μαθω..

Οποιος ξερει ας μας πει για να προλαβουμε να το αγορασουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έβαλα και έπαιξα το GTA 3 και έπαιζε μια χαρά. Δεν είχε κολλήματα και τα γραφικά ήταν πολύ καλά.

 

Να σε καλα θα το χτυπησω και εγω αυριο γιατι χρειαζομουν ενα tablet για surfing/gaming.

 

Sent from my u8800pro using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον παίζει και σε Plaisio, Ηλεκτρονική....

Τι 4.2.1 ρε παιδιά. Εδώ είναι αμφίβολο αν θα πάρει ή μάλλον καλύτερα αν θα του δώσει η Samsung την 4.1...

http://www.gsmarena...._p5110-4669.php

Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich), upgradable to v4.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το upgradable σημαίνει ότι έχει τις προδιαγραφές να πάρει την συγκεκριμένη έκδοση όχι ότι θα την πάρει σίγουρα.

 

Πίστεψέ με η Samsung είναι πολύ "ιδιότροπη" με τις αναβαθμίσεις στο Android και αργεί πάααρα πολύ...

 

Για του λόγου το αληθές το 7άρι Tab2 πήρε την 4.0.4. μόλις τον προηγούμενο μήνα...

 

Εννοείται ότι μιλάμε πάντα για original rom...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το upgradable σημαίνει ότι έχει τις προδιαγραφές να πάρει την συγκεκριμένη έκδοση όχι ότι θα την πάρει σίγουρα.

Είσαι σίγουρος για αυτό; Μιας αφού το android δεν έχει minimum requirements και κατα δεύτερον υπάρχουν κινητά με hardware του 2010 ξεπερασμένα ακόμα και για την εποχή τους,να παίρνουν jellybean στο XDA.

Συνεπώς εγώ θα λεγα το upgradable σημαίνει οτι η εταιρία είπε θα αναβαθμιστεί,όχι οτι έχει τις προυποθέσεις αν αποφασίσει η εταιρία,αλλιώς άπειρα κινητά όπως το s2 θα πρεπε να λεει upgradable to 4.2 αφού έχει παρόμοιο hw με gnexus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα τηλεφωνικά με κατάστημα και μου είπαν ότι τους ήρθε οδηγία σήμερα το πρωί να αλλάξουν την τιμή σε 279€!

Στο site πάντως είναι ακόμα με την προσφορά στα 249. Ίσως όποιος θέλει να το παραγγείλει online τώρα πριν την αλλάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι 4.2.1 ρε παιδιά. Εδώ είναι αμφίβολο αν θα πάρει ή μάλλον καλύτερα αν θα του δώσει η Samsung την 4.1...

 

Εκανα ηδη την ενημερωση εγω.αρα δεν υπαρχει θεμα,μια χαρα την εδωσε η σαμμυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο μιντια Θεσσαλονίκης (πυλαία) που πέρασα σήμερα το είχε ακόμα στα 249 και είχε μια στοίβα καμιά 50αρια κομμάτια.

και μετά πήγα απο πλαίσιο στο οποίο δεν είχε κανένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic: πως την έκανες την αναβάθμιση? δεν υπάρχει κάποιο update ακόμα τουλάχιστον...

μολις το ανοιξα πριν 5-6 μερες αρχισε να κατεβαζει μονο του την αναβαθμιση και μετα μου λεει συμφωνεις να την κανουμε?οκ του ειπα και εκανε ενα restart και κομπλε.

ισως να παιζει ρολο οτι το πηρα απο αγγλικο amazon..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...