Προς το περιεχόμενο

Driver genius


A_panM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παω να κατεβασω τους πιο προσφατους οδηγους με το συγκεκριμενο προγραμμα αλλα σε αρκετους μου εμφανιζει σφαλμα και δεν τους κατεβαζει....Αυτο γινεται τωρα μετα απο φορματ πριν το φορματ που τους ειχα ξανα κατεβασει δεν ειχα προβλημα.Αυτο σε τι μπορει να οφειλεται?

 

image.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) ναι απο 7 σε 7

β) οκ αυτη την στιγμη δεν εχω θεμα με τους οδηγους στην διαχειριση αλλα το θεμα ειναι γιατι τωρα μου βγαζει αυτο το βγαλμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι α) μαλλον το προγραμμα που εχεις ειναι σπασμενο β) ποτε μην χρησιμοποιεις τετοιου ειδους προγραμματα...ειναι σκουπιδια...ΕΙΔΙΚΑ προγραμματα που εχουν να κανουμε με το συστημα...οπως drivers και μητρωο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν είναι σπασμένο ή όχι δεν παίζει μεγάλο ρόλο εκτός αν το crack του έχει ιούς.

 

Η χρησιμότητα όμως των προγραμμάτων που σου κατεβάζουν drivers, αυτό είναι άλλο θέμα. (για μένα είναι άχρηστα).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα και εγω μην νομιζεις δεν το πολυχρησιμοποιω..Μια φορα το ειχα εγκαταστησει πριν το φορματ κατεβασα καποιους οδηγους μεχρι εκει..και αλλη μια τωρα μετα το φορματ ειπα να το ξανα δοκιμασω και μου εκανε εντυπωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...