Προς το περιεχόμενο

Κατασκευή booking ιστοσελίδας


ιπτάμενος τυφλοπόντικας

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρεται.

 

Θα ήθελα να φτιάξω ένα site με θέμα το κλείσιμο (booking) σε ταξί.

 

τα βασικά πράγμα που ζητάω είναι τρία:

 

1) Υπάρχει έμα έτοιμο πρόγραμμα υπολογισμού κόστους διαδρομών (ανοιχτού κώδικα java) το οποίο ίσως χρειαστεί να επέμβει κάποιος για μικρές βελτιώσεις. Το πρόγραμμα αυτό θα ήθελα να ενσωματωθεί σε wordpress template της επιλογής μου.

 

2) Θα ήθελα όταν κλείνει κάποιος μία διαδρομή,να μπορώ εγώ μέσα από το iphone μου ή την ταμπλέτα μου,είτε να δώσω το οκ για να συνέχιστεί το booking,είτε να αρνηθώ το booking μέσω κάποιων στερεότυπων απαντήσεων του τύπου "δεν υπάρχει διαθέσιμο ταξί την ώρα που ζητήσατε"....κτλ

 

3) Σύνδεση με payplal.

 

απο εσας θα ήθελα να μου πέιτε αν γίνεται, περίπου πόσο το κοστολογείτε αυτό για να φτιαχτεί κ αφετέρου αν υπάρχει κάποιος που μπορεί να το αναλάβει ας επικοινωνίσει μαζι μου.

 

Μένω Αιγάλεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται.

 

Θα ήθελα να φτιάξω ένα site με θέμα το κλείσιμο (booking) σε ταξί.

 

τα βασικά πράγμα που ζητάω είναι τρία:

...

3) Σύνδεση με payplal.

 

απο εσας θα ήθελα να μου πέιτε αν γίνεται, περίπου πόσο το κοστολογείτε αυτό για να φτιαχτεί κ αφετέρου αν υπάρχει κάποιος που μπορεί να το αναλάβει ας επικοινωνίσει μαζι μου.

 

Μένω Αιγάλεω.

 

Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω να σου απαντήσω, αλλά για το 3) υπάρχουν έτοιμα plugins: http://www.google.com/webhp?hl=en#hl=en&sugexp=les%3Bpchatac&gs_nf=3&gs_rn=0&gs_ri=hp&pq=c11&cp=17&gs_id=5ja&xhr=t&q=wordpress+paypal+plugin&pf=p&tbo=d&sclient=psy-ab&oq=wordpress+paypal+&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1354675689,bs.1,d.Yms&fp=cb77a8e7a9a5abfa&bpcl=39650382&biw=1280&bih=567 (εκτός αν δεν κατάλαβα καλά αν ζητάς κάτι τέτοιο).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...