Προς το περιεχόμενο

Η ZTE θα παρουσιάσει στη CES το Grand S smartphone με οθόνη 5" Full HD


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα το Note 2 και το πουλησα. Τηλεφωναρα πραγματικα αλλα τεραστιο. Δεν το μπορεσα τελικα. Μια μερα μαλιστα ειχα παραγγειλει ενα σαντουιτς. Κατα λαθος δαγκωσα το note 2. Μπερδευτικα το πιστευετε;

 

To Xperia S για μενα εχει τη χρυση τομη Οθονης/Αναλυσης 4.3'' 720p

 

AXAXAXAXAXAXA Θεός.

 

Συμφωνώ με το 4,3" - 720p

 

ThReSh βλέπεις πως υπάρχει κόσμος που δεν βολεύεται με τις 5"? Δεν είσαι κύκλωπας, απλώς λείπουν ναυαρχίδες (από άποψη hardware) σε μικρότερες από 5". Δεν με ενοχλεί που υπάρχουν 5", με ενοχλεί που γίνονται trend σε βάρος των μικρότερων. Αν ήθελα tablet, αυτό θα έπαιρνα (και για browsing χωρίς πίντς και σκρολ και ζουμ που λέγαμε πριν).

 

Το κινητό μου το θέλω Ελίτ (όπως τη φρυγανιά :lol: ). Επιδόσεις, μικρό μέγεθος, καλή ανάλυση. Γίνεται; Ως τώρα, όχι. Αυτό λέω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

AXAXAXAXAXAXA Θεός.

 

Συμφωνώ με το 4,3" - 720p

 

ThReSh βλέπεις πως υπάρχει κόσμος που δεν βολεύεται με τις 5"? Δεν είσαι κύκλωπας, απλώς λείπουν ναυαρχίδες (από άποψη hardware) σε μικρότερες από 5". Δεν με ενοχλεί που υπάρχουν 5", με ενοχλεί που γίνονται trend σε βάρος των μικρότερων. Αν ήθελα tablet, αυτό θα έπαιρνα (και για browsing χωρίς πίντς και σκρολ και ζουμ που λέγαμε πριν).

 

Το κινητό μου το θέλω Ελίτ (όπως τη φρυγανιά :lol: ). Επιδόσεις, μικρό μέγεθος, καλή ανάλυση. Γίνεται; Ως τώρα, όχι. Αυτό λέω.

 

Φιλε Vago αυτο ακριβως ηθελα να γραψω και τωρα. Μεσα στο 2013 δεν θα υπαρξει πλεον HIGH END android κινητο κατω απο 5'' και αυτο ειναι το τραγικο της υποθεσης.

 

Εγω προσωπικα θα πηγαινω σε εταιριες που βγαζουν κινητα high end απο 4'' - 4.5'' χωρις να κοιταζω OS.

 

Ηδη γλυκοκοιταζω το HTC 8x η το lumia 920

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα θα πηγαινω σε εταιριες που βγαζουν κινητα high end απο 4'' - 4.5'' χωρις να κοιταζω OS.

 

Ηδη γλυκοκοιταζω το HTC 8x η το lumia 920

 

Και το iphone 5 παρεπιπτόντως είναι high end.

 

Παμε μωρή κίνα

 

Πάμε http://www.chinaphon...mi-m2-quad-core

 

 

γιατί πρέπει σώνει και καλά με το 1 χέρι όμως?

 

H apple το προέβαλλε ως προτέρημα iphone 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

awesome στατιστικό δείγμα, damn... :P

 

Εγώ και η Εθνική Στατιστική Αρχή εδώ μέσα.

 

Και στο "γιατί με το ένα χέρι". Είμαι στο μετρό. Πήχτρα κόσμος, όρθιος με το χέρι στον αέρα να κρατάει τη μπάρα -λολ- και θέλω να αλλάξω τραγούδι με το άλλο χέρι. Ε, τρέχα γύρευε.

 

Τέτοιοι -μικροί, ως αμελητέοι από πολλούς, δε λέω- συμβιβασμοί είναι ες βάρος της χρηστικότητας όλης της συσκευής. Το θεωρώ deal-breaker.

 

Δε γουστάρω ρε φίλε να καταλήξω με τενοντίτιδα για να πατήσω το ρημάδι το "Back" στο Music player. Νισάφι πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

hm, είτε υπερβάλεις είτε έχεις αρκετά μικρά δάχτυλα/χέρια...

 

ok στις 4.65 πχ του Galaxy Nexus δεν φτάνει παντού ο αντίχειράς μου αλλά για τη συγκεκριμένη περίπτωση που ανέφερες, φτάνει και περισσεύει...

 

 

τέσπα, όπως είπα, iPhone..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα γιαυτο λετε?

 

Ειπαμε οι εταιριες πρεπει να ικανοποιουν οσο το δυνατον μεγαλυτερο φασμα του αγοραστικου κοινου.Κερδισμενες βγαινουν και αυτες απο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, εντάξει, όλοι το ίδιο λέμε, βασικά. Τεσπα, τέλος, πολύ το κουράσαμε. Δυο σελίδες το ίδιο πράμα ξανα και ξανά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το iphone 5 παρεπιπτόντως είναι high end.

 

 

 

Πάμε http://www.chinaphon...mi-m2-quad-core

 

 

 

 

H apple το προέβαλλε ως προτέρημα iphone 5.

 

Ειναι High End και το Iphone σιγουρα απλα ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕNO. 850€ για ενα κινητο 32gb? ε οχι ρε παιδια ε οχι οταν υπαρχει ενα galaxy S3 στα 450€ πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...