Προς το περιεχόμενο

Asus Google Nexus 7 16GB WiFi 219.90


wannaplay

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή ήμουν πολυ ψημενος για καινούργιο ταμπλετ φέτος τα Χριστούγεννα, τα έψαξα και τα είδα απο κοντα σχεδόν ολα. Η οθόνη του Νεξους μου φανηκε μια χαρα (και οι κριτικες σε γενικές γραμμές συμφωνούν) και φυσικά απο επεξεργαστη δε συγκρίνεται παρα μόνο με λίγα αυτη τη στιγμη. Η τιμη επίσης πολυ καλη για τα ελληνικά δεδομένα, και ο μόνος λόγος που εγω προσωπικά δε το πήρα είναι το μέγεθος- έχω ήδη ένα Νουκ σε αυτο το μέγεθος και αποφάσισα ότι θέλω κάτι μεγαλύτερο.

Για όποιον θέλει κάτι σε αυτές τις ιντσες θα έλεγα ότι είναι μια πααααρα πολυ καλη επιλογή απο όλες τις πλευρές.

Σορρυ για το οφ τοπικ παιδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά στην διαφήμιση είδα ότι δίνουν 75 ευρώ δωροεπιταγή ,τι στο καλό !!!!

 

Α, μη μας βάζεις τέτοιες φωτιές!

Τηλεοπτική διαφήμιση είδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σαιτ του γερμανου απο το φυλλαδιο το λεει ξεκαθαρα για -50 ευρω. Αν ειναι -75 ευρω ειναι ευκαιριαρα και πολυ κατω απο τον ανταγωνισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σαιτ του γερμανου απο το φυλλαδιο το λεει ξεκαθαρα για -50 ευρω. Αν ειναι -75 ευρω ειναι ευκαιριαρα και πολυ κατω απο τον ανταγωνισμο.

 

ναι κι εγω το έλεγξα ξανά και λέει ξεκάθαρα 50 ευρώ.

μακάρι να έχει αλλάξε κάτι, αλλά πολύ αμφιβάλλω για να πω την αλήθεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε μου πας στο γερμανο του λες με το κουπονι εκπτωσης βγαινει σε αυτη την τιμη και το τσιμπας,αν σου πει οτι η εκπτωση ειναι για την επομενη αγορα που δε νομιζω πανε απλα σε αλλον γερμανο η πεσε του να ενημερωθει καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά τιμή είναι..σιγουρά αξίζει τα λεφτά του ,εκτός και αν κάποιος δεν έχει πρόβλημα να πάει σε σχετικά δυνατό κινέζικο που είναι ακόμα πιο vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά τιμή είναι..σιγουρά αξίζει τα λεφτά του ,εκτός και αν κάποιος δεν έχει πρόβλημα να πάει σε σχετικά δυνατό κινέζικο που είναι ακόμα πιο vfm

 

για μένα δεν είναι θέμα δύναμης (πόσο πιο δυνατό αυτή τη στιγμή;;) όσο θέμα μεγέθους οθόνης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μένα δεν είναι θέμα δύναμης (πόσο πιο δυνατό αυτή τη στιγμή; ;) όσο θέμα μεγέθους οθόνης....

 

το είχα για μερικά φεγγάρια (μην ρωτάτε γιατί το έδωσα... μαζί με αυτό έχουν περάσει από τα χέρια μου επίσης όλα τα ipad και σχεδόν όλα τα samsung), οι ~7" είναι το ιδανικό (για μένα) μέγεθος. Το μεγάλο του συν όμως είναι ότι είναι google, με ότι συνεπάγεται αυτό στα update

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είχα για μερικά φεγγάρια (μην ρωτάτε γιατί το έδωσα... μαζί με αυτό έχουν περάσει από τα χέρια μου επίσης όλα τα ipad και σχεδόν όλα τα samsung), οι ~7" είναι το ιδανικό (για μένα) μέγεθος. Το μεγάλο του συν όμως είναι ότι είναι google, με ότι συνεπάγεται αυτό στα update

 

Για πες (έστω και με ΠΜ αν θεωρείς ότι "χαλάει" το θρεντ)! Θα με ενδιέφερε να ακούσω γιατί το προτιμάς έναντι κάτι μεγαλύτερου.

Δεν είναι ρητορική η ερώτηση: έχω ένα Nook Color με το οποίο είμαι ΚΑΤΑευχαριστημένος (ειδικά τώρα που τρέχει Jelly Bean αξιοπρεπώς) αλλά ψήνομαι εδώ και καιρό για κάτι καινούργιο. Και είμαι ανάμεσα σε κάτι ξανά 7άρι (και δεν υπάρχει καλύτερο και για το λόγο που αναφέρεις) και κάτι μεγαλύτερο- είτε λίγο (iPad mini) είτε πολύ (iPad 3/4, Samsung galaxy tab 2 κλπ)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το βασικό θέμα σε smartphone και tablet είναι το βάρος. Τα χέρια μου κουράζονται πολύ εύκολα και καταλήγω να μην χρησιμοποιώ τις συσκευές αυτές όση ώρα θέλω.

 

Τα ipad 1, 2, 3 και 4 τα θεωρώ ακόμα και σήμερα τουβλάκια. To Samsung galaxy tab 10 το πρώτο (ήταν 3g, ελαφρός πιο βαρύ δηλαδή), το 7άρι, το note 2 10.1 (με το stylus) και το απλό το tab 2 10.1 επίσης τα ίδια. Το βάρος σε σχέση με το μέγεθος με κάνουν να προτιμώ το laptop στην αγκαλιά (σε βάση).

 

Αντίθετα το ipad mini ήταν εντυπωσιακό σε αυτόν τον τομέα με το κακό ότι είναι apple και τρέχει ios. To nexus ήταν ελαφρός πιο "άβολο" αλλά δεν ξέφευγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το βασικό θέμα σε smartphone και tablet είναι το βάρος. Τα χέρια μου κουράζονται πολύ εύκολα και καταλήγω να μην χρησιμοποιώ τις συσκευές αυτές όση ώρα θέλω.

 

Τα ipad 1, 2, 3 και 4 τα θεωρώ ακόμα και σήμερα τουβλάκια. To Samsung galaxy tab 10 το πρώτο (ήταν 3g, ελαφρός πιο βαρύ δηλαδή), το 7άρι, το note 2 10.1 (με το stylus) και το απλό το tab 2 10.1 επίσης τα ίδια. Το βάρος σε σχέση με το μέγεθος με κάνουν να προτιμώ το laptop στην αγκαλιά (σε βάση).

 

Αντίθετα το ipad mini ήταν εντυπωσιακό σε αυτόν τον τομέα με το κακό ότι είναι apple και τρέχει ios. To nexus ήταν ελαφρός πιο "άβολο" αλλά δεν ξέφευγε.

 

Ευχαριστω (έχεις ΠΜ ;-))

 

Στο σαιτ του γερμανου απο το φυλλαδιο το λεει ξεκαθαρα για -50 ευρω. Αν ειναι -75 ευρω ειναι ευκαιριαρα και πολυ κατω απο τον ανταγωνισμο.

 

Επιβεβαίωσα σε κατάστημα Γερμανός σήμερα ότι είναι δυστυχώς 50 ευρώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...