Προς το περιεχόμενο
Samsung Galaxy S II 269 €

Kondzio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 65
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

http://crave.cnet.co.uk/mobiles/samsung-galaxy-s4-coming-in-may-could-ditch-home-button-50010099/   S4 περιπου τον μαιο,υπομονη οπου ναναι θα ξεστοκαρουν το S2 κοντα στα 200 για να τελειωνουν με αυτ

Αφου δεν εχει λογο υπαρξης εσυ γιατι το συζητας και το επαναφερεις προκαλωντας μας να το συνεχισουμε κιολας; Φυσικα πετας ενα χωρις παρεξηγηση οταν ολο το υπολοιπο σου μυνημα ειναι "παρεξηγισιμο"? Πρ

Υπομονή... Θα ξαναβγεί λογικά προσφορά. Εκτός αν σταμάτησε η παραγωγή του και δεν υπάρχει απόθεμα απο την Samsung

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Υπομονή... Θα ξαναβγεί λογικά προσφορά. Εκτός αν σταμάτησε η παραγωγή του και δεν υπάρχει απόθεμα απο την Samsung

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

http://crave.cnet.co.uk/mobiles/samsung-galaxy-s4-coming-in-may-could-ditch-home-button-50010099/

S4 περιπου τον μαιο,υπομονη οπου ναναι θα ξεστοκαρουν το S2 κοντα στα 200 για να τελειωνουν με αυτο

ετσι εκαναν κ με το S περυσι

• Like 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Θα  ξεστοκαρουν τον Μαιο ή λες πιο συντομα? μεχρι τον Μαιο ποιος ζει ποιος πεθαινει

Μακάρι να έγραφε κατω απο αυτο το ποστ: Sent by Samsung Galaxy SII using InsomniaApp.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαχχχχχχχχ!

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παίδες, εγώ είχα παραγγείλει το SII από Electroworld στα 269 και με έπαιρναν στο παλιό μου κινητό ενώ τους είχα πει πως έχω αλλάξει νούμερο και το έχασα. Τότε που μίλαγα με έναν αντιπρόσωπό τους στο τηλέφωνο μου είχε πει πως δεν έχουν κανένα κομμάτι σε κανένα υποκατάστημα, αλλά και ότι η ίδια η Samsung είχε ξεστοκάρει και δεν είχαν κανένα κομμάτι για να τους δώσουν. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ελπιζω να μην ειναι αληθες, και να μην εγινε το οριστικο ξεστοκαρισμα σε αυτη την τιμη... Θετικη ενεργεια και υπομονη!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σορρυ παιδια αλλα εγω φταιω, είμαι εκ φυσεως γκαντεμης, οποτε θα γινει το χειροτερο δυνατο σενάριο... Αντιο SII  :mellow:

Υπομονή μέχρι του χρόνου τα Χριστουγεννα να πάρουμε το SIII στα 269:D

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.