Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S II 269 €


Kondzio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια και εγω ηθελα σαν τρελος να παρω το S2 αλλα λογω συγκυριων και χρηματων δεν μπορεσα!

κατεληξα στο s advance και δεν το μετανιωσα καθολου.....

ειναι ενα "μικρο" S2 σε πιο προσιτη τιμη! Στα 200 που το πηρα εγω ειναι τρελο vfm! Ριξτε του μια ματια γιατι μου φαινεται θα αργησει να πεσει η τιμη του S2 για οσους βιαζονται!

 

Αποστολή από το GT-I9070 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και εγω ηθελα σαν τρελος να παρω το S2 αλλα λογω συγκυριων και χρηματων δεν μπορεσα!

κατεληξα στο s advance και δεν το μετανιωσα καθολου.....

ειναι ενα "μικρο" S2 σε πιο προσιτη τιμη! Στα 200 που το πηρα εγω ειναι τρελο vfm! Ριξτε του μια ματια γιατι μου φαινεται θα αργησει να πεσει η τιμη του S2 για οσους βιαζονται!

 

Αποστολή από το GT-I9070 με τη χρήση Insomnia App

 

Το s advance περιμένω και εγώ στα 200 ευρώ από το Public. Βεβαια δεν γνωρίζουν αν θα το φέρουν ή όχι. Αξίζει για 250 που το βρίσκω στο φθηνότερο μαγαζι τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το S Advance αξίζει κάθε ευρώ από τα 200. Όταν όμως συζητάμε για 250 ευρώ τι στιγμή που γνωρίζεις πως το SII έχει κυκλοφορήσει στα 269, τότε σε πονάει. Παρόλα αυτά μην έχετε ελπίδες για το SII ξανά σε αυτή την τιμή γιατί και εγώ το κυνήγησα ως τώρα μιλώντας στο τηλέφωνο και με Email με διάφορα ελληνικά μαγαζιά και μου είπαν πως το ξεπούλημα του SII έγινε και το προϊόν έχει εξαντληθεί από τη Samsung Hellas και δε θα το ξαναφέρουν. Τώρα εάν αποφασίσουν τα μαγαζιά που το εισάγουν από Ευρώπη να ρίξουν 60 ευρώ την τιμή, είναι άλλο θέμα. Αλλά τα ελληνικά μοντέλα έχουν εξαντληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το S Advance αξίζει κάθε ευρώ από τα 200. Όταν όμως συζητάμε για 250 ευρώ τι στιγμή που γνωρίζεις πως το SII έχει κυκλοφορήσει στα 269, τότε σε πονάει. Παρόλα αυτά μην έχετε ελπίδες για το SII ξανά σε αυτή την τιμή γιατί και εγώ το κυνήγησα ως τώρα μιλώντας στο τηλέφωνο και με Email με διάφορα ελληνικά μαγαζιά και μου είπαν πως το ξεπούλημα του SII έγινε και το προϊόν έχει εξαντληθεί από τη Samsung Hellas και δε θα το ξαναφέρουν. Τώρα εάν αποφασίσουν τα μαγαζιά που το εισάγουν από Ευρώπη να ρίξουν 60 ευρώ την τιμή, είναι άλλο θέμα. Αλλά τα ελληνικά μοντέλα έχουν εξαντληθεί.

 Πωωω... απογοήτευση  :(

 

 

 

Το s advance περιμένω και εγώ στα 200 ευρώ από το Public. Βεβαια δεν γνωρίζουν αν θα το φέρουν ή όχι. Αξίζει για 250 που το βρίσκω στο φθηνότερο μαγαζι τώρα;

Αν το φέρουν στα 200, και ειδικά σε κανα λευκό (αν υπάρχει) το πήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το S Advance αξίζει κάθε ευρώ από τα 200. Όταν όμως συζητάμε για 250 ευρώ τι στιγμή που γνωρίζεις πως το SII έχει κυκλοφορήσει στα 269, τότε σε πονάει. Παρόλα αυτά μην έχετε ελπίδες για το SII ξανά σε αυτή την τιμή γιατί και εγώ το κυνήγησα ως τώρα μιλώντας στο τηλέφωνο και με Email με διάφορα ελληνικά μαγαζιά και μου είπαν πως το ξεπούλημα του SII έγινε και το προϊόν έχει εξαντληθεί από τη Samsung Hellas και δε θα το ξαναφέρουν. Τώρα εάν αποφασίσουν τα μαγαζιά που το εισάγουν από Ευρώπη να ρίξουν 60 ευρώ την τιμή, είναι άλλο θέμα. Αλλά τα ελληνικά μοντέλα έχουν εξαντληθεί.

 

Για το s Advance μπορείς να πληροφορηθείς από την Samsung Hellas ; Εν ανάγκη για δώσε μας τον αριθμό :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όντως έχει ξεπουλήσει η Samsung Hellas τα 2αρια, τώρα ότι έχει μείνει( αν έχει μείνει) στα ίντερνετ μαγαζιά είναι παρά εισαγωγής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κι εγω το ειχα το s2 παλια για 8 μηνες..

 

με τετοια οθονη και τετοιο επεξεργαστη γιατι σφαζεστε???

asus padfone με 270 που ειχε βγει ειναι ενδεικτικο πως πια το s2 ειναι για ολιγον ρομαντικους.. :-D

 

υποψιν το s2 ηταν υπερπροσφορα οταν περυσι τον αυγουστο απο 600 για μια εβδομαδα ειχε 480,

τοτε που επεσαν οι φοροι απο κορεα αν θυμαμαι καλα..

 

480 πριν  17 μηνες καταλαβαινετε,πως τα 270 τωρα ειναι πολλα..

υπομονη θα βγουν αλλες πιο καλες προσφορες..

 

αν και στο τομεας εκπομπων σαρ ειναι το s2 αξεπεραστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και στο τομεας εκπομπων σαρ ειναι το s2 αξεπεραστο

Βασικά στον τομέα Sar(οσο αξιοπιστο μπορει να θεωρηθει) αυτο που ειναι αξεπεραστο είναι το πρωτο Galaxy S(Το οποιο ακόμα και σημερα είναι μια χαρα κινητακι για οσους το εχουν και παιζει τα παντα μια χαρα ) ...Ακολουθουν τα υπόλοιπα και το S2 εχει πολύ καλες τιμές Sar αλλά το S δε το πλησιαζει.. :)

 

Το S2 θα ηταν ευκαιρια στα 200-220 ευρω..Μακαρι να το δουμε συντομα ,αν και οπως καποιοι λενε δεν υπάρχει αποθεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...