Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S II 269 €


Kondzio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τόσο πολύ κόστισε πια αυτό το SMS στους "Δέστε τους"; Δεν έχω μιλήσει απευθείας με τη Samsung για να έχω και τον αριθμό τους. Μίλησα με electrowold και Πλαίσιο που είχαν επικοινωνία μαζί τους, ειδικά το electroworld που από δικιά τους μαλακία έχασα την προσφορά στα 269 και μου έψαχναν συσκευή πως δεν υπάρχει τίποτα και ούτε θα υπάρξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνετε εδώ μέσα χωρίς να υπάρχει προσφορά ανεβάζετε τα ποστ ήμαρτον ....ο ένας μακάρι να πάει 200€ ο άλλος την έχουμε άσχημα τελειώσαν τα αποθέματα  ( μερικοί δεν ξέρουν που βρίσκονται νομίζω ) πατήστε λίγο  Ελλάδα και εγώ θέλω μια FERRARI  αλλά δεν ανοίγω ή διαιωνίζω θέμα που δεν έχει λόγο ύπαρξης ας βγει ξανά θα το δούμε εδώ μέσα και το συζητάμε.

 

Όλα χωρίς παρεξήγηση αλλά δεν στέκι το τι όνειρο βλέπει ο καθένας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνετε εδώ μέσα χωρίς να υπάρχει προσφορά ανεβάζετε τα ποστ ήμαρτον ....ο ένας μακάρι να πάει 200€ ο άλλος την έχουμε άσχημα τελειώσαν τα αποθέματα  ( μερικοί δεν ξέρουν που βρίσκονται νομίζω ) πατήστε λίγο  Ελλάδα και εγώ θέλω μια FERRARI  αλλά δεν ανοίγω ή διαιωνίζω θέμα που δεν έχει λόγο ύπαρξης ας βγει ξανά θα το δούμε εδώ μέσα και το συζητάμε.

 

Όλα χωρίς παρεξήγηση αλλά δεν στέκι το τι όνειρο βλέπει ο καθένας. 

 

Αφου δεν εχει λογο υπαρξης εσυ γιατι το συζητας και το επαναφερεις προκαλωντας μας να το συνεχισουμε κιολας; Φυσικα πετας ενα χωρις παρεξηγηση οταν ολο το υπολοιπο σου μυνημα ειναι "παρεξηγισιμο"?

Προσωπικα σχολιασα το sar Που αναφερθηκε και με τη ν ευκαιρια ειπα πια τιμη θεωρω οτι θα ηταν καλη προσφορα και ισως και τη δουμε προσεχως και θεωρω οτι ειναι σχετικο με το θεμα και δε χρειαζοταν να το σχολιασεις(και μαλλον θα ελεγα εσυ τι κανεις εδω μεσα και γραφεις ασχετα μυνηματα που προκαλουν,χωρις να σε εχει προκαλεσει κανενας μεχρι τωρα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στοκ δεν τελειωσε

 

Το μιντια μαρκτ σημερα πουλαει κανονικα το SII σε άσπρο και σε μαυρο στην τιμή των 329

 

Περιμένουμε λοιπόν για το τελικό ξεστοκαρισμα

 

χεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στοκ δεν τελειωσε

 

Το μιντια μαρκτ σημερα πουλαει κανονικα το SII σε άσπρο και σε μαυρο στην τιμή των 329

 

Περιμένουμε λοιπόν για το τελικό ξεστοκαρισμα

 

χεχεχε

 

Δεν υπάρχει στο σαιτ του media markt τώρα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επιβεβαιώνω κι εγώ. Πέρασα σήμερα απο mm αμαρουσίου και το είχε στα 329. Επειδή το είχε όμως στα 329 δεν ρώτησα αν έχει κομμάτια (λογικά θα πρέπει να έχει και μέσα στις εκπτώσεις να το βγάλει για το τελικό ξεστοκάρισμα!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Ξεθάβω το θέμα για να πούμε και κάποια καλά των καταστημάτων (όταν αυτά συμβαίνουν).

 

 

Το τηλέφωνο το είχα παραγγείλει πριν εμφανιστεί το θέμα εδώ.

 

Μετά από 4 ημέρες μου έστειλαν email πως λόγω μεγάλης ζήτησης τους τελείωσε πριν ικανοποιήσουν την παραγγελία μου.

Τους απάντησα κι εγώ καταλλήλως για το σύστημα ενημέρωσης του στοκ τους :mad: , τους ενημέρωσα ότι αυτή η αθέτηση της e-συμφωνίας μας εκ μέρους τους είναι παράνομη, ότι θα επακολουθήσουν καταγγελίες σε ΙΝΚΑ κλπ καθώς και αρνητικές σε skroutz κλπ.

 

Μου απάντησαν με μια αντιπροσφορά για ένα τηλέφωνο χαμηλότερων δυνατοτήτων σε τιμή υψηλότερη της παραγγελίας μου και μάλιστα πολύ κοντά στην χαμηλότερη κανονική τιμή του συγκεκριμένου στο skroutz. :mad:

Φυσικά δεν τη δέχτηκα και είπα ότι θα περιμένω να βρουν τη συσκευή της αρχικής παραγγελίας.

 

Για σχεδόν 2 μήνες, η παραγγελία ήταν "υπό επεξεργασία". Επικοινώνησα άλλες 2 φορές μέσω email αλλά και της φόρμας επικοινωνίας για να ενημερωθώ, χωρίς να μου απαντήσουν (απαράδεκτο). :X

 

Ξαφνικά πριν λίγες μέρες άλλαξε το status της παραγγελίας σε "ακυρωμένη". :angry: 

Ενώ ήμουν έτοιμος πλέον να στείλω τις καταγγελίες και τις αρνητικές κριτικές που είχα ετοιμάσει, ω του θαύματος, με πήραν τηλέφωνο και μου έκαναν μια νέα αντιπροσφορά. Αυτή τη φορά για ακριβότερη συσκευή αλλά τουλάχιστον με το ίδιο ποσοστό έκπτωσης όσο της αρχικής παραγγελίας.

Λόγω υψηλής τιμής, ζήτησα να μου κάνουν την ίδια ποσοστιαία έκπτωση σε άλλη συσκευή της επιλογής μου. Τελικά το δέχθηκαν και μου απέστειλαν την συσκευή στην τιμή που ζήτησα.

 

Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν αλλά με πολύ χρονοτριβή και ταλαιπωρία.

 

 

ΥΓ: Σε ερώτηση γιατί δεν μου απαντούσαν στις ερωτήσεις για την εξέλιξη της παραγγελίας, μου απάντησαν πως απαντούσαν αλλά το email τους ερχόταν πίσω. Go figure...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεθάβω το θέμα για να πούμε και κάποια καλά των καταστημάτων (όταν αυτά συμβαίνουν).

 

 

Το τηλέφωνο το είχα παραγγείλει πριν εμφανιστεί το θέμα εδώ.

 

Μετά από 4 ημέρες μου έστειλαν email πως λόγω μεγάλης ζήτησης τους τελείωσε πριν ικανοποιήσουν την παραγγελία μου.

Τους απάντησα κι εγώ καταλλήλως για το σύστημα ενημέρωσης του στοκ τους :mad: , τους ενημέρωσα ότι αυτή η αθέτηση της e-συμφωνίας μας εκ μέρους τους είναι παράνομη, ότι θα επακολουθήσουν καταγγελίες σε ΙΝΚΑ κλπ καθώς και αρνητικές σε skroutz κλπ.

 

Μου απάντησαν με μια αντιπροσφορά για ένα τηλέφωνο χαμηλότερων δυνατοτήτων σε τιμή υψηλότερη της παραγγελίας μου και μάλιστα πολύ κοντά στην χαμηλότερη κανονική τιμή του συγκεκριμένου στο skroutz. :mad:

Φυσικά δεν τη δέχτηκα και είπα ότι θα περιμένω να βρουν τη συσκευή της αρχικής παραγγελίας.

 

Για σχεδόν 2 μήνες, η παραγγελία ήταν "υπό επεξεργασία". Επικοινώνησα άλλες 2 φορές μέσω email αλλά και της φόρμας επικοινωνίας για να ενημερωθώ, χωρίς να μου απαντήσουν (απαράδεκτο). :X

 

Ξαφνικά πριν λίγες μέρες άλλαξε το status της παραγγελίας σε "ακυρωμένη". :angry:

Ενώ ήμουν έτοιμος πλέον να στείλω τις καταγγελίες και τις αρνητικές κριτικές που είχα ετοιμάσει, ω του θαύματος, με πήραν τηλέφωνο και μου έκαναν μια νέα αντιπροσφορά. Αυτή τη φορά για ακριβότερη συσκευή αλλά τουλάχιστον με το ίδιο ποσοστό έκπτωσης όσο της αρχικής παραγγελίας.

Λόγω υψηλής τιμής, ζήτησα να μου κάνουν την ίδια ποσοστιαία έκπτωση σε άλλη συσκευή της επιλογής μου. Τελικά το δέχθηκαν και μου απέστειλαν την συσκευή στην τιμή που ζήτησα.

 

Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν αλλά με πολύ χρονοτριβή και ταλαιπωρία.

 

 

ΥΓ: Σε ερώτηση γιατί δεν μου απαντούσαν στις ερωτήσεις για την εξέλιξη της παραγγελίας, μου απάντησαν πως απαντούσαν αλλά το email τους ερχόταν πίσω. Go figure...

Από ποιο site το πήρες; Και ποιο κινητό πήρες τελικά; Σε τι τιμή; Εγώ ήμουν σε παρόμοια κατάσταση, αλλά δεν το κυνήγησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απ τα ίδια και εγώ απλά δεν είχα λεφτά και έτσι δεν ασχολήθηκα αλλά όπως είπε πολύ σωστά ο από πάνω πες ποιο μοντέλο ήταν δεν έχεις να χάσεις κάτι εσύ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...