Προς το περιεχόμενο

Προσφορές πλαίσιο για 15 μέρες


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά οι άνθρωποι έχουν πλάκα! Με το ζόρι να κοστίζει 350 ευρό . Άντε θα πω 400 παρατραβηγμένα , ειδικά με τα τροφοδοτικά και τα κουτιά που βάζουν θα έλεγα και λιγότερο . Πάλι καλά που έχει τουλάχιστον λειτουργικό (έστω και αν είναι τα 8, προσωπικά δεν μου αρέσουν) και 3 παιχνίδια. Αλλά και πάλι στην καλύτερη είναι μία φυσιολογική τιμή και τίποτε παραπάνω.

Τέλος πάντον. Το αστείο είναι ότι στο mail αναφέρουν ότι είναι με fx4300

Και το πιο ωραίο 2 έτη εγγύηση αντιπροσωπείας ... Το πλαίσιο δεν είναι στην συγκεκριμένη περίπτωση η αντιπροσωπία , αφού "φοράει" το όνομα turbo-x?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά οι άνθρωποι έχουν πλάκα! Με το ζόρι να κοστίζει 350 ευρό . Άντε θα πω 400 παρατραβηγμένα , ειδικά με τα τροφοδοτικά και τα κουτιά που βάζουν θα έλεγα και λιγότερο . Πάλι καλά που έχει τουλάχιστον λειτουργικό (έστω και αν είναι τα 8, προσωπικά δεν μου αρέσουν) και 3 παιχνίδια. Αλλά και πάλι στην καλύτερη είναι μία φυσιολογική τιμή και τίποτε παραπάνω.

Τέλος πάντον. Το αστείο είναι ότι στο mail αναφέρουν ότι είναι με fx4300

Και το πιο ωραίο 2 έτη εγγύηση αντιπροσωπείας ... Το πλαίσιο δεν είναι στην συγκεκριμένη περίπτωση η αντιπροσωπία , αφού "φοράει" το όνομα turbo-x?

 

Λογικά κάθε προϊόν θα εγγύηση από τον αντίστοιχο κατασκευαστή. Έτσι πιστεύω τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε λογικά θα έπρεπε κάθε κομμάτι να έχει και διαφορετική χρονικά εγγύηση , ανάλογα με το τί προσφέρει ο κατασκευαστής . Το βλέπω πάλι το σκηνικό με το " -μα αυτό ο κατασκευαστής το έχει με 3 χρόνια εγγύηση . - Ναι αλλα εσείς το αγοράσατε με 2 χρόνια συνολική εγγύηση." Και εργατικά βεβαίος μόνο τον πρώτο χρόνο τζάμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να έχει και καλές τιμές σε κάποια προΪόντα αλλά εγώ βλέπω να είναι γεμάτο προσφορές ΤΟUBLO-X ,αποκορύφωμα δε το κινητό Toublo-x στα 199...

χμ

εχω μια μικρη υποψια οτι ειναι rebranded huawei ascend

γιατι ειχα κανει συγκρισεις με το G500 και ηταν ακριβως ιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστειτε εχω δωροεπιταγες Πλαισιο εξι μηνες και δεν βρισκω κατι καλο να αγορασω :cry:  :cry:

 

Νετμπουκ εχει μονο τουρμπο εξ, δεκτες μονο doop, λαπτοπ για τα μπαζα μεχρι 500 ευρω, τηλεορασεις και κινητα οχι τα μοντελα που θελω...

 

Και ναι η Finlux που ειναι πρωτοσελιδο τοσο εκανε και πριν την σουπερ προσφορα (αντε να εκανε 259, παντως εκει επαιζε, ηταν μες το μπατζετ μου...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστειτε εχω δωροεπιταγες Πλαισιο εξι μηνες και δεν βρισκω κατι καλο να αγορασω :cry:  :cry:

 

Νετμπουκ εχει μονο τουρμπο εξ, δεκτες μονο doop, λαπτοπ για τα μπαζα μεχρι 500 ευρω, τηλεορασεις και κινητα οχι τα μοντελα που θελω...

 

Και ναι η Finlux που ειναι πρωτοσελιδο τοσο εκανε και πριν την σουπερ προσφορα (αντε να εκανε 259, παντως εκει επαιζε, ηταν μες το μπατζετ μου...)

jumbo θα γινει σε λιγο με τοση κινα πια. κι εγω ο,τι θελω να αγορασω, μου βγαινει η πιστη να βρω κατι αξιολογο σε αυτο το μαγαζι πια. ολα τουρμπο-χ πφφφ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/Gaming/Consoles/Sony-PS3/Sony-PS3-Super-Slim-12GB.htm?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Newsletter-20121219-Daily-Offer η σημερινη προσφορα.......199ευρω δεν ειναι και ασχημα.....τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσο το πουλαγανε οταν βγηκε πριν κανα μηνα!!! τι προσφορα;; επισης θα ηταν αν δινανε με τον 250 και οχι με το 12αρι...ρε αμαζον και παλι αμαζον!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσο το πουλαγανε οταν βγηκε πριν κανα μηνα!!! τι προσφορα;; επισης θα ηταν αν δινανε με τον 250 και οχι με το 12αρι...ρε αμαζον και παλι αμαζον!!! 

Πότε είδες 199 το super slim σε ελληνικό κατάστημα? Και επίσης το super slim βγαίνει με 12GB και 500GB...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
απο ενα ψαξιμο στα καταστήματα εισα οτι τοσο το δινουν κα οι υπόλοιποι(κοτσοβολος)...τελικα μαλλον είναι προσφορά της σονυ

 

Ετσι φαινεται, 199 εχει και στο ΜediaMarkt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...