Προς το περιεχόμενο

Προσφορές πλαίσιο για 15 μέρες


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οτι θα εγραφα εδω δεν το περιμενα αλλα με την μεγαλη σημειωση οτι προκειται περι turbo-x το λαπτοπιδιον με i3 +gt640m στα 499 ευρω (και δωρακι καρτα τηλεορασης) με usb3.0 κλπ ειναι (σαν hardware τουλαχιστον) καλη περιπτωση!

http://www.plaisio.gr/Laptop-and-Tablet/Notebook/Laptop/Turbo-X-HC-II-i328-450-2VRAM-Windows-8-TV-Tuner.htm?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Newsletter-20121222-Daily-Offer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 η σημερινή προσφορά στα 69€. Ποιός/α την έχουν να μας πουν εντυπώσεις??

Καλή καρέκλα. Δίχτυ είναι στην πλάτη. Άνετη ήταν αλλά όχι σαν πολυθρόνα φάση όπως μερικές άλλες. Και για λογικό βάρος. Μετά από πολλά βασανιστήρια είχα σπάσει την βάση από τα ποδαράκια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 η σημερινή προσφορά στα 69€. Ποιός/α την έχουν να μας πουν εντυπώσεις??

την εχω 3-4 χρόνια. Την ειχα παει 49 ευρω απο το carrefour. Αρκετά τίμια για αυτα τα χρήματα αλλα μη φανταστείς καμία τρελή άνεση... Αν την εδινα μεταξυ 40-50 θα ήταν καλη επιλογή, τώρα στα 70 δε θεωρω οτι αξιζει τόσο...

Εχω μπανίσει πολυ καλύτερες στην ικέα με μπεζ δέρμα-δερματίνη στα 89€... ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχω 3-4 χρόνια. Την ειχα παει 49 ευρω απο το carrefour. Αρκετά τίμια για αυτα τα χρήματα αλλα μη φανταστείς καμία τρελή άνεση... Αν την εδινα μεταξυ 40-50 θα ήταν καλη επιλογή, τώρα στα 70 δε θεωρω οτι αξιζει τόσο...

Εχω μπανίσει πολυ καλύτερες στην ικέα με μπεζ δέρμα-δερματίνη στα 89€... ;-)

Νομίζω την μπερδεύεις με μία άλλη. Γιατί και εγώ είχα πάρει μία παρόμοια από το Carrefour πριν 3-4 χρόνια στα 50-60 ευρώ. Και όμως βγήκε πολύ μούφα γιατί γέρνει συνεχώς. Και επίσης η πλάτη θέλει πολύ βάρος για να πάει προς τα πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...