Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι τις 22 του μήνα αν θυμάμαι καλά, στο Hondos όλες οι ηλεκτρικές Oral-B Vitality με έκπτωση 30% (αρχική τιμή 24,99) + κουπόνι 7 ευρώ από epithimies.gr, τελική τιμή 10,50 περίπου.

Είχε Trizone, White, Dual σίγουρα, δεν θυμάμαι αν είχε άλλα μοντέλα. Προσοχή, ακόμη και να είχε κι άλλα ο Hondos (πχ Professional Care) το κουπόνι από το epithimies είναι μόνο για τις Vitality.

 

Εγώ πήρα την Trizone, και για όποιον δεν το γνωρίζει, οι κεφαλές αλλάζουν, δηλαδή μπορώ στο "σώμα" μετά να βάλω βούρτσα white αν θέλω.

 

Το πόσταρα στο "Πάρε κόσμε" αλλά βλέπω κι άλλες Oral-B εδώ, οπότε το ξαναβάζω, κάποιος γκρίνιαξε κι όλας εκεί ότι χάνεται η προσφορά. Και πλέον το κουπόνι επιβεβαιωμένο. Μόνο προσέξτε να σας κάνουν την αφαίρεση του κουπονιού μετά την έκτπωση, γιατί αλλιώς το ποσό βγαίνει μεγαλύτερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ειχα γραψει και σε αλλο θεμα που ειχε βγει απο το αμαζον, αυτη η προσφορα υπαρχει απο καιρο, προσωπικα την πηρα απο carefour πριν κανα δυο βδομαδες, το 24,99 σε καμια περιπτωση δεν ισχυει, 17 και κατι κοστιζε, με ενα κουπονακι που ειχαν διπλα την επαιρνες 10 και κατι...

 

Κουπονι πλεον βρισκεις και στις επιθυμιες οποτε μπορεις να το ξαναπαρεις, και εγω πηρα την Trizone, αλλα το μετανοιωσα αμεσως! Dual ηθελα αλλα τα κουπονια ελεγαν για trizone αλλα τελικα ισχυει για ολες οταν χρειαστει ανταλακτικο θα παρω την Dual, κεφαλες οποιες θελεις βαζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ουσιαστικά είναι "εικονικό" το 25άρι, αφού κάθε τρεις και λίγο βγαίνει και άλλη προσφορά. Αν βάλεις κάτω τις τελευταίες προσφορές στις vitality, αντιλαμβάνεσαι αμέσως ότι η τιμή της είναι 10-15 ευρώ, ανάλογα το κατάστημα και τις προσφορές που θα συνδυάσεις (εν προκειμένω το 30% του Χόντου και το κουπόνι).

 

Το Carrefour είναι λίγο μακριά και δεν έχει μπέσα στις τιμές, πας σήμερα και βλέπεις κάτι 10 ευρώ και αύριο 30. Επίσης δεν έχουν όλα τα Carrefour τις ίδιες τιμές και μας έχουν σπάσει τα νεύρα, οπότε γενικά το αποφεύγω.

 

Btw, πήρα την Trizone για καλύτερα, γιατί το μετάνιωσες; Μικρό το κακό βέβαια, αφού αλλάζει η κεφαλή. Με την ευκαιρία αν έχεις καλό link για κεφαλές, δώσε να το έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, το σκεφτομαι και εγω σοβαρα να αγορασω μια, αφου ειναι τοσο χαμηλες οι τιμες. δωστε μου λιγο τα φωτα σας, κανουν καλη δουλεια? αυτο το κουπονι απο τις epithimies μπαινουμε στο σαιτ και το παιρνουμε φιλε arxaggelos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να καταλαβω, μπορεις να παρεις vitality και να βαλεις trizone κεφαλη; αν οχι, εχετε υποψη καποιο λινκ για καλη τιμη στην trizone?και ποιες ειναι η βασικες διαφορες των μοντελων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, το σκεφτομαι και εγω σοβαρα να αγορασω μια, αφου ειναι τοσο χαμηλες οι τιμες. δωστε μου λιγο τα φωτα σας, κανουν καλη δουλεια? αυτο το κουπονι απο τις epithimies μπαινουμε στο σαιτ και το παιρνουμε φιλε arxaggelos?

 

Ναι, κάνεις εγγραφή και τυπώνεις. Προσοχή στα μελανάκια και το χαρτί του εκτυπωτή, τα κουπόνια από εκεί τυπώνονται με έξτρα λογισμικό που παρακάμπτει αυτό του εκτυπωτή, και μπορείς να τα τυπώσεις μόνο μία φορά. Αν δεν βγουν καλά, παίρνεις μπούλο.

 

για να καταλαβω, μπορεις να παρεις vitality και να βαλεις trizone κεφαλη; αν οχι, εχετε υποψη καποιο λινκ για καλη τιμη στην trizone?και ποιες ειναι η βασικες διαφορες των μοντελων?

 

Vitality λέγεται η σειρά, η "βάση". Οπότε, ναι, μπορείς να αλλάξεις κεφαλές. Δες εδώ στα features όλες τις συμβατές κεφαλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία προσφορα στα ανταλλακτικά (βουρτες) παίζει ?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Το amazon κατά καιρούς τα βάζει σε καλές τιμές.

Είχα πάρει την άνοιξη τα 4 floss κάπου 13-14 ευρώ αν θυμάμαι καλά...

Τώρα από e-bay δεν θα το ρίσκαρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή στα μελανάκια και το χαρτί του εκτυπωτή, τα κουπόνια από εκεί τυπώνονται με έξτρα λογισμικό που παρακάμπτει αυτό του εκτυπωτή, και μπορείς να τα τυπώσεις μόνο μία φορά. Αν δεν βγουν καλά, παίρνεις μπούλο.

 

Πρεπει να ειναι εγχρωμα; Εννοω, δεν δεχονται ασπρομαυρα τα καταστηματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τριζον ηδη η πανω σειρα εχουν στραβωσει λιγο οι τριχες, ενω εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι και πολυ δυνατη, μια κρεστ που ειχα με μια κεφαλη αντι για δυο οπως η ντουαλ μου φανοταν πιο δυνατη...

 

Αν βρω καποια καλη τιμη για τις κεφαλες θα παρω αυθεντικες, εαν δεν βρω θα παρω απο Ebay...

 

λογικα τα κουπονια μπορει να ειναι και ασπρομαυρα το μπαρκοουντ τους νοιαζει λογικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο epithimies επισημαίνει πολλές φορές και με διάφορους τρόπους να προσέξετε την εκτύπωση, να είναι οπωσδήποτε καθαρή και έγχρωμη, και όχι φωτοτυπία. Εάν τώρα σε κάποιο κατάστημα το δεχτούν ασπρόμαυρο, άλλου παπά ευαγγέλιο. Επειδή η εκτύπωση γίνεται με το coupon printer, δεν σου δίνει καν επιλογές για χρώμα ή ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο epithimies επισημαίνει πολλές φορές και με διάφορους τρόπους να προσέξετε την εκτύπωση, να είναι οπωσδήποτε καθαρή και έγχρωμη, και όχι φωτοτυπία. Εάν τώρα σε κάποιο κατάστημα το δεχτούν ασπρόμαυρο, άλλου παπά ευαγγέλιο. Επειδή η εκτύπωση γίνεται με το coupon printer, δεν σου δίνει καν επιλογές για χρώμα ή ποιότητα.

 

Ευχαριστω. Απλα ρωτησα μηπως ειναι απλα για τα... ματια το "τυπωστε εγχρωμα" διοτι δεν εχω εγχρωμο εκτυπωτη διαθεσιμο. Καλο βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τριζον ηδη η πανω σειρα εχουν στραβωσει λιγο οι τριχες, ενω εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι και πολυ δυνατη, μια κρεστ που ειχα με μια κεφαλη αντι για δυο οπως η ντουαλ μου φανοταν πιο δυνατη...

 

Αν βρω καποια καλη τιμη για τις κεφαλες θα παρω αυθεντικες, εαν δεν βρω θα παρω απο Ebay...

 

λογικα τα κουπονια μπορει να ειναι και ασπρομαυρα το μπαρκοουντ τους νοιαζει λογικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, το σκεφτομαι και εγω σοβαρα να αγορασω μια, αφου ειναι τοσο χαμηλες οι τιμες. δωστε μου λιγο τα φωτα σας, κανουν καλη δουλεια? αυτο το κουπονι απο τις epithimies μπαινουμε στο σαιτ και το παιρνουμε φιλε arxaggelos?

Την συγκεκριμένη την έχω αγοράσει εδώ και δύομιση χρόνια σε πακέτο των δύο από τα Carefour κοντά στα 30€ αν θυμάμαι καλά.Η κεφαλή που είχε τότε στο πακέτο ήταν αυτή http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B003U9V7N2/ref=nosim/oral-b.ukmdo-21 αλλά μετά δοκίμασα και αυτή http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B003U9V7PU/ref=nosim/oral-b.ukmdo-21 και μου άρεσε περισσότερο.Την τελευταία φορά που πήρα πριν από δύο μήνες είπα να δοκιμάσω αυτή http://www.amazon.co.uk/Oral-B-TriZone-Replacement-Rechargeable-Toothbrush/dp/B007WSAB1Q/ref=pd_sim_d_13 η οποία όμως δεν με ικανοποίησε όπως οι προηγούμενες. Η μπαταρία με μία φορά τρίλεπτου βούρτσισματος την ημέρα στην αρχή χρειαζόταν φόρτιση κάθε δύο εβδομάδες και τώρα χρειάζεται κάθε δέκα ημέρες περίπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...