Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ερωτηση:Πριν το χρησιμοποιησουμε θελει φορτιση για 16 ωρες?

 

Ετσι εγραφε στο χαρτακι με τις οδηγιες γι'αυτο ρωταω.

Νομίζω στο χαρτάκι γράφει ότι η πλήρης φόρτιση είναι διαρκεί 16 ώρες και ότι δεν γίνεται υπερφόρτιση.

Εγώ το χρησιμοποίησα 1 φορά εκφορτίστηκε, το φόρτισα γύρω στις 20 ώρες και μετά το χρησιμοποιώ κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οταν το εβγαλες απο την συσκευασια το χρησιμοποιησες πρωτα και μετα το εβαλες για 20 ωρες?

 

Αν το βαλω κατευθειαν να το φορτωσω(που ελεγε κι ενας κολοκυθας φιλος) χωρις να το χρησιμοποιησω πρωτα υπαρχει κανενα θεμα με την μπαταρια?

 

Δεν ξερω ποιος ειναι ο πιο σωστος τροπος για να εχει καλυτερη διαρκεια η μπαταρια στο μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οταν το εβγαλες απο την συσκευασια το χρησιμοποιησες πρωτα και μετα το εβαλες για 20 ωρες?

 

Αν το βαλω κατευθειαν να το φορτωσω(που ελεγε κι ενας κολοκυθας φιλος) χωρις να το χρησιμοποιησω πρωτα υπαρχει κανενα θεμα με την μπαταρια?

 

Δεν ξερω ποιος ειναι ο πιο σωστος τροπος για να εχει καλυτερη διαρκεια η μπαταρια στο μελλον.

Εγώ πρώτα το αποφόρτισα χρησιμοποιώντας το και μετά το φόρτισα 20 ώρες. Βέβαια με το ζόρι έφτασε η μπαταρία για 1 φορά, μη φανταστείς πολύ χρήση. Μετά το φόρτισα 20 ώρες και το χρησιμοποιώ.

Δεν σου εγγυώμαι ότι είναι ο σωστός τρόπος χρήσης, απλά λέω τι έκανα εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πρώτα το αποφόρτισα χρησιμοποιώντας το και μετά το φόρτισα 20 ώρες. Βέβαια με το ζόρι έφτασε η μπαταρία για 1 φορά, μη φανταστείς πολύ χρήση. Μετά το φόρτισα 20 ώρες και το χρησιμοποιώ.

Δεν σου εγγυώμαι ότι είναι ο σωστός τρόπος χρήσης, απλά λέω τι έκανα εγώ.

Καταλαβα.

Κι εγω ετσι ειχα στο μυαλο να την χρησιμοποιησω αλλα μετα διαβασα στο χαρτι που ελεγε για 16 ωρες και ειπα να ρωτησω.

 

Ας μας πει καποιος και μια δευτερη γνωμη πως τη χρησιμοποιησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή πολυ απλα να κλεινουν τα παλια και ας ανοιγουμε καινουρια!!

όχι...υπάρχουν πολύ χρήσιμες πληροφορίες μέσα σε όλα τα threads.. καλύτερα να γίνουν merge σε ένα megathread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

H συγχωνευση προσφορων θα παρουσιασει προβλημα λογω του οτι δεν ειναι τα θεματα με χρονικη αλληλουχια, αλλα επικαλυπτονται αν δειτε dates ανοιγματος και τελευταιου ποστ. Θα βλεπεις εναν να λεει το πηρα 15 απο το Α μαγαζι, και το επομενο μηνυμα πχ αλλος απο αλλη προσφορα θα λεει το πηρα 12 (απο το ιδιο μαγαζι). Η να γραφει καποιος "πηγα στο Χ μαγαζι και δεν ειχε", και καπακι να σκαει ποστ που να λεει "Μολις περασα απο εκει και πηρα μια με τελικη 6 ευρω με χρηση κουπονιου"  και να αναφερεται ομως (χωρις να το αναφερει αφου ηταν απαντηση σε αλλο ποστ και οχι στο προηγουμενο που θα μοιαζει πλεον) σε αλλο καταστημα.

Οι πληροφοριες ειναι στη θεση τους και προσβασιμες με μια απλη αναζητηση των 2 δευτερολεπτων. Δεν θα βοηθουσε η συγχώνευση τοσο απλωμενων χρονικα θεματων, πιο πολυ θα δημιουργουσε συγχυση σε οποιον θα τα διαβαζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγε κανείς Hondos τελευταία να μας πει πόσο έχει την Vitality και αν τρέχει και καμία επιπλέον προσφορά σε αυτή; Μου έγραψε ο οδοντίατρος ότι πρέπει να την αγοράσω και στα Carrefour έχει 24,95 μείον 10 ευρώ από το κουπονάκι, μείον 4 ευρώ που έχω εγώ έκπτωση από τα Carrefour, πάμε στα 10,95, αλλά αν έχει μια εκπτωση 30% όπως είχε τα Χριστουγεννα ας πούμε ο Hondos, με συμφέρει να την πάρω από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

.., μείον 4 ευρώ που έχω εγώ έκπτωση από τα Carrefour...

 

Καλα αυτη ειναι δωροεπιταγη, γιατι την υπολογιζεις; Μπορεις να παρεις οτιδηποτε. ;)

Αρα 14.95 σου βγαινει τελικη, τοσο θα σου βγει παντου, το 25αρι ειναι η αρχικη λιανικη - υψηλοτερη τιμη που θα βρεις. Καπου θα βρεις καλυτερα πιστευω, εκτος αν υπερεπειγει.

Πχ θυμαμαι και αλλα σουπερ μαρκετς που τις ειχαν πριν αρκετο βεβαια καιρο -50%. Αν βρεις κατι τετοιο θα παει μια χαρα, κοντα στο 2.5αρι - ταλιρο.

Οποιος ξερει παντως καπου να τρεχει τωρα καλη προσφορα ας μιλησει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μηπως: "μου εγραψε ο odontiatros76 οτι πρεπει να την αγορασω" :P

 

Στα σοβαρα τωρα, υπαρχουν και οι 2 αποψεις και μεταξυ οδοντιατρων, καποιοι ειναι υπερ καποιοι κατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:blink:

 

Έχω ουλίτιδα και πρέπει να κάνω θεραπεία. Μου είπε ότι η ουλίτιδα οφείλεται σε μεγάλο βαθμό στον λάθος τρόπο που χρησιμοποιούμε την οδοντόβουρτσα και σε λάθος οδοντόβουρτσα. Αν το καλοσκεφτείς σχεδόν όλοι μας μάθαμε να βουρτσίζουμε τα δόντια μας όπως μα έδειξαν οι γονείς μας οι οποίοι φυσικά δεν ήταν ειδικοί. Μου είπε λοιπόν ότι το καλύτερο θα ήταν να πάρω την Oral B Vitality Precision (αυτή με τη στρόγγυλη κεφαλή), να του την πάω να μου δείξει τον σωστό τρόπο βουρτσίσματος των δοντιών και να ξεκινήσω άμεσα για να υποχωρήσει η φλεγμονή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...