Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από που παίρνετε φθηνές γνήσιες κεφαλές; Είχα πάρει πριν από ένα χρόνο κοντά μια 4άδα precision clean από το ebay και μου φάνηκε πως ήταν γνήσιες. Αλλά αυτό το κατάστημα δεν το βρίσκω πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω ουλίτιδα και πρέπει να κάνω θεραπεία. Μου είπε ότι η ουλίτιδα οφείλεται σε μεγάλο βαθμό στον λάθος τρόπο που χρησιμοποιούμε την οδοντόβουρτσα και σε λάθος οδοντόβουρτσα. Αν το καλοσκεφτείς σχεδόν όλοι μας μάθαμε να βουρτσίζουμε τα δόντια μας όπως μα έδειξαν οι γονείς μας οι οποίοι φυσικά δεν ήταν ειδικοί. Μου είπε λοιπόν ότι το καλύτερο θα ήταν να πάρω την Oral B Vitality Precision (αυτή με τη στρόγγυλη κεφαλή), να του την πάω να μου δείξει τον σωστό τρόπο βουρτσίσματος των δοντιών και να ξεκινήσω άμεσα για να υποχωρήσει η φλεγμονή. 

 

Το κακό είναι ότι τη χρειάζεσαι άμεσα, αλλιώς θα την έβρισκες στο amazon σε τιμές χώμα (τις βάζει κατά καιρούς γύρω στις 20 λίρες αν θυμάμαι καλά - ο matrixxx θα θυμάται καλύτερα) και μιλάω για την Professional Care 1000 και 2000.

Αλλιώς πάρε την vitality να κάνεις τη δουλειά σου και τσέκαρε στο άμαζον πότε θα πέσουν οι Pro Care να τη χτυπήσεις  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στα 5-10 ευρω που μπορει να του βγει με το -10€ κουπονι απο τις επιθυμιες (αντε 15 στην ανωτατη λιανικη) δεν θα βρει στο αμαζον. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 5-10 ευρω που μπορει να του βγει με το -10€ κουπονι απο τις επιθυμιες (αντε 15 στην ανωτατη λιανικη) δεν θα βρει στο αμαζον. ;)

 

Ναι το ξέρω και στα ~10 ευρώ συμφέρει, απλά να το έχει κατά νου για τις Pro Care γιατί με 25-30 ευρώ μπορεί να πάει σε κάτι πολύ καλύτερο μελλοντικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάει για την Professional όμως που τη βλέπω στο πενηντάρικο Ελλάδα.

 

Εντάξει τόσα λεφτά για οδοντόβουρτσα είναι υπερβολή IMHO αλλά αν κάνει τρελή δουλειά μπορεί και να την αλλάξω μελλοντικά.

 

Τέλος μου είπε να πάρω και μία κεφαλή Sensitive για την Oral B Precision Clean. Έχει κανείς υπ' όψιν του κατάστημα να την πουλάει φθηνά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

15 ευρω (12 λιρες) πηρα πριν 2 χρονια απο αμαζον αυτη που ειχε 50 τοτε Ελλαδα. Τωρα δεν βλεπω καλυτερο VFM απο την vitality στα 10€ ας πουμε απο Ελλαδα. Γι αυτο λεω να την χτυπησεις και δεν σε μπερδευω με πιο ακριβα μοντελα απο αμαζον. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτο λεω να την χτυπησεις και δεν σε μπερδευω με πιο ακριβα μοντελα απο αμαζον.  ;)

Χμμμ για ποιον χτυπάει η καμπάνα..??  B) 

 

Σαφώς, ούτως ή άλλως μέχρι 10€ μπορώ να διαθέσω, αργεί ακόμα το δώρο του Πάσχα :P

Αφού έχει έτσι τότε δεν το συζητώ, έχει δίκιο ο mod. Πάρε την vitality με 10 ευρώ και μια χαρά θα κάνεις τη δουλειά σου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χμμμ για ποιον χτυπάει η καμπάνα..??  B)

 

Οχι καμια σχεση, δεν ειπα οτι τον μπερδεψες εσυ! Το ειπα γιατι πριν ποσταρω κοιταξα τιμες αμαζον και ειπα να μην του δωσω καποια στα διπλα-τριπλα λεφτα αφου θα ειχε χειροτερο VFM πιστευω. Απο ενα σημειο και περα ειναι φρου-φρου και αρωματα η δουλεια. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι καμια σχεση, δεν ειπα οτι τον μπερδεψες εσυ! Το ειπα γιατι πριν ποσταρω κοιταξα τιμες αμαζον και ειπα να μην του δωσω καποια στα διπλα-τριπλα λεφτα αφου θα ειχε χειροτερο VFM πιστευω. Απο ενα σημειο και περα ειναι φρου-φρου και αρωματα η δουλεια. ;)

Ναι το ξέρω μην αγχώνεσαι, χαριτολογώντας το είπα  :-)  (αν δεις αμέσως από κάτω συμφώνησα και μαζί σου, εξού και το emoticon "  B) ").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κουπονι που εχει το epithimies ειναι για ολες τις vitality ή για καποιο συγκεκριμενο μοντελο?

 

Απ' ότι γράφει είναι για την Oral-B Trizone Vitality. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys σήμερα παρέλαβα τα precision clean βουρτσάκια που είχα παραγγείλει στις 05/04

http://www.ebay.com/itm/4-NEW-GENUINE-ORAL-B-PRECISION-CLEAN-TOOTH-BRUSH-HEADS-VITALITY-EB20-EB20-4-3-2-/140932895413?ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123

η συσκευασία και τα βουρτσάκια εμένα με πείθουν ότι είναι αυθεντικά ...

img3315l.th.jpg img3314z.th.jpg img3316xz.th.jpg

 

όταν τα δοκιμάσω θα σας πω εντυπώσεις και θα δω και τον δείκτη φθοράς αν αλλάζει χρώμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σημερα που πηγα hondos ειχε την μια στα €25 και τη δευτερη +€5, δηλαδη 30 οι δυο...

τελικα πηρα μια απλη oral-b με €4  :P

 

Οπότε αν πάρω 2 στα 30Ευρω θα μπορώ να χρησιμοποιήσω και το κουπόνι απο epithimies.gr και να μου βγουν 20Ευρώ? Υπάρχει κάπου αλλού κάποια καλύτερη προσφορα?

*σε κάποιους βγήκε 5Ευρώ η μια που έχουν γράψει στις προηγούμενες σελίδες..

Επεξ/σία από manolaskakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...