Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λετε να ισχυει τιποτε αλλο στο μασουτη αυριο?θα περασω να δω..

 

δεν ασχοληθηκα ποτε με ηλεκτρικες?απο εσας που εχετε στραφει σαυτες..αξιζουν?

 

αξίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,

 

Πήγα χθες από τα Carrefour και την αγόρασα με την προσφορά 10-4. Μαζί με το κουπόνι από τις επιθυμίες, πλήρωσα 15 ευρώ αλλά στο τέλος μου έδωσαν μια δωροεπιταγή των 12 ευρώ!!! Δεν ξέρω αν έγινε λάθος ή βγήκε η επιταγή μαζί με προηγούμενες αγορές, όμως τη μηχανή την αγόρασα μόνη της, οπότε δεν ξέρω πως και γιατί, αλλά τελικά μου στοίχησε 3ευρώ!!

 

Την δοκίμασα το βράδυ και όντως έχει διαφορά από απλή οδοντόβουρτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα  οπως ειχα αναφερει σε προηγουμενο post αν ειχες συγκεντρωσει και τιποτα αλλα πραγματα κατηγοριας 10-4 ανω των 5€ ..τοτε μαζι με τα 25 της oral-b συγκεντρωσες 30 € ..οποτε κερδισες δωροεπιταγη 12€



Παρεπιπτοντως με ενημερωσαν απο τα κεντρικα του Μασουτη οτι υπαρχει οντως το -30% και κακως δεν εμφανιστηκε στο συγκεκριμενα καταστημα . Οποτε με το -5 € sticker, -30% εκπτωση και -10€ κουπονι ..μαλλον θα μου βγει 4€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα καλα λοιπον!
Ευτυχως που το εψαξες και δεν το αφησες ετσι το θεμα. Παντος μου κανει εντυπωση που τα λαθη στα S/M παντα ειναι εις βάρος του πελατη. Γιατι ποτε δεν κανουν λαθος στην τιμη να σε χρεωσουν λιγοτερο ή ενα προιον με εκπτωση πχ 20% να στο δωσουν απο λαθος με εκπτωση 50%??? Μαλον αυτο το ερωτημα δεν θα απαντηθει ποτε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η προσφορα δεν τρεχει εδω και καιρο. Υπαρχει νεοτερο θεμα και προσφορες με τελικη τιμη στην μιση σχεδον τιμη απο αυτη του τιτλου εδω, μην γραφονται σε 2-3 θεματα τα ιδια πραγματα για κουπονια κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...