Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως μην σκατε τα κουπονια επιθυμιες λογικα ειναι ενα ανα εμεηλ, οποτε με καμμια στραβη κανεις νεο λογαριασμο και ξανατυπωνεις! Εκτος αν ειναι καπως με την ip οποτε θελεις απλα αλλη προσβαση...



Την συγκεκριμένη την έχω αγοράσει εδώ και δύομιση χρόνια σε πακέτο των δύο από τα Carefour κοντά στα 30€ αν θυμάμαι καλά.Η κεφαλή που είχε τότε στο πακέτο ήταν αυτή http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B003U9V7N2/ref=nosim/oral-b.ukmdo-21 αλλά μετά δοκίμασα και αυτή http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B003U9V7PU/ref=nosim/oral-b.ukmdo-21 και μου άρεσε περισσότερο.Την τελευταία φορά που πήρα πριν από δύο μήνες είπα να δοκιμάσω αυτή http://www.amazon.co.uk/Oral-B-TriZone-Replacement-Rechargeable-Toothbrush/dp/B007WSAB1Q/ref=pd_sim_d_13 η οποία όμως δεν με ικανοποίησε όπως οι προηγούμενες. Η μπαταρία με μία φορά τρίλεπτου βούρτσισματος την ημέρα στην αρχή χρειαζόταν φόρτιση κάθε δύο εβδομάδες και τώρα χρειάζεται κάθε δέκα ημέρες περίπου.

 

το ιδιο ακριβως λεω και εγω,το αγορασα με την τριτη, αλλα δεν με ικανοποιει σε σχεση με μια που ειχα περιπου οπως η πρωτη οποτε ανταλακτικες κεφαλες θα παρω τις δευτερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά εγώ έχω αυτήν 

 

http://www.skroutz.gr/s/2641716/Oral-B-Vitality-Dual-Clean.html

 

είναι καλή ?Ποιες κεφαλές δέχεται?

Αυτή του θέματος είναι...

 

Για βουρτσάκια εγώ θα σου πρότεινα τα floss!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τις 22 του μήνα αν θυμάμαι καλά, στο Hondos όλες οι ηλεκτρικές Oral-B Vitality με έκπτωση 30% (αρχική τιμή 24,99) + κουπόνι 7 ευρώ από epithimies.gr, τελική τιμή 10,50 περίπου.

Το σαιτ εχει τρομερα θεματα, ολο 502 bad gateway και αλλα τετοια μου δινει. Τελος παντων...

 

Πριν απο λιγο πηγα στον Σκλαβενιτη Καλλιθεας, στο πολυκαταστημα των Τζιτζιφιων. Τιμη της Trizone στα 14.5, αφου υπαρχει πρωτα εκπτωση του καταστηματος στα 10 ευρω. Εδωσα το κουπονι, οποτε αγορασα την οδοντοβουρτσα στα 7.50!!!

 

Για οποιον πιθανως ενδιαφερεται, ειχε ακομα τρια-τεσσερα κομματια και δεν γνωριζω αν εχει στοκ. Φανταζομαι, ομως, οτι η εκπτωση των δεκα ευρω ισχυει σε καθε Σκλαβενιτη που θα εχει την συγκεκριμενη ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. Οσοι πιστοι προσελθετε. Ευχαριστω τον ts.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει δοκιμάσει κανείς τα βουρτσάκια 3D White να πει μια γνώμη;

 

Επίσης, όταν είναι φορτιοσμένο το φυλάτε στη βάση ή περιμένετε να αδειάσει; Δεν ξέρω τί μπαταρία έχει μέσα και πώς να της φερθώ.

Επεξ/σία από arxaggelos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δοκιμάσει κανείς τα βουρτσάκια 3D White να πει μια γνώμη;

 

Επίσης, όταν είναι φορτιοσμένο το φυλάτε στη βάση ή περιμένετε να αδειάσει; Δεν ξέρω τί μπαταρία έχει μέσα και πώς να της φερθώ.

Εγώ προσωπικά περιμένω πάντα να αδειάσει και τα αποτελέσματα για το πόσο κρατούσε στην αρχή και το πόσο κρατάει τώρα η μπαταρία τα έγραψα παραπάνω. Ας μας πει κάποιος που την τοποθετεί συνέχεια στην βάση πόσο του κρατάει η μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην πήρα εχθές από Super Market Σκλαβενίτη, την είχε 10 ευρώ έκπτωση και μαζί με το κουπόνι -7 ευρώ, έκανε 25-10-7=8 ευρώ.

 

Σε ποιο κατάστημα αν επιτρέπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο λιγο πηγα <b>στον Σκλαβενιτη Καλλιθεας, στο πολυκαταστημα των Τζιτζιφιων</b>. Τιμη της Trizone στα 14.5, αφου υπαρχει πρωτα εκπτωση του καταστηματος στα 10 ευρω. Εδωσα το κουπονι, οποτε αγορασα την οδοντοβουρτσα στα 7.50!!!

 

Για οποιον πιθανως ενδιαφερεται, ειχε ακομα τρια-τεσσερα κομματια και δεν γνωριζω αν εχει στοκ. Φανταζομαι, ομως, οτι η εκπτωση των δεκα ευρω ισχυει σε καθε Σκλαβενιτη που θα εχει την συγκεκριμενη ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. Οσοι πιστοι προσελθετε. Ευχαριστω τον ts.

Γιατι δεν μπορω να τα μαυρισω; Δεν μου δινει το δικαιωμα στη μπαρα εργαλειων :Ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τις 22 του μήνα αν θυμάμαι καλά, στο Hondos όλες οι ηλεκτρικές Oral-B Vitality με έκπτωση 30% (αρχική τιμή 24,99) + κουπόνι 7 ευρώ από epithimies.gr, τελική τιμή 10,50 περίπου.

Είχε Trizone, White, Dual σίγουρα, δεν θυμάμαι αν είχε άλλα μοντέλα. Προσοχή, ακόμη και να είχε κι άλλα ο Hondos (πχ Professional Care) το κουπόνι από το epithimies είναι μόνο για τις Vitality.

 

Εγώ πήρα την Trizone, και για όποιον δεν το γνωρίζει, οι κεφαλές αλλάζουν, δηλαδή μπορώ στο "σώμα" μετά να βάλω βούρτσα white αν θέλω.

 

Το πόσταρα στο "Πάρε κόσμε" αλλά βλέπω κι άλλες Oral-B εδώ, οπότε το ξαναβάζω, κάποιος γκρίνιαξε κι όλας εκεί ότι χάνεται η προσφορά. Και πλέον το κουπόνι επιβεβαιωμένο. Μόνο προσέξτε να σας κάνουν την αφαίρεση του κουπονιού μετά την έκτπωση, γιατί αλλιώς το ποσό βγαίνει μεγαλύτερο.

σιγουρα λειτουργουν αρθροιστικά οι προσφορές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα λειτουργουν αρθροιστικά οι προσφορές;

Τo κουπόνι γράφει πάνω ότι συνδυάζεται με οποιαδήποτε άλλη προσφορά για το προϊόν, αλλά όχι με άλλο κουπόνι. Και δεν προσδιορίζει επιχειρήσεις. Για Hondos σίγουρα ισχύει γιατί πήγα προχθές. Επίσης ισχύει για Σκλαβενίτη από ό,τι λένε πάνω τα παιδιά. Γενικά δεν βλέπω να υπάρχει θέμα, απλά σιγουρέψου ότι το κουπόνι θα τυπωθεί σωστά γιατί λέει ξεκάθαρα ότι δεν μπορείς να το ξανατυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορειτε να μου πείτε σε ποια καταστηματα ισχυουν τα κουπόνια που εχει το epithimies?

Η προσφορά αξίζει (για όποιον ενδιαφέρεται φυσικά) , και η καλύτερη τιμή αυτή την στιγμή είναι απο τον Σκλαβενίτη. Έρχεται τελική στα 7,95 €. Δεν ξέρω μέχρι πότε θα ισχύει το μείον 10,00 € στην αρχική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια ενημέρωση για τα κοριτσάκια, μόλις πήρε και η κοπέλα μου από τον Χόντο σε μωβ χρώμα (όχι αυτό το κλασικό πράσινο-σιέλ), αλλά σε μωβ είχε μόνο την Precision. Καλύτερα, μην τις μπερδέψουμε κι όλας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...