Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<blockquote data-author="aklostr" Μασουτης με -40% μέχρι το Σάββατο σε oral b + κουπόνι από επιθυμιες(-7€ υπάρχει σήμερα 31/01) βγαίνει η vitality 7,99</blockquote>

Δεν ισχύει το κουπόνι , πήγα να εκτυπώσω και

 

Τα κουπόνια δεν είναι διαθέσιμα.

Συγγνώμη, η συγκεκριμένη προσφορά έχει εξαντληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως και σε carrefour που πήγα σήμερα (Νέο Ηράκλειο), είδα ταμπέλα που έλεγε 40% σε προϊόντα oral b.

Δεν είδα τιμές στο ράφι όμως,γιατί την είδα όταν έφευγα στο ταμείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote data-author="aklostr" Μασουτης με -40% μέχρι το Σάββατο σε oral b + κουπόνι από επιθυμιες(-7€ υπάρχει σήμερα 31/01) βγαίνει η vitality 7,99</blockquote>

Δεν ισχύει το κουπόνι , πήγα να εκτυπώσω και

 

Τα κουπόνια δεν είναι διαθέσιμα.

Συγγνώμη, η συγκεκριμένη προσφορά έχει εξαντληθεί.

Μόλις τύπωσα το κουπόνι, ισχύει μέχρι 22/02

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και σε carrefour που πήγα σήμερα (Νέο Ηράκλειο), είδα ταμπέλα που έλεγε 40% σε προϊόντα oral b.

Δεν είδα τιμές στο ράφι όμως,γιατί την είδα όταν έφευγα στο ταμείο

 

εχω γραψει παραπισω, καπου 15 ευρω

με -7 ευρω το κουπονι, μιλαμε για 8 ευρω τελικη!

 

 

Μόλις τύπωσα το κουπόνι, ισχύει μέχρι 22/02

 

 

 

το ιδιο κ εγω, παιζουν τωρα!

(οριο ενα κουπονι ανα μηνα ειδα, πηγα κ για αλλα κ δεν με αφησε)

 

το κουπονι λεει ξεκαθαρα για την vitality. επειδη την εχω ηδη, θα δοκιμασω μηπως το δεχθουν κ για την trizone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κουπονι λεει ξεκαθαρα για την vitality. επειδη την εχω ηδη, θα δοκιμασω μηπως το δεχθουν κ για την trizone...

 

Τα μπέρδεψες λίγο.  Vitality λέγεται το μοντέλο του σώματος, ενώ Trizone λέγεται η κεφαλή.  Μπορείς να βρεις το σώμα Vitality με διάφορες κεφαλές, στη ίδια τιμή: trizone, dual, precision, white.  Τα χριστούγεννα με κουπόνι από epithimies εγώ πήρα Vitality Trizone και η κοπέλα μου Vitality Precision.  Οι κεφαλές είναι εναλλασσόμενες, δεν ταιριάζουν μόνο σε ένα σώμα ή σε έναν τύπο σώματος. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλτατε arxaggelos το καταλαβα σημερα που διαβαζα διαφορα.

 

οποτε αγοραζω αφοβα!

(οχι τιποτε αλλο, γιατι εχω 8 ανταλλακτικες κεφαλες που ειχα παρει απο τον γνωστο τυπο στο ebay κ ηθελα να μπορω να τις χρησιμοποιησω κ με την νεα μηχανη).

 

ευχαριστω για την διευκρινηση κ την επιβεβαιωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε αν δεν σου κάνει κόπο μπορείς να εξηγήσεις αναλυτικά πως κατάφερες να πάρεις τόσο φτηνά την  οδοντόβουρτσα?

H οδοντόβουρτσα κάνει 24,99 και πάει 14.99 με 40% κάτω της προσφοράς,-10% που έχουν κάποια καρφουρ σε όλα τα είδη, και το κουπόνι από epithimies.gr -7ευρω.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι ισχύει ακομη απ΄ότι βλέπω( http://www.epithimies.gr/%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%B1/koyponi). Ψάξε στα καρφουρ να δεις αν την εχουν ακόμα στα 14.90. Τυπωσε το κουπόνι και την παίρνεις με 7.90 (την πήρα τόσο τη δευτερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...