Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικα ναι αν πας και παρεις 70 τεμαχια σου επιστρεφουν 7 ευρω εκτυπωνεις και το κουπονι απο επιθυμιες στα 7 ευρω και πας και παιρνεις και την οδοντοβουρτσα τσαμπα και εχεις να πλενεις τα δοντια σου ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ που λεει και η nova(χωρις τα hd).Αν τα θες ομως ειναι αλλα 5 ευρω το μηνα.Σιγα ομως πας παιρνεις αλλα 100 τεμαχια σου επιστρεφουν 10 ευρω και τα εχεις κι'αυτα για δυο μηνες.Και δωρο οι οδοντοκρεμες σε οικογενεια φιλους και γνωστους και οοοοολοι HAPPY :P :-D ;) :-)

 

sorry αλλα δεν ξερω τι μ'επιασε και λεω μαλακιες τωρα παω για υπνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις έπαιξε tv, λογικά αύριο θα υπάρχει και στο site. Έχει ο Μασουτης -40% τα προϊόντα OralB και βγαίνει η vitality 14,99

Με το κουπόνι απο επιθυμιες που ειναι πλέον -10, βγαίνει στα 4,99.

Πιστευω δεν έχει πέσει πιο κάτω...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλά aklostr. Να ρωτήσω κάτι, επειδή δεν έχω εκτυπώσει ξανά κουπόνι από επιθυμίες. Πρέπει να κάνω εγγραφή πρώτα για να έχω το δικαίωμα της εκτύπωσης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Να σαι καλά aklostr. Να ρωτήσω κάτι, επειδή δεν έχω εκτυπώσει ξανά κουπόνι από επιθυμίες. Πρέπει να κάνω εγγραφή πρώτα για να έχω το δικαίωμα της εκτύπωσης?</p>

 

Παρακαλω.

Κανεις εγγραφη κ εγκαθιστας κ ενα προγραμμα για την εκτυπωση. Το σπαστικο ειναι οτι πρεπει τα κουπονια να ειναι εγχρωμα. Πριν τυπωσεις σε ρωταει κ τι ονοματεπωνυμο να εκτυπωθει στο κουπονι. Μετα εννοειται εχεις κ την ταυτοτητα στο σ/μ. Βεβαια ειναι κ πως θα κατσει, εμενα π.χ. στο μασουτη δε μου εχουν ζητησει ταυτοτητα, ενω στο μαρινοπουλο ηθελαν οπωσδηποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ εγκαθιστάς πρόγραμμα? Μου έκανες την καρδιά περιβόλι...χαχαχα. Μόνο στον υπολογιστή της δουλειάς υπάρχει έγχρωμος εκτυπωτής, στον οποίο όμως δεν έχω την δικαιοδοσία να εγκαθιστώ προγράμματα. Κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα τα δεχθουν ασπρόμαυρα!!! Επίτηδες το κάνουν, γιατί ξέρουν ότι δεν έχουν όλοι έγχρωμα μελάνια στον εκτυπωτή τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν θα τα δεχθουν ασπρόμαυρα!!! Επίτηδες το κάνουν, γιατί ξέρουν ότι δεν έχουν όλοι έγχρωμα μελάνια στον εκτυπωτή τους.

Καλα θα το εκτυπωσω ασπρομαυρο και θα το δωσω στο ξαδερφακι μου να το ζωγραφισει με τις μπογιες του. ;) :P

Επεξ/σία από HERTHAN
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν θα τα δεχθουν ασπρόμαυρα!!! Επίτηδες το κάνουν, γιατί ξέρουν ότι δεν έχουν όλοι έγχρωμα μελάνια στον εκτυπωτή τους.

Την προηγούμενη φορά σε εμένα το δέχτηκαν ασπρόμαυρο και χωρίς ταυτότητα στον Μαρινόπουλο στην Κηφισίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια απλα στο epithimies λιγα λιγα τα κουπονια γιατι προχθες που πηγα να τα τυπωσω μου εφαγε 2 (εβαλα 8) και ως γνωστον δεν ξανατυπωνονται.



Την προηγούμενη φορά σε εμένα το δέχτηκαν ασπρόμαυρο και χωρίς ταυτότητα στον Μαρινόπουλο στην Κηφισίας.

Παντως νομιζω οτι αναφερει ξεκαθαρα οτι πρεπει να ειναι εγχρωμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα δεν μπορεσα να εκτυπωσω κουπονι με τιποτα. Σε PC σε mac σε firefox, chrome, safari, τιποτα, προσπαθει να επικοινωνησει με ενα site και τελικα ή δεν κανει τιποτα ή κανει timeout... Ο μασουτης μεχρι ποτε εχει τις oral-b 40%;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...