Προς το περιεχόμενο

D-Link DSL-2750B N300 - Ασύρματο Router - 20€ - multirama


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ απλα γιατι το μηνυμα που εγραψα χαθηκε καπου στο νεο σερβερ.

 

ελεγα οτι σαν απλο ρουτερ (και μαλιστα n) δεν θα ειναι ποτε αχρηστο.

:shock: γίνεται να χαθεί έτσι το μισό μήνυμα; τι να πω δεν το ήξερα!!! lol

 

απλά είδα και πριν ένα άλλο παιδί που "έκανε" το ίδιο... και το πέρασα για νέα μόδα! :-D και είπα, δεν ρωτάω να μάθω; lol και ξανά lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p></p><blockquote class='ipsBlockquote'data-author="efo355" data-cid="5136728" data-time="1355867558"><p>

Θα αφήσεις το υπερτατο 9108 ; Αυτό το ρουτερ με έχει ξελασπωσει.</p></blockquote><p></p>

Μάλλον όχι τελικά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή λεω να παταγγείλω και εγώ 1 αλλά δεν έχω Isdn απο οτι ξέρω , ποιο firmware μπορώ να περάσω για να δουλέψει και σε μένα σωστά και να βγάλω το modem της Forthnnet που με κάθε διακοπή ρεύματος χάνει το wifi password ... Αλλιώς θα το δουλέψω απλά για το router+wifi του που φαντάζομαι θα είναι πιο καλά απο οτι έχω τώρα .

Εφοσον μιλαμε και για την εκδοση B, απο εδω...

http://www.dlink-forum.info/showthread.php?tid=1709

 

Αλλα επαναλαμβανω πως βρισκω δυσκολο να υπαρχει 2750B ISDN.

Διατηρω και μια επιφυλαξη βεβαια, απλα μου φαινεται πιο πιθανο να εχουν γραψει λαθος τα Multirama οτι ειναι ISDN.

 

Αν ενδιαφερεται καποιος να το αγορασει, ας κανει ενα τηλ. στα Multirama πρωτα για να ρωτησει και να ενημερωσει και εμας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δούμε τους τίτλους και μόνο στην σελίδα στο σκρούτζ, τα περισσότερα μαγαζιά το αναφέρουν σαν pstn, όπως επίσης και στην σελίδα του κατασκευαστή, οπότε τα multopublic έχουν κάνει λάθος στην περιγραφή μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock: γίνεται να χαθεί έτσι το μισό μήνυμα; τι να πω δεν το ήξερα!!! lol

 

απλά είδα και πριν ένα άλλο παιδί που "έκανε" το ίδιο... και το πέρασα για νέα μόδα! :-D και είπα, δεν ρωτάω να μάθω; lol και ξανά lol

 

μαλλον δεν παρακολουθεις τη λειτουργικοτητα του φορουμ, γι αυτο κι ειχες την απορια ;)

 

lol και ξαναμανα lol :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

koystado  Καλά τελικά μόδα έγινε μόνο να κάνει κανείς παράθεση ?   :-D

Να ρωτήσω εαν συνδέσεις δίσκο με το modem θα δουλεύει συνεχώς αυτός ή το βάζει σε standby μόνο του  ? Επίσης κουμπάκι για το wifi on-off έχει απο πίσω ή είδα λάθος ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη προφανως Βαριουνται οι πιο πολλοι πηρα ενα τηλεφωνακι την D-link και η απαντηση τους ειναι οτι ειναι 100% για PSTN γραμμη,

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε koprodogis.

 

Οποτε προς ενημερωση ολων... αν ηταν ISDN θα μπορουσε να μετατραπει σε PSTN.

Το αντιστροφο ομως δεν μπορει να γινει μιας και απ'οτι τσεκαρα δεν υπαρχει 2751B (ακομα) για να "κλεψει" καποιος το ISDN firmware.

 

Οσοι λοιπον το παραγγειλατε για ISDN, καλυτερα ακυρωστε το.

Υπαρχει μια πιθανοτητα να μπορει να γινει ISDN με το firmware του 2741Β (Revision F1), αλλα ετσι χανει κανεις το USB port.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρείγγειλα τελικά και ο θεός βοηθός. Μόνο που δεν το παρείγγειλα από το Multirama αλλά από το αδερφάκι του το Public που το έχει πιο άμεσα διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε koprodogis.

 

Οποτε προς ενημερωση ολων... αν ηταν ISDN θα μπορουσε να μετατραπει σε PSTN.

Το αντιστροφο ομως δεν μπορει να γινει μιας και απ'οτι τσεκαρα δεν υπαρχει 2751B (ακομα) για να "κλεψει" καποιος το ISDN firmware.

 

Οσοι λοιπον το παραγγειλατε για ISDN, καλυτερα ακυρωστε το.

Υπαρχει μια πιθανοτητα να μπορει να γινει ISDN με το firmware του 2741Β (Revision F1), αλλα ετσι χανει κανεις το USB port.

Μπραβο φιλε και για την 1η επισημανση και για τις μετεπειτα τεχνικες λεπτομερειες.

(εγω θα τα κρατησω και για pstn δεν πανε χαμενα, ειδικα σε αυτην την τιμη :-)

Ζητησα παραλαβη απο καταστημα κατα Πρωτοχρονια που θα ειμαι Αθηνα, ειμαι περιεργος τι θα γραφει στο κουτι μη τυχον κ εχουν κανει λαθος κ την περιγραφη-κωδικο μοντελου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...