Προς το περιεχόμενο

D-Link DSL-2750B N300 - Ασύρματο Router - 20€ - multirama


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τώρα γιατί δεν ήταν ξεκάθαρο αν είναι pstn/isdn δεν μπορώ να καταλάβω. Υπάρχουν όμως routers που κάνουν και για τα δύο (pstn/isdn). Δεν το πίστευα ότι υπάρχουν μέχρι που είδα με τα μάτια μου έναν. Τον έχω σπίτι (καμένο όμως στο dsl κύκλωμα) δεν θυμάμαι το μοντέλο. Μπάς και είναι τέτοια περίπτωση και αυτός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

INFO_MULTIRAMA <[email protected]>
6:21 μ.μ. (Πριν από 1 ώρα)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
προς Εμένα
cleardot.gif
 
 
 
 
 
Αγαπητέ πελάτη, 

 

Σας ευχαριστούμε που προτιμήσατε το Multirama.gr για τις ηλεκτρονικές σας αγορές.

 

Ζητούμε ειλικρινά συγνώμη αλλά από λάθος μας αναφέρουμε οτι το μοντέλο 0733060 - NTW MDM RTR D-LINK 2750B N300 ISDN WRL το οποίο παραγγείλατε είναι συμβατό μόνο για PSTN γραμμές και από λάθος αναρτήθηκε στο site μας οτι είναι για γραμμές ISDN.  

Επίσης, το προϊόν αυτό παρουσιάζει έλλειψη διαθεσιμότητας και η νέα αναμενομένη ημερομηνία παράδοσης είναι μέσα στην επόμενη εβδομάδα όπου και θα δρομολογηθεί η παραγγελία σας. 

 

 

Μπορούμε να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας για παράδοσή της το συντομότερο δυνατόν και να επικοινωνήσουμε εκ νέου μαζί σας, όταν θα έχουμε την απαραίτητη πληροφόρηση ή εάν επιθυμείτε να προχωρήσουμε σε ακύρωσή της.

 

Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή διευκρίνιση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το παρηγγειλε κανεις που εχει ISDN και δεν το θελει ενδιαφερομαι...Το εβλεπα και ελεγα να το παραγγειλω αλλα περιμενα να μου απαντησουν σε ερωτηση μου σχετικα με το εαν προκειτε για λαθος αναγραφη στο site τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το παρηγγειλε κανεις που εχει ISDN και δεν το θελει ενδιαφερομαι...Το εβλεπα και ελεγα να το παραγγειλω αλλα περιμενα να μου απαντησουν σε ερωτηση μου σχετικα με το εαν προκειτε για λαθος αναγραφη στο site τους.

 

 

ξερεις... μπορείς ακομα να το παραγγελεις απο multirama απλα θα σου ερθει με τα μεταφορικα στα 23€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή με ενδιαφέρει, μπορώ να το βάλω να παίξει με υπάρχουσα γραμμή ConnX, έτσι; Είναι μεγάλη διαδικασία να του περάσω τους κωδικούς της γραμμής ADSL κλπ; Για εκεί που το θέλω, υπάρχει μόνο το κλασικό σάπιο ενσύρματο του ΟΤΕ και μας έχει σπάσει τα νεύρα.

 

Επίσης, γιατί δεν βλέπω το κουμπάκι "απόκτησέ το" κάτω από το προϊόν για να το βάλω στο καλάθι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή με ενδιαφέρει, μπορώ να το βάλω να παίξει με υπάρχουσα γραμμή ConnX, έτσι; Είναι μεγάλη διαδικασία να του περάσω τους κωδικούς της γραμμής ADSL κλπ; Για εκεί που το θέλω, υπάρχει μόνο το κλασικό σάπιο ενσύρματο του ΟΤΕ και μας έχει σπάσει τα νεύρα.

 

Εννοειται οτι παιζει μια χαρα με ΟΤΕ και εννοειται πως ειναι πολυ απλο να βαλεις το username και το password της συνδεσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...