Προς το περιεχόμενο

D-Link DSL-2750B N300 - Ασύρματο Router - 20€ - multirama


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μόλις μου έστειλε μαιλ το getitnow μου λεει οτι λόγο διαθεσιμότητας θα υπάρξει καποια καθυστέρηση, τουλαχιστον δεν την ακύρωσαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει καποιος αν συνδεεται σε cyta ?

Κατα πασα πιθανοτητα συνδεεται, αλλα αν το βαλεις δεν θα εχεις τηλεφωνο μιας και η Cyta δινει VoIP τηλεφωνια και ετσι ολα περνανε απο το router. Γεκινως στη Cyta δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις αλλον εξοπλισμο εκτος απ'αυτον που σου δινουν. Εχουν καλες τιμες αλλα το παραπανω ειναι μεγαλο μειονεκτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά στα 19.99ευρώ από το getitnow.

Εγώ μόλις το τσίμπισα για να αντικαταστήσω ένα Thomson Speedtouch 585v6 5ετίας που άρχισε να θέλει καθημερινό restart τελευταία. Ελπίζω να μην το μετανιώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα πασα πιθανοτητα συνδεεται, αλλα αν το βαλεις δεν θα εχεις τηλεφωνο μιας και η Cyta δινει VoIP τηλεφωνια και ετσι ολα περνανε απο το router. Γεκινως στη Cyta δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις αλλον εξοπλισμο εκτος απ'αυτον που σου δινουν. Εχουν καλες τιμες αλλα το παραπανω ειναι μεγαλο μειονεκτημα.

Αν το συνδεσω στο pirelli που εχω για τηλεφωνο και αυτο το χρησιμοποιησω για router θα εχω προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το συνδεσω στο pirelli που εχω για τηλεφωνο και αυτο το χρησιμοποιησω για router θα εχω προβλημα?

Δεν το εχω κανει με Pirelli και δεν το ξερω αυτο, οποτε θα ηταν ανευθυνο να σου πω οτι παιζει απροβληματιστα.

Το εχω κανει ομως με δικο μου δευτερο modem router και το 2740Β (που ουσιαστικα ειναι το 2750Β χωρις USB port) και παιζει.

 

Φανταζομαι μιλας για ενσυρματη συνδεση ετσι?

Γιατι για να τα συνδεσεις ασυρματα... το ξεχνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου έστειλαν mail για καθυστέρηση. Εάν δεν μας απεστάλησαν οι παραγγελίες μας ενώ ξαναβγήκε το προϊόν για πώληση είναι απλά απαράδεκτοι και δε θα ξανασχοληθώ μαζί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...