Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Galaxy S3


lampros1990

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως έχω διαβάσει για αρκετές συσκευές που αντιμετώπισαν πρόβλημα μετά την εγκατάσταση του Chainfire3D..

εγώ πάλι με το xperia sole μου είχα τρελό θέμα με τα παιχνίδια (lag κλπ) και χθες το έκανα root και εγκατέστησα το Chainfire3D και το ρύθμισα σύμφωνα με τις οδηγίες που βρήκα σε ενα forum

 

το αποτέλεσμα ηταν να μου τρέχει όλα τα παιχνίδια νερό , ακόμα και αυτά που ήταν unplayble (dungeon hunter 3) και παρατήρησα πως πλέον έχουν και καλύτερα γραφικά (δηλαδή δεν κατέβασε τα γραφικά ώστε να τα τρέχει καλύτερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο ήλπιζα και εγώ αλλά όταν έκανα Instal που έλεγε κάτι Έκανε επανεκκίνηση και αυτό ήταν.....Να είναι καλά ο φίλος μου ο Alexis...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλησπερα παιδια...αντιμετωπιζω και γω το ιδιο προβλημα το κινητο δεν ανοιγει...αν πατησω τα κουμπια που λετε μου βγαζει να κατεβασω κατι αλλα πως θα το κατεβασω απο τη στιγμη που το κινητο δεν ανοιγει και απο την στιγμη που δεν ειναι ανοιχτο το ιντερνετ?καπου διαβαζα για ξαφνικο θανατο των κινητων αυτων μετα απο 150 μερες λειτουργιας...τι να κανω γνωριζει κανεις κατι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πατησω αυτα τα πληκτρα για Download mode μου γραφει warning a custom os can cause critical problems in phone and install aplications if you want to download custom press tha volume down...ti ennoei??ti na kanw?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...