Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή 6950


minas93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Προσωπικά δεν θα ανέφερα στην θέση σου την λέξη μεταπώληση!

2. Θα έπαιρνα μία κάρτα γραφικών να κάνω την δουλειά μου (και η 660 καλή κάρτα είναι) 

3. Αν μπορείς να τους πάρεις και παραπάνω από 50 ευρώ γιατί σε έχουν ήδη ταλαιπωρήσει.

4. Αυτές οι εταιρίες θα κοιτάξουν να σε φάνε με οποιονδήποτε τρόπο!!! Κάνε το και συ!

 

Γενικά κάνε την ζωή σου εύκολη με απλά λόγια, θέλω κάρτα και την διαφορά αγοράς, να θυμάσαι ότι εσύ την αγόρασες και δεν την πήρες από άλλον. Ψάχνουν παράθυρα για να γλυτώσουν λεφτά ακόμη και από την κηδεία της μάνας τους!    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Προσωπικά δεν θα ανέφερα στην θέση σου την λέξη μεταπώληση!

2. Θα έπαιρνα μία κάρτα γραφικών να κάνω την δουλειά μου (και η 660 καλή κάρτα είναι) 

3. Αν μπορείς να τους πάρεις και παραπάνω από 50 ευρώ γιατί σε έχουν ήδη ταλαιπωρήσει.

4. Αυτές οι εταιρίες θα κοιτάξουν να σε φάνε με οποιονδήποτε τρόπο!!! Κάνε το και συ!

 

Γενικά κάνε την ζωή σου εύκολη με απλά λόγια, θέλω κάρτα και την διαφορά αγοράς, να θυμάσαι ότι εσύ την αγόρασες και δεν την πήρες από άλλον. Ψάχνουν παράθυρα για να γλυτώσουν λεφτά ακόμη και από την κηδεία της μάνας τους!    

Για το 1 θα επικοινωνήσω με τη γενική γραμματεία καταναλωτή για να δω τι γίνετε.Με το 2 μάλλον δε γίνετε αφού έχω απευθυνθεί στα public μιας και δεν υπάρχουν πλέον multirama στη Θεσσαλονίκη και στα public δεν υπάρχουν κάρτες γραφικών μεμονομένες.Δεν ξέρω αν μπορούν να φέρουν από άλλα multirama μια κάρτα.Φυσικά θα προσπαθήσω να κάνω ότι καλύτερο.(Να πάρω όλο το πιστωτικό στα χέρια μου σε μετρητά)..Θα εξετάσω αν έχω κάθε νόμιμο δικαίωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...