Προς το περιεχόμενο

Lenovo Z580 (i5/6g/1tb/GT635M) 599 ευρώ - Κωτσόβολος


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις πηρα το συγκεκριμενο λαπτοπ.Καλες οι πρωτες εντυπωσεις αν και τα 8αρια ειναι πολυ δυσχρηστα.Κατα τα αλλα καλο πληκτρολογιο και γενικα η ποιοτητα κατασκευης.

Λιγο το touchpad με χαλαει γιατι ακομη δεν εχω βρει πως κανουν το scroll down με αυτο.

Η vga ειναι ddr3 και οχι ddr5.

 

A και απο οτι ειδα με το serial η επεκταση για 2 χρονια ειναι μολις 49$

 

την επέκταση μπορουμε να την πάρουμε και εμείς απο αμερικη?

την αγορασες? η' απο το ελληνικο σαιτ σε πήγε σε τιμη 49 $ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την επέκταση μπορουμε να την πάρουμε και εμείς απο αμερικη?

την αγορασες? η' απο το ελληνικο σαιτ σε πήγε σε τιμη 49 $ ?

Oχι δεν την αγορασα.Απο το site της Lenovo το ειδα δεν ξερω αν μπορουμε αλλα γιατι οχι  αφου δεχεται το serial.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα κι εγώ σημερα! Σαν πρώτη γενική εικόνα φαίνεται καλό και γρήγορο με καλή κατασκευή. Η επιφάνεια στο καπάκι και στο πληκτρολόγιο είναι σαν μεταλική-αλουμινένια. Με τα πληκτρα έχω ένα μικρό θέμα μου φαίνονται μικρά αλλά θέμα συνήθειας.

 

Μαζί με το λαπτοπ μου έδωσαν δώρο και ένα καρτο-ιντερνετ της vodafon αξίας 50ευρώ με στικάκι και 5gb για 12 μήνες όπως γράφει στο κουτί δεν το άνοιξα ακόμα.

 

Επίσης πήρα και την επέκταση εγγύησης του κωτσόβολου για 3χρόνια με επισκευή ή αλλαγή προιόντος, με 77 ευρώ. Δεν ξέρω αν αξίζει αυτό. Αν γνωρίζει κάποιος ας μας πει. Μου έδωσαν το συμβολαιο δύο σελίδες που τα γράφει αναλυτικά τι καλύπτει. Περισσότερο το πήρα γιατί είχα ένα πιστωτικό/δωροεπιταγή με 30 ευρώ οπότε μου ήρθε στα 47. Πάντως γράφει ότι μέσα σε 20 ημέρες μπορώ να το ακυρώσω και να πάρω πίσω τα χρήματα.

 

Το βασικό που με απασχολεί είναι πώς θα κάνω αναβάθμιση στα win8 pro  με τα 15 ευρώ. 'Εκανα τη διαδικασία με το πρόγραμμα της microsoft αλλά μου βγάζει μήνυμα ότι στην περιοχή/΄χωρα δεν υποστηρίζεται η αναβάθμιση... !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιό λόγο δεν σε καλύπτουν τα Win 8 Home και θέλεις τα Pro;

Έτσι κι αλλιώς βέβαια η τιμή των 15 ευρώ είναι για αναβάθμιση από Win7. Δεν νομίζω ότι παίζει το ίδιο από 8 Home σε 8 Pro.

 

Από αυτούς που το πήραν, κάν'τε ένα review της ποιότητας των ηχείων ρε παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ηχεια ειναι πολυ καλα σε συγκριση με ενα sony που ειχα.

Καλα εμενα στον Κωτσοβολο δεν μου ειπαν τιποτα για vodafone και την επεκταση μου την εβγαλε ο πωλητης 100 ευρω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 ευρώ βγαίνει μαζι με την υπηρεσία ανάκτησης δεδομένων απο σκληρό έως 1tb. Τώρα που το βλεπω στα χαρτιά που μου έδωσαν δεν αναφέρεται πουθενά αυτό αν και απ ότι βλέπω έχει χρεωθεί στην αποδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα κι εγώ σημερα! Σαν πρώτη γενική εικόνα φαίνεται καλό και γρήγορο με καλή κατασκευή. Η επιφάνεια στο καπάκι και στο πληκτρολόγιο είναι σαν μεταλική-αλουμινένια. Με τα πληκτρα έχω ένα μικρό θέμα μου φαίνονται μικρά αλλά θέμα συνήθειας.

 

Μαζί με το λαπτοπ μου έδωσαν δώρο και ένα καρτο-ιντερνετ της vodafon αξίας 50ευρώ με στικάκι και 5gb για 12 μήνες όπως γράφει στο κουτί δεν το άνοιξα ακόμα.

 

Επίσης πήρα και την επέκταση εγγύησης του κωτσόβολου για 3χρόνια με επισκευή ή αλλαγή προιόντος, με 77 ευρώ. Δεν ξέρω αν αξίζει αυτό. Αν γνωρίζει κάποιος ας μας πει. Μου έδωσαν το συμβολαιο δύο σελίδες που τα γράφει αναλυτικά τι καλύπτει. Περισσότερο το πήρα γιατί είχα ένα πιστωτικό/δωροεπιταγή με 30 ευρώ οπότε μου ήρθε στα 47. Πάντως γράφει ότι μέσα σε 20 ημέρες μπορώ να το ακυρώσω και να πάρω πίσω τα χρήματα.

 

Το βασικό που με απασχολεί είναι πώς θα κάνω αναβάθμιση στα win8 pro  με τα 15 ευρώ. 'Εκανα τη διαδικασία με το πρόγραμμα της microsoft αλλά μου βγάζει μήνυμα ότι στην περιοχή/΄χωρα δεν υποστηρίζεται η αναβάθμιση... !

 

σε ποιο κωτσοβολο σου δώσαν το ιντερνετ της βοδα?

 

έλεγε τίποτα σαν προσφορά εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα της Συγγρού το πήρα. Για το ίντερνετ μου το είπε η πωλήτρια απο μονη της όταν την Ρώτησα αν έχουν το λάπτοπ ετοιμοπαραδοτο. Δεν είδα να το γράφουν κάπου σαν προσφορά. Μονο κάποια antivirus στην μισή τιμή με κάθε αγορά PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ειδα στο site της lenovo oτι οι μνημες ειναι στα 800mhz? ειναι αληθεια?
800mhz ddr3 δεν υπαρχουν.

Στα 1600 ενδεχομενως να ειναι (2x800=1600)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...