Προς το περιεχόμενο

Acer Aspire E1 15.6" - i5 3210 2.5GHz , 4GB RAM , 500GB HDD - 440€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Update:

 

Μετα απο μια εβδομαδα μετριας χρησης, η οθονη του laptop εβγαλε μια καθετη γραμμη και τρεμοπαιζει. Δεν ειναι προβλημα windows/drivers αφου παρουσιαζεται απο το bios ακομα. Σε επικοινωνια με το amazon, το δεχονται πισω με full refund (+τα μεταφορικα μου για να το στειλω).

Οσο λειτουργησε κανονικα μπορω να πω οτι ηταν εξαιρετικα αξιολογο για την χρηση που το ηθελα (οχι παιχνιδια). Αλλη μια φορα εντυπωσιασηκα με το customer support του amazon, για αυτο και συνεχιζω να αγοραζω σχεδον αποκλειστικα απο αυτους.

Κακό αυτό, πάνω που ετοιμαζόμουν να το παραγγείλω. Οπότε θα πάρεις κάποιο άλλο τώρα να φανταστώ?

Από games δοκίμασες κάποιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι δεν δοκιμασα καποιο παιχνιδι, αλλωστε δεν προοριζοταν για τον σκοπο αυτο. Θεωρητικα η HD4000 ειναι ικανη για καποιο mild gaming παντως...

Θα επαιρνα το ιδιο αλλα ειναι out of stock πλεον στο amazon.co.uk. Θα ψαξω καποιο αντιστοιχο σε προδιαγραφες (και τιμη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν δοκιμασα καποιο παιχνιδι, αλλωστε δεν προοριζοταν για τον σκοπο αυτο. Θεωρητικα η HD4000 ειναι ικανη για καποιο mild gaming παντως...

Θα επαιρνα το ιδιο αλλα ειναι out of stock πλεον στο amazon.co.uk. Θα ψαξω καποιο αντιστοιχο σε προδιαγραφες (και τιμη)

 

Θα επεσες σε προβληματικο...! Δες και το Toshiba που πηρα εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Οχι δεν δοκιμασα καποιο παιχνιδι, αλλωστε δεν προοριζοταν για τον σκοπο αυτο. Θεωρητικα η HD4000 ειναι ικανη για καποιο mild gaming παντως...

Θα επαιρνα το ιδιο αλλα ειναι out of stock πλεον στο amazon.co.uk. Θα ψαξω καποιο αντιστοιχο σε προδιαγραφες (και τιμη)

Θα επεσες σε προβληματικο...! Δες και το Toshiba που πηρα εγω.

τουλάχιστον είσαι τυχερός και στο έβγαλε τώρα το πρόβλημα και θα σου πληρώσει τα μεταφορικά το amazon , 50-70€ θα θέλει για να το στείλεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος φιλε (ομοιοπαθης ισως ?) :-)

67 ευρω με ACS. Εστειλα ηδη την αποδειξη στο amazon και περιμενω το full refund οταν το παραλαβουν.

Μολις γινει θα κοιταξω για καινουριο μηχανημα, το toshiba με ψηνει αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος φιλε (ομοιοπαθης ισως ?) :-)

67 ευρω με ACS. Εστειλα ηδη την αποδειξη στο amazon και περιμενω το full refund οταν το παραλαβουν.

Μολις γινει θα κοιταξω για καινουριο μηχανημα, το toshiba με ψηνει αρκετα.

 

Edit: με πηρε τηλ ο αδερφος μου τωρα μολις και μου ειπε οτι του πηγανε το λαπτοπ σπιτι. Γουατδεφακ; Το πηρα προχτες και σημερα ηρθε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Σωστος φιλε (ομοιοπαθης ισως ?) :-)</p>

<p>67 ευρω με ACS. Εστειλα ηδη την αποδειξη στο amazon και περιμενω το full refund οταν το παραλαβουν.</p>

<p>Μολις γινει θα κοιταξω για καινουριο μηχανημα, το toshiba με ψηνει αρκετα.</p>

 

ναι, εχω στειλει πισω 2 δεματα με γενικη ταχυδρομικη καπου 56€ το πρωτο και 72€ το δευτερο , αντικατασταση στη πρωτη, refund στη δευτερη και επιστροφη των μεταφορικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον. Πηρα το http://www.amazon.co.uk/Toshiba-Satellite-C855-15-6-inch-Bluetooth/dp/B009HQ6UZW/ref=sr_1_10?s=computers&ie=UTF8&qid=1357758562&sr=1-10 απολυτα ευχαριστημενος για τα λεφτα αυτα τα οποια εδωσα. Λιγο το trackpad με ενοχλει που ειναι λιγο πιο αριστερα αλλ αθα το συνηθισω πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον. Πηρα το http://www.amazon.co.uk/Toshiba-Satellite-C855-15-6-inch-Bluetooth/dp/B009HQ6UZW/ref=sr_1_10?s=computers&ie=UTF8&qid=1357758562&sr=1-10 απολυτα ευχαριστημενος για τα λεφτα αυτα τα οποια εδωσα. Λιγο το trackpad με ενοχλει που ειναι λιγο πιο αριστερα αλλ αθα το συνηθισω πιστευω.

 

το τελευταίο πρέπει να πήρες , εξαντλημένο το βγάζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελευταίο πρέπει να πήρες , εξαντλημένο το βγάζει

 

Το πηρα πριν την Πεμπτη και ηρθε την Παρασκευη(!). Μεχρικαι εχτες το πρωι ειχε 7 διαθεσιμα κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί να μου πεί κάποιος που αγόρασε το:

Acer Aspire E1 15.6-inch Laptop (Black/Silver) - (Intel Core i5 3210 2.5GHz Processor, 4GB RAM, 500GB HDD, DVDSM DL, LAN, WLAN, Webcam, Integrated Graphics, Windows 8 64-Bit)

1) Εχει numeric pad ή όχι;

 

2) Από θέμα ήχου έχει ικανοποιητική απόδοση;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

το τελευταίο πρέπει να πήρες , εξαντλημένο το βγάζει

Το πηρα πριν την Πεμπτη και ηρθε την Παρασκευη(!). Μεχρικαι εχτες το πρωι ειχε 7 διαθεσιμα κομματια.

αυτή η ups δε παιζεται, σε λιγο καιρο θα παραγγελνουμε και την ιδια μερα θα παραλαμβανουμε
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί να μου πεί κάποιος που αγόρασε το:

Acer Aspire E1 15.6-inch Laptop (Black/Silver) - (Intel Core i5 3210 2.5GHz Processor, 4GB RAM, 500GB HDD, DVDSM DL, LAN, WLAN, Webcam, Integrated Graphics, Windows 8 64-Bit)

1) Εχει numeric pad ή όχι;

 

2) Από θέμα ήχου έχει ικανοποιητική απόδοση;

 

Ευχαριστώ

 

Αααααν ανοιξεις την εικονα να δεις το πληκτρολογιο θα δεις οτι εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε cris41 τις ειδα τις εικόνες που λες, αλλά είδα και σε κάποιο ξένο forum ένα τύπο που έλεγε ότι το μοντέλο που είναι σε προσφορά από το amazon δεν έχει numpad. Αυτό θέλω να εξακριβώσω αν αληθεύει.

Εσύ το έχεις το συγκεκριμένο laptop; αν ναι, έχει τελικά numpad ή όχι; Από ήχο πως τα πάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε cris41 τις ειδα τις εικόνες που λες, αλλά είδα και σε κάποιο ξένο forum ένα τύπο που έλεγε ότι το μοντέλο που είναι σε προσφορά από το amazon δεν έχει numpad. Αυτό θέλω να εξακριβώσω αν αληθεύει.

Εσύ το έχεις το συγκεκριμένο laptop; αν ναι, έχει τελικά numpad ή όχι; Από ήχο πως τα πάει;

 

Στειλε μεσατζ σε ενα παλικαρι που το πηρε αποε δω και του ηρθε. Οχι πηρα το τοσιμπα εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...