Προς το περιεχόμενο

Απατη στα κρεοπωλεια;


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικά απορώ... τόσοι πολλοί έχουν κέρδος από την απάτη στα κρεοπωλεία που μπήκαν όλοι να απαντήσουν ότι, δήθεν, δεν τρέχει τίποτα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απορώ... τόσοι πολλοί έχουν κέρδος από την απάτη στα κρεοπωλεία που μπήκαν όλοι να απαντήσουν ότι, δήθεν, δεν τρέχει τίποτα; 

Σε τρολλαρουν γιγαντα!!Ακομα να το παρεις χαμπαρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικά πράγματα δεν τα καταλαβαίνω!

γιατί δεν βάζουν τα χαρτόνια στην ζυγαριά και να πατήσουν να μηδενίσει και μετά να βάλουν επάνω το κρέαν?

αφόσον έχει λειτουργία τέτοια γιατί ?

μηπως για να μας κλέψουν ? γιατί βάζουν τόσο χαρτί αφου δεν τρώγεται και εμείς πληρώνουμε τρόφιμο ?

 

νομίζω πως η απάντηση ειναι προφανές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απορώ... τόσοι πολλοί έχουν κέρδος από την απάτη στα κρεοπωλεία που μπήκαν όλοι να απαντήσουν ότι, δήθεν, δεν τρέχει τίποτα; 

Δεν είναι τυχαίο.Είναι  κρεοπώληδες-πράκτορες που ποστάρουν ανάμεσα μας και σκοπός τους είναι να μας περάσουν μηνύματα...Πιθανόν η κυβέρνηση να τους πληρώνει επίτηδες να κάνουν τα ποστ εδω στο ινσομνια ώστε στο τέλος ο κόσμος να κόψει το κρέας.Δηλαδή θα κατεβεί κατακόρυφα το iq των ανθρώπων (είναι αλήθεια ας χτυπάν το ποπό τους κάτω οι χορτοφάγοι). 

 

αυτό είναι... :-(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικά πράγματα δεν τα καταλαβαίνω!

γιατί δεν βάζουν τα χαρτόνια στην ζυγαριά και να πατήσουν να μηδενίσει και μετά να βάλουν επάνω το κρέαν?

αφόσον έχει λειτουργία τέτοια γιατί ?

μηπως για να μας κλέψουν ? γιατί βάζουν τόσο χαρτί αφου δεν τρώγεται και εμείς πληρώνουμε τρόφιμο ?

 

νομίζω πως η απάντηση ειναι προφανές

 

 

Έλα ντε;!!!

 

Χώρια που, ξανατονίζω, ότι το χαρτί που βάζουν πρώτα το έχουν χρησιμοποιήσει για να βάλουν πάνω το κρέας πράγμα που σημαίνει ότι είναι υγρό και άρα πιο βαρύ + ότι το υγραίνουν κιόλας στις αποθήκες. 

 

Νομίζω ότι είναι μεγάλη απάτη. 

 

 

Σε τρολλαρουν γιγαντα!!Ακομα να το παρεις χαμπαρι??

 

Κάτι πιο ευφάνταστο δεν είχες να πεις υπερασπιστή των παράνομων κρεοπωλών; Σαν δε ντρεπόμαστε λέω εγώ. 

 

Καλά τα είπε ο traganeus και ο nicoc89. 

 

Δεν είναι τυχαίο.Είναι  κρεοπώληδες-πράκτορες που ποστάρουν ανάμεσα μας και σκοπός τους είναι να μας περάσουν μηνύματα...Πιθανόν η κυβέρνηση να τους πληρώνει επίτηδες να κάνουν τα ποστ εδω στο ινσομνια ώστε στο τέλος ο κόσμος να κόψει το κρέας.Δηλαδή θα κατεβεί κατακόρυφα το iq των ανθρώπων (είναι αλήθεια ας χτυπάν το ποπό τους κάτω οι χορτοφάγοι). 

 

αυτό είναι... :-(

 

 

Εάν δεν έχεις να πεις κάτι σοβαρό επί του θέματος μην trollάρεις σε παρακαλώ. Εδώ το θέμα δεν είναι της πλάκας. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πιο ευφάνταστο δεν είχες να πεις υπερασπιστή των παράνομων κρεοπωλών; Σαν δε ντρεπόμαστε λέω εγώ.

Καλά τα είπε ο traganeus και ο nicoc89. 

 

 

 

Εάν δεν έχεις να πεις κάτι σοβαρό επί του θέματος μην trollάρεις σε παρακαλώ. Εδώ το θέμα δεν είναι της πλάκας. 

Σου λεω πως σε τρολλαρουν και μου την λες και ακριβως απο κατω ζητας απο τον αλλο να μην σε τρολλαρει...τα θελει ο ποπουδακος σου εσενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου λεω πως σε τρολλαρουν και μου την λες και ακριβως απο κατω ζητας απο τον αλλο να μην σε τρολλαρει...τα θελει ο ποπουδακος σου εσενα..

 

 

Τίποτα δεν λες. Για την απάτη που συντελείται κατά του Έλληνα καταναλωτή και κατά του Ελληνικού κράτους δεν λες τίποτα. Κάνεις τουμπεκί και μόκο. Σαν δεν ντρέπεσαι να υπερασπίζεσαι τους απατεώνες κρεοπώλες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κρεοπώλες δεν ειναι όλοι κακοί! ενας στην γειτονιά μου , μου κράταγε κόκαλα απο ξεκοκαλιασμένο κρέας και μου τα έδινε δωρεάν φυσικά για να μαγειρευω στα σκυλιά μου με ρύζι και λαχανικά.

 

και όταν ζύγιζε κρέασ το ζύγιζε όπως είπα , με μηδενισμό της ζυγαριάς πριν το κρέας ακουμπήσει απάνω της με αποτέλεσμα να μου δίνει και το χαρτόνι δωρεάν!

 

αυτό είναι το φυσιολογικό και όχι αυτό που κάνουν οι άλλοι κρεοπώλες!

 

ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ?!

 

Ε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κλασικός έλληνας...

καχύποπτος και δήθεν έξυπνος..αν θέλει γίνεται πιο Σκρουτζ και απο τον Σκρουτζ

 

Αλλά...

Για να ρίξει το μωρό είναι τόσο large που ο Λάτσης ειναι γατάκι μπροστά του

 

Άρε πουτανα ελλάδα..το φατσιμαρε δεν θα πεθάνει ποτέ

 

θα πάθω καρδιά...

 

Ξέρεις πόσο κοστίζει μια κηδεία;;

Για τέτοια είμαστε τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν λες. Για την απάτη που συντελείται κατά του Έλληνα καταναλωτή και κατά του Ελληνικού κράτους δεν λες τίποτα. Κάνεις τουμπεκί και μόκο. Σαν δεν ντρέπεσαι να υπερασπίζεσαι τους απατεώνες κρεοπώλες. 

Με τετοια αντιληψη που εχεις λογικα μου φαινονται οσα γραφεις παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν λες. Για την απάτη που συντελείται κατά του Έλληνα καταναλωτή και κατά του Ελληνικού κράτους δεν λες τίποτα. Κάνεις τουμπεκί και μόκο. Σαν δεν ντρέπεσαι να υπερασπίζεσαι τους απατεώνες κρεοπώλες. 

 

Πες και το αλλο με τους μαναβηδες. Ξερεις, που πουλανε την πατατα με χωμα!!! Ακουσον ακουσον!! 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει, λιγότερο κρέας - καλύτερη υγεία...

Δε θα πάθαιτε και τίποτα αν φάτε 50 γρ λιγότερο...

 

Εγώ απορώ γιατί το συζητάμε εδώ μέσα και απλά δεν το τονίζεται στο μαγαζί που ψωνίζεται την επόμενη φορά;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...