Προς το περιεχόμενο

War Thunder


LongTom

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το έχω κοιτάξει, είναι μερικοί που έχουν το ίδιο πρόβλημα αλλά έως εκεί. δεν αναφέρουν κάτι παραπάνω, λένε κάποιο οτι δεν μπαίνουν και τέλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Arcade - Simplified avionics

Historic Battles -  Realistic Avionics

Full Real Battles - Simulation Avionics

 

Κυρίως παίζω arcade και καμιά φορά HB. To παιχνίδι μου αρέσει πάρα πολύ και ειδικά αν είσαι σε squad με άλλους είναι ακόμα καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ακομα σε squad δεν εχω παιξει,μετραει παντως η ομαδα στο παιχνιδι,αν παιζεις μαζι με αλλους 2 η ακομα και 1 αλλαζουν τα δεδομενα

δεν το συζηταω για μεγαλυτερα squad 6-8 παικτων(δυσκολο ομως)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την beta οι free παίκτες μπορούν να κάνουν squad μέχρι 4 άτομα ενώ όταν  η beta λήξει μόνο 2 άτομα. Οι premium παίκτες θα μπορούν και αυτοί μέχρι 4 άτομα αλλά νομίζω χρειάζεται μόνο ο 1 από τους 4 να είναι premium. Πολλοί γκρινιάζουν για το μικρό μέγεθος ενώ άλλοι ανταπαντούν πως αν οι squads γίνουν μεγαλύτερες τότε θα κερδίζουν πάντα όταν παίζουν και θα διώχνουν τους free παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ok, τώρα το διάβασα και κατάλαβα τι εννοούσες. Νόμιζα ότι όλα τα modes πήγαιναν όπως είχες διαλέξει, όχι ότι το κάθε mode έχει δικό του "κλειδωμένο" setting ρεαλισμού. :P

(και αναρωτιόμουν γιατί είχε leading circle στο arcade battles και στρίβαμε περίεργα, εμ, κοτζάμ arcade γράφει και ο γκαβός δεν βλέπω -_-)

 

Άντε να φτιάξω πάλι τα controls του Simulation για τα prop pitch, trim, mixture. :P

 

Edit: Αυτό για τους premade vs pubs υπάρχει και στο Mechwarrior Online, όπου στα 4 man (σύνολο 8) groups σε βάζει σε ισορροπημένα classes, ενώ στο 8man group που είναι πάντα premade, δεν έχει balance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει. :P

 

Λιγουρεύομαι το Mustang μέχρι στιγμής, δεν κοίταξα για Wildcat, αλλά δεν μπορεί να μην έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεβαζε ενα ενα λεβελ ανα εθνος παραληλα,για ποικιλια,για οικονομια,και γιατι ολα τα εθνη αξιζουν(οι αμερικανοι μαλλον οι χειροτεροι ειναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...