Προς το περιεχόμενο

Το Gangnam style φτάνει ένα δισεκατομμύριο θεάσεις στο YouTube


Skylined

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ για τις κούφιες μόδες. Υπάρχει ένα ολόκληρο σύστημα που εκμεταλλεύεται τραγούδια και καλλιτέχνες αναγάγοντάς τους σε status symbol. Εγώ ακούω τα τραγουδια, αγνοώ τα άλλα. Επίσης είναι νορμάλ να μην αρέσει σε κάποιον ένα είδος μουσικής. Άλλο αυτό και άλλο να αναστατωνόμαστε γιατί ένα κωμικό χορευτικό κορεάτικο κομμάτι έγινε επιτυχία. Η Ζωή συνεχίζεται κανονικά. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Ζωή συνεχίζεται κανονικά. :-)

Εδώ, ολόκληροι ...Μάγιας χτυπούσαν τον κώλο τους στα πατώματα και τον ήπιαν! Ο ...GTI - πως σκατά τον λένε; - θα τη σταματήσει;

 

(Η πλάκα είναι ότι, προσωπικά, φυσικά και δεν ...αναστατώθηκα! Απλά μου έφτιαξε κεφάλι αυτό το: «οι αρνητικοί σχολιαστές είναι αυτοί που ακούνε οικονομοπουλο-κιαμο, η κάθε είδους εμπορικού μαιμουδοκουλτουριάρικου»...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνώμη μου το πιο βλακωδες ανούσιο και σπαστικο τραγούδι που εχω ακούσει μεχρι τωρα... Χίλιες φορές το sientelo!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Κατα την γνώμη μου το πιο βλακωδες ανούσιο και σπαστικο τραγούδι που εχω ακούσει μεχρι τωρα... Χίλιες φορές το sientelo και το kamsutra!!!

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρες ώρες απελπίζομαι με το γούστο του κόσμου και το πόσο θύμα γίνεται στο μάρκετινγκ. Ειδικά μόλις είδα το top 10 των βίντεο που είδαν οι Έλληνες στο youtube τρελάθηκα... :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι παπαγαλιζετε συνεχεια τη λεξη μαρκετινγκ;

ακριβως αυτη ειναι η ουσια της ειδησης: οτι ενα τραγουδι απο το πουθενα,χωρις μαρκετινγκ,προμοτιον και την στηριξη των μεγαλων δισκογραφικων, εγινε παγκοσμιο φαινομενο χαρη στο ιντερνετ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σημερα ειναι πολυ ευκολο να αγορασεις Youtuve views.

 

Πως δηλαδή? Υπάρχουν εταιρείες που βάζουν πολλά μηχανήματα να κάνουν refresh συνέχεια? Και η google ηλίθια είναι?

 

Ώρες ώρες απελπίζομαι με το γούστο του κόσμου και το πόσο θύμα γίνεται στο μάρκετινγκ. Ειδικά μόλις είδα το top 10 των βίντεο που είδαν οι Έλληνες στο youtube τρελάθηκα... :shock:

 

Μην απελπίζεσαι πάρτο απόφαση. Ο μέσος άνθρωπος είναι λίγο καλύτερος από πίθηκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δηλαδή? Υπάρχουν εταιρείες που βάζουν πολλά μηχανήματα να κάνουν refresh συνέχεια? Και η google ηλίθια είναι?

 

 

Μην απελπίζεσαι πάρτο απόφαση. Ο μέσος άνθρωπος είναι λίγο καλύτερος από πίθηκο.

δεν ξέρω για εταιρίες αλλά για χρήστες.Ψάξτο λίγο στο google και θα βρεις φόρουμ με section ειδικά για youtube.Εδώ υπάρχουν εφαρμογές στο fb που με το που τις αποδεκτείς μπορείς να επιλέξεις να σου κάνουν like κάποιο comment αλλά αυτομάτως θα κάνεις και εσύ like,χωρίς να το ξες,σε κάποιον άλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω για εταιρίες αλλά για χρήστες.Ψάξτο λίγο στο google και θα βρεις φόρουμ με section ειδικά για youtube.Εδώ υπάρχουν εφαρμογές στο fb που με το που τις αποδεκτείς μπορείς να επιλέξεις να σου κάνουν like κάποιο comment αλλά αυτομάτως θα κάνεις και εσύ like,χωρίς να το ξες,σε κάποιον άλλον

 

Ω ρε έλεος, τι άλλο καραγκιοζιλίκι θα δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και στην Times Square!

 

https://www.youtube.com/watch?v=GYsNYcVxJH0

 

Μετά το 2' λεπτό έχουμε και την επανεμφάνιση του ανθρώπου με το κίτρινο κουστούμι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...