Προς το περιεχόμενο

Boxing Days @ Amazon.co.uk


jpapadakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 232
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το lenovo s206 εχει κανενας γνωμη; Το βγαλανε στα 218 ευρω. Μου φαινεται λιγο αδυναμος ο επεξεργαστης (1ghz ) αν και διπυρινος.

Το εβαλα αλλα το αφισα (για φιλη) ειναι λιγο 1ghz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ λαπτοπ δεν ειναι λαπτοπ επι της ουσιας..Εντασεται στην κατηγορία Netbook me 1.6 οθονη..

Με απλά λόγια και για όσους έχουν δουλεψει μονοπύρηνα netbook αυτό θα είναι αρκετά καλύτερο.Δηλαδή :

1. Για σερφάρισμα,Office ταινιούλες ,youtube , ελαφριά προγραμματάκια θα είναι ανετο..

2. Λόγω κάρτας γραφικών θα παίζει και κάποια παλιά παιχνιδάκια.

3. Σε βαριές εφαρμογές θα ζορίζεται. Δε κανει σιγουρα για video encoding,3d rendering Και βαρια παιχνιδια.

Συμπερασματικά..Αν καποιος θελει λαπτοπ για απλη χρηση που να κρατάει η μπαταρια και να ειναι ελαφρύ μια χαρά είναι για 220 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να πω οτι η krups εχει 49€ στην ΕΛΛΑΔΑ με δωρα αξιας 50€.. οποτε δεν αξιζει η αγωρα της απο AMAZON

49€ έχει πραγματικά και βέβαια δεν αξίζει να την πάρει κάποιος από Αγγλία αλλά να ρωτίσω κάτι άλλο τα δώρα δεν είναι 50€ εδώ.Δηλαδή θέλω να πώ ότι δίνει μόνο 1 ποτήρι και 3 πακέτα καφέδες (50€ κάνουν όλα αυτά?)

 

Το χθεσινό usb 64gb σε τι τιμή έπαιξε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ακυρωσα τελικα το lenovo. Ενω ηταν καλουτσικη η τιμουλα παρατηρησα οτι δεν ειχε ουτε θυρα VGA (εναξει εχει HDMI) και το πιο σημαντικο δεν ειχε θυρα ethernet..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από δράπανο θα προτιμούσα το κρουστικό, ουσιαστικά στα ίδια λεφτά.

http://www.amazon.co.uk/Bosch-Cordless-Hammer-Li-Ion-Battery/dp/B0033UWLVK/ref=pd_sim_diy_8

 

 

Το είδα και αυτο αλλά δεν μου άρεσαν τα reviews.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...