Προς το περιεχόμενο

Samsung GAlaxy S3 32GB από Πλαίσιο 499€


gkp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια μην κραζετε αν δεν ξερετε. Κανονικα κανεις την παραγγελια με 649 και σου ερχεται το mail και καπακι δευτερο mail με διορθωμένη την τιμή στα 499€.

 

Εγω την εκανα την παραγγελία και όλα τελεια.

 

Πραγματικά αμέσως ο Ελληνας να κράξει, να μπει στις αντιπροσφορές , μας κοροιδέψανε κτλ κτλ.

 

Τελικά ειμαστε για τον που..τσο λαός και δίκαια φτάσαμε εδώ που είμαστε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μην κραζετε αν δεν ξερετε. Κανονικα κανεις την παραγγελια με 649 και σου ερχεται το mail και καπακι δευτερο mail με διορθωμένη την τιμή στα 499€.

 

Εγω την εκανα την παραγγελία και όλα τελεια.

 

Πραγματικά αμέσως ο Ελληνας να κράξει, να μπει στις αντιπροσφορές , μας κοροιδέψανε κτλ κτλ.

 

Τελικά ειμαστε για τον που..τσο λαός και δίκαια φτάσαμε εδώ που είμαστε

 

Πόσο δίκιο έχεις. Το κακό ειναι οτι το insomnia έχει πλημμυρίσει από ένα κάρο ανθρώπους που μόνο κράζουν. Κρίμα ...

 

Για την ιστορία να πω ότι και εγώ έκανα παραγγελία κανονικά και μου ήρθε το mail με την σωστή τιμή.

 

Ευχαριστώ τον gkp που μας ενημέρωσε. Έψαχνα ένα πολύ καλο smartphone μέχρι 500€.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαστε δικαιολογημενα προκατειλημμενοι πιστευω με ενεργειες που χουν κανει στο παρελθον...
Αυτό είναι το κακό του Έλληνα φίλε μου. Να καταδικάζει κάποιον επείδη κάποια στιγμή κάποτε άκουσε από κάποιον άλλον κάτι αρνητικό.

 

Ίσως θα έπρεπε να νιώθω και λίγο βλάκας που έτρεξα να την μοιραστώ με τα άλλα μέλη αλλά πιστέψτε με δεν νιώθω γιατί υπάρχουν και σοβαρά μέλη εδώ μέσα που εκτιμούν όταν γράφει κάποιος για να βοηθήσει.

 

Και εγώ έκανα παραγγελιά και επιβεβαιώνω ότι η τιμή έρχεται διορθωμένη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε, το κραξιμο καμιά φορα μπορεί να γινεται ενοχλητικό οταν δεν έχει βαρυτητα, αλλα μονο σε αφυπνήσει θέλει. Αντιθετα καποια καταστήμα με "προσφορες" (ο θεος να τις κάνει) μόνο να σε καροιδέψουν θέλουν. Το galaxy s3 είναι στη χαμηλότερη τιμη στο πλαίσιο. Αν όμως πάρεις και σου πούν δεν υπάρχει διαθεσιμότητα παλι δε θα μου φανεί περίεργο. Επίσης όταν κάποιος είναι πιο φτηνός απο όλους τους άλλους σε ένα προιόν, αυτο δεν αρκεί για να το ονομάζει ο καθένας προσφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το κακό του Έλληνα φίλε μου. Να καταδικάζει κάποιον επείδη κάποια στιγμή κάποτε άκουσε από κάποιον άλλον κάτι αρνητικό.

 

Ίσως θα έπρεπε να νιώθω και λίγο βλάκας που έτρεξα να την μοιραστώ με τα άλλα μέλη αλλά πιστέψτε με δεν νιώθω γιατί υπάρχουν και σοβαρά μέλη εδώ μέσα που εκτιμούν όταν γράφει κάποιος για να βοηθήσει.

 

Και εγώ έκανα παραγγελιά και επιβεβαιώνω ότι η τιμή έρχεται διορθωμένη.

let me guess.

ψωνιζεις απο eshop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα η τιμή έχει διορθωθεί και είναι πλέον αυτή που λέει το newsletter:

499 ευρώ

Ευχαριστώ (και δημόσια) τον gkp για την ενημέρωση

(γιατί το newsletter άργησε να έρθει σε μένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μην κραζετε αν δεν ξερετε. Κανονικα κανεις την παραγγελια με 649 και σου ερχεται το mail και καπακι δευτερο mail με διορθωμένη την τιμή στα 499€. Εγω την εκανα την παραγγελία και όλα τελεια. Πραγματικά αμέσως ο Ελληνας να κράξει, να μπει στις αντιπροσφορές , μας κοροιδέψανε κτλ κτλ. Τελικά ειμαστε για τον που..τσο λαός και δίκαια φτάσαμε εδώ που είμαστε

 

Και που θέλεις να ξέρει ο άλλος ότι αν κάνει την παραγγελία στα 649 θα του έρθει mail με την σωστή τιμή? Ευτυχώς τώρα διορθώθηκε.

 

Το κράξιμο οφείλεται σε πολλές πατάτες που κάναν στο παρελθόν με την πιο πρόσφατη να είναι η δήθεν προσφορά του xbox 360 4gb με kinect και 2 παιχνίδια στα 149Ε. Ερχόταν η εικόνα με το newsletter και στην ιστοσελίδα δεν υπήρχε πουθενά (αν πατούσες από το μαιλ σου έβγαζε πως το προιον δεν βρέθηκε)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απλώς να αναφέρω ότι έχουμε τις αλυσίδες που μας αξίζουν. Εδώ και κανά μήνα το amazon.de το έχει κάτω από 490€. Μόλις τώρα το είδα 473€ τελική τιμη με μεταφορικά. Κανονικά με ελληνική γλώσσα και τα λοιπά. Ας κάνουμε λίγο έρευνα αγοράς μπας και αλλάξουν και αυτοί νοοτροπία.

 

Όσο για την υποστήριξη εγγύηση, μία λέξη. ΑΜΑΖΟΝ.

 

Καλορίζικο πάντως σε όσους το πήραν, είναι πολύ καλή συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απλώς να αναφέρω ότι έχουμε τις αλυσίδες που μας αξίζουν. Εδώ και κανά μήνα το amazon.de το έχει κάτω από 490€. Μόλις τώρα το είδα 473€ τελική τιμη με μεταφορικά. Κανονικά με ελληνική γλώσσα και τα λοιπά. Ας κάνουμε λίγο έρευνα αγοράς μπας και αλλάξουν και αυτοί νοοτροπία.

 

Όσο για την υποστήριξη εγγύηση, μία λέξη. ΑΜΑΖΟΝ.

 

Καλορίζικο πάντως σε όσους το πήραν, είναι πολύ καλή συσκευή.

κανένα λινκάκι;

γιατί δεν το βρίσκω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...