Προς το περιεχόμενο

Νέο tower στα 500-600 ευρώ


manolism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενταξει δεν του την λεω αλλα ξενερωσα μολις το ακουσα.@ashmadia την συνθεση που παρηγγειλα μου την εδωσε ο xmorsx με 965 be και 7870xt της club 3d.ακομα δεν ξερω πως θα παιζει τα παιχνιδια μιας κ περιμενουμε την gpu.την δευτερα λογικα θα το εχω το pc.πιστευω να εξυπηρετησει τις αναγκες μ..(δεν ειμαι και κανενας μανιακος gamer).με ενα o/c στα 4ghz νομιζω θα ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα πιστευω οτι εκανες την καλυτερη κινηση στο budget σου

γραψε μας τις εντυπωσεις σου η τα fps μολις το παρεις σε οποιοδηποτε βαρυ game! παρα πολλοι φτιαχνουν pc σε παρομοια οικονομικα με σενα και εγω μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται πως κατανοω πληρως το οτι δεν μπορω να παιζω με τα ιδια fps με ενα συστημα 1000-1500 ευρω..!δεν ειμαι χαζος.απλα ζητησα στα λεφτα που διαθετω (700 φτασαμε απο τα 500!) να κανω την καλυτερη δυνατη συνθεση.εννοειται πως θα ενημερωσω μολις θα το εχω..το περιμενω σαν τρελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η 7870XT κοντραρει την 660Ti οπου κ αν εψαξα! Επισης μην υποτιμας καθολου τον phenom εγω οριακα δεν τον επελεξα και ακομα το μαυρο του κουτακι με στοιχειωνει...

Απλα θυσιασα τον SSD που ειμαι σιγουρος οτι σου προτειναν (και πολυ σωστα) για να βαλω τον 6300 μιας και δεν υπαρχει περιπτωση αναβαθμισης για οσο ζησει και λειτουργει το pc (4-5-6 χρονια).

 

EDIT: Ξεχασα το πιο σημαντικο για τις καρτες! Η μια κανει 220 η αλλη 280+! Ακομα δεν πειστηκες οτι ξεζουμισες απο τα 700 σου ευρω την μεγαλυτερη αποδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα δεν ξερω αλλα πιστευω πως θα ενθουσιαστω αρκετα και απο αποψη καθημερινης λειτουργιας λογω ssd αλλα και στο gaming μιας κ τωρα μπαινω σε αυτο το τρυπακι του extreme gaming..να φανταστειτε το προηγουμενο pc ηταν με q8200 quad core και μια gt9700 1gb..οποτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...