Προς το περιεχόμενο

Dealextreme 100$=50$ christmas offer


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν προλάβεις τους 200 πρώτους θα πληρώσεις 100 δολλάρια ή μπορείς να μην κάνεις την παραγγελία? 

Δηλαδή μπορείς να δείς πρίν κάνεις την παραγγελία αν είσαι στην προσφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδί το ρώτησαν κάπου στο 1000000 φορές ενώ το απάντησα στη πρώτη σελίδα (μιλάω για το λεπτό στα μεταφορικά)

 

 

Campaign Rules:

  • 1The amount of your shopping cart must be exactly $100.00.( Shipping cost excluded)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια 20:00:00 UTC δε λεει; δηλαδη 22:00 δικια μας!

 

edit: Και λογικο δηλαδη αφου εχει 1 τετοια προσφορα ανα ημερα και ηδη αυτη της 25ης Δεκεμβριου τελειωσε.

 

Στάκα... Με το Χονκ-Κονκ έχουμε 6 ώρες διαφορά σωστά;;TO UTC είναι τοπική ωρα. Άρα 20:00 τοπική ωρα Χονγκ-Κονγκ αρα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν μετράει το 1 cent το ξέρει μόνο ο kostastnt που κατάφερε να παραγγείλει.

Αν ενεργοποιήσεις το κουπόνι BULKRATE 1.70$ για registered air mail δεν σε αφήνει να βάλεις το κουπόνι 50%.

 

Τελικά το 1 cent μάλλον δεν μετράει. Αν έχεις 100.01 στο καλάθι στο Paypal σου βγάζει 100.

Επεξ/σία από aristarhos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω επίσης πως Icoo Και PIPO τουλάχιστο από τα specs του site δεν έχουν GPS. Οπότε εδώ μία έναλλακτική με GPS.

 

http://dx.com/p/freelander-pd20-d-7-capacitive-screen-android-4-0-dual-core-tablet-pc-w-gps-wi-fi-hdmi-black-166589

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στάκα... Με το Χονκ-Κονκ έχουμε 6 ώρες διαφορά σωστά;;TO UTC είναι τοπική ωρα. Άρα 20:00 τοπική ωρα Χονγκ-Κονγκ αρα??

στακα-στακα... τι ειναι το UTC?????

http://en.wikipedia.org/wiki/Coordinated_Universal_Time

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την εχω πατησει με το deal-extreme, μια παραγγελια ειχα κανει 2 αντικειμενα, το ενα μου ηρθε μετα απο 1.5 μηνα και το αλλο μετα απο 5! μήνες ενω εδειχνε απο την αρχη οτι ειναι σε στοκ. Απο τοτε δεν ξαναπαραγγελνω απο το συγκεκριμενο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα κινέζικα, και με τον μαύρο και παράνομο τρόπο που διακινούν τα προϊόντα τους, έχουν ρημάξει τις πωλήσεις των Ελληνικών καταστημάτων.

 

Υπάρχουν ταμπλετ και σε Ελληνικά καταστήματα πχ (eshop, you.gr) όχι βέβαια σε αυτά τα λεφτά ούτε σε αυτά τα χαρακτηριστικά αλλά νόμιμα.

 

Μην διαλάτε την ελληνική αγορά με παράνομο τρόπο διακίνησης προϊόντων

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.909284

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.908280

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί έχουν διαλυθεί από μόνοι τους γιατί αγοράζουν στις ίδιες τιμές(και λιγότερο) και μετά το πολλαπλασιάζουν x5 το λιγότερο άλλο λοιπόν 50$ και άλλο 140 ευρώ.. παρ'ολα αυτά τους μισθούς τους χρωστάνε στους υπάλληλους κ πτωχευουν.. εγώ τώρα και σε hardware θα κάνω το ίδιο αν δεν βάλουν μυαλό..

Ελληνικά μόνο φέτα λάδι κ μέλι .

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@MoviemakerGr Για να πληρώσουν υπαλλήλους πρέπει να αγοράσει κάποιος. Και όχι δεν πολλαπλασιάζουν Χ5, πληρώνουν νόμιμο φόρο, έξοδα λειτουργίας καταστήματος, μισθούς, ταμείο υγείας υπαλλήλων κτλ. + τα λεφτά του προμηθευτή

 

Δικαιολογίες και προφάσεις εν αμαρτία υπάρχουν άπειρες. Και για να βιάσεις καμία ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για ν'αγορασει κάποιος πρέπει να έχει καλές τιμές και καλό after sales με ποιοτικά προϊόντα ως ελάχιστο αν κάνουν παραγγελία την στιγμή που κάνεις εσύ την δική σου αυτό δεν λέγεται επιχειρηματικότητα..

Τεσπα τα έχουμε πει τα έχουμε ξαναπεί δεν βάζουν μυαλό κ η αγορά θα χαθεί γιατί και οι καινούριοι στα ίδια βήματα τα δικά τους πατάνε.. με τα δικα μας χρήματα κάνουν τον χονδρέμπορο..

 

Όσο για τον νόμιμο φόρο τον είδαμε προσφάτως με τις συλλήψεις.. ούτε το φπα που εισπράττουν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το εψησα για το Icoo Που εχει καλυτερη οθόνη.

Μετά από πολλές προσπάθειες κατάφερα να κάνω και ενα συνδυασμο για να μου βγει 100.00 καθαρή αξία χωρίς να αγοράζω αχρηστα πραγματα. Πηρα ενα πτυσσόμενο τριποδο για φωτογραφική μηχανή που το έψηνα καιρό και ένα στυλό-φακό-μαχαιράκι-ανοιχτήρι που έχει στο deals (οκ αυτό είναι λίγο αχρηστο αλλα 2.31 είναι ,δηλαδή θα το πληρώσω 1.15 $)

Το μόνο θέμα μου είναι τι παίζει αν σου κατσει ελαττωματικό ταμπλετ..ΣΟυ δίνουν πίσω μεταφορικά για να τους το επιστρέψεις; Ρωτάω γιατί παλιότερα που είχα κανει μια προσπάθεια από το αμαζον μου είχε κατσει ελαττωματικό..Μου γυρισαν τα λεφτά και δε ξαναδοκίμασα..Αλλα εντάξει 32 ευρώ είναι τσαμπα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμές κινέζου όπως σου έγραψα παραπάνω δεν γίνεται να έχεις. Και σου εξήγησα και τους λόγους (ΦΠΑ π.χ.)

 

Τα λεφτά που νομίζεις οτι γλιτώνεις, γυρνάνε μπούμερανγκ(μεγαλύτερη ύφεση). Εκτός οτι αυτό που κάνετε είναι και παράνομο

 

Δεν θα συμμετέχω, αν και εγώ θέλω tablet με 70% έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...