Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2013 14,99 ευρω


alex999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν κ μουφα φετος για 15ε καλα ειναι εκτος αν το φτιαξουν μετα παλι απο πολλες παλι διορθωσεις...ελληνικα ακομα να βαλουν κ γενικα μια ζωη αυτο το παιχνιδι ανετοιμο οταν βγαινει περιμενεις κανα τριμηνο μετα τις διορθωσεις να το ευχαριστηθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου στειλαν ενα μειλ και μου ζητανε για να προχωρίσει η παραγγελια  να τους στειλω την ταυτοτητα ή το δίπλωμα??????

 

εγινε και σε αλλον αυτό? 

 

δεν εχω στείλει τιποτα ακομη, αλλα δεν μου έχει έρθει και τιποτα άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι απλα ο ενας θα πρεπει να βαλει το steam οffline

Γενικά αν το πάρω μαζί με ένα φίλο μου μόνο αυτο το αρνητικό θα έχω; Τίποτα άλλο;

Το steam offline όταν λες τι θα επηρεάζει αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αν το πάρω μαζί με ένα φίλο μου μόνο αυτο το αρνητικό θα έχω; Τίποτα άλλο;

Το steam offline όταν λες τι θα επηρεάζει αυτο;

μπορει καποιος να μου το απαντισει αυτο? για να το παραγγειλω αν ειναι...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αν το πάρω μαζί με ένα φίλο μου μόνο αυτο το αρνητικό θα έχω; Τίποτα άλλο;

Το steam offline όταν λες τι θα επηρεάζει αυτο;

Εμενα που το ειχανε παρει 3 φιλοι μου μαζι δεν εχουν προβλημα, απλα με το που μπαινεις στο παιχνιδι θα βγαινεις offline στο steam και θα παιζεις κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου στειλαν ενα μειλ και μου ζητανε για να προχωρίσει η παραγγελια  να τους στειλω την ταυτοτητα ή το δίπλωμα??????

 

εγινε και σε αλλον αυτό? 

 

δεν εχω στείλει τιποτα ακομη, αλλα δεν μου έχει έρθει και τιποτα άλλο

Και σε εμενα το εστειλαν το ιδιο, τους απαντησα οτι αυτο ειναι απαραδεκτο και καταφωρη παραβιαση προσωπικων δεδομενων και ζητησα αμεση ακυρωση της παραγγελιας. Μου εστειλαν μηνυμα οτι το fraud system τους εστειλε το μηνυμα κατα λαθος και αν θελω να προχωρησω στην αγορα. Το αγορασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αν το πάρω μαζί με ένα φίλο μου μόνο αυτο το αρνητικό θα έχω; Τίποτα άλλο;

Το steam offline όταν λες τι θα επηρεάζει αυτο;

Online game δεν θα μπορειτε να παιξετε,νομιζω ουτε λαν,εγω με τον φιλο μου παιζουμε κανονικοτατα το παιχνιδι απλα αυτος εχει το steam σε offline mode,παντως αν ψαξεις λιγο στο google υπαρχουν αρκετα ελληνικα φορουμ που ασχολουνται μονο με μανατζερ που θα σε βοηθησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...