Προς το περιεχόμενο

ηχεια για υπολογιστη


nikosops

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα και χρονια πολλα! Ο αδελφος αποφασησε να αγορασει ενα σετ ηχειων για υπολογιστη. Μπορει να διαθεσει μεχρι 180-190 ευρω. εγω του προτεινα τα z623. αυτος κολλησε με κατι edifier http://www.skroutz.gr/s/318296/Edifier-DA5000-5-1-Pro.html και λεει να παρει αυτα. Ποια κατα τη γνωμη σας ειναι καλυτερα και παιζουν πιο δυνατα. Δεκτη οποιαδηποτε προταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ο αδερφός σου δεν έχει ιδιαίτερη σχέση με τον ήχο και απλά τον ενδιαφέρει το "δυνατά", πες του να μην δώσει τόσα λεφτά για ηχεία. Ο ήχος πέρα από ακριβό σπορ είναι και απαιτητικό. Δεν ζητάς μόνο εσύ από αυτόν, ζητάει και αυτος από σένα. Όχι μόνο λεφτά, αλλά και ικανότητες. Οπότε ας βολευτεί με κάποια z323 το πολύ z523 (μια χαρά "δυνατά" παίζουν και έχουν και εγγύηση logitech) και ας μην ακριβοπληρώσει κάτι μέτριο που δεν θα μπορεί να εξαντλήσει ή να κατανοήσει τις δυνατότητές του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ο αδερφός σου δεν έχει ιδιαίτερη σχέση με τον ήχο και απλά τον ενδιαφέρει το "δυνατά", πες του να μην δώσει τόσα λεφτά για ηχεία. Ο ήχος πέρα από ακριβό σπορ είναι και απαιτητικό. Δεν ζητάς μόνο εσύ από αυτόν, ζητάει και αυτος από σένα. Όχι μόνο λεφτά, αλλά και ικανότητες. Οπότε ας βολευτεί με κάποια z323 το πολύ z523 (μια χαρά "δυνατά" παίζουν και έχουν και εγγύηση logitech) και ας μην ακριβοπληρώσει κάτι μέτριο που δεν θα μπορεί να εξαντλήσει ή να κατανοήσει τις δυνατότητές του.

ο αδελφος μου τωρα εχει ενα στερεο 100watt το οποιο τα χει φτησει.Οποτε αμφιβαλω αν τα ηχεια που μου προτεινες παιζουν πιο δυνατα. Δεν προκεται να του αρεσουν και ουτε καν θα τον ικανοποιησουν, ειδικα τα z323.

 

Οποτε μαλλον το edifier θα παρει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...