Προς το περιεχόμενο

Nubia Z5 smartphone από τη ZTE με οθόνη 5" ιντσών και ανάλυση 1080p


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία αφού δεν είναι απαιχτή περιμένω λινκ με καλύτερη συσκευή σε αυτά τα χρήματα.

 

http://www.insomnia.gr/topic/470220-zte-grand-s-%CF%84%CE%BF-%CE%BB%CE%B5%CF%80%CF%84%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BF-full-hd-smartphone/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήμαρτον. Ακόμα δεν το είδατε και το βγάλατε κακοκατασκευή. Λες και η Samsung έχει ποιοτικά υλικά και κατασκευή στις συσκευές της.

 

Πολύ καλή ακούγεται η συσκευή αλλά έχω μια μεγάλη ένσταση στη μπαταρία. Τη θεωρώ μικρή. Θέλει λίγο μεγαλύτερη.

+1 τα υλικά της Samsung είναι κακής ποιότητας εκτός λίγων εξεραίσεων....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν δινατε τα ευροπουλα σας για το retina που εχει 316ppi ηταν καλα? οηρθε η zte και πουλαει κινιτα πολυ πιο φθινα για τα spec που εχει σε σχεση μ αλλα και ειναι ξαφνικα παντοφλα? η ειναι κινεζικο η οτι ειναι πολλα τα 555$ ενω τα 880 του iphone ειναι λογικη τιμη? Κλασσικοι ελληναραδες που κανουν μπαμ απο το κινιτο που εχουν μεχρη και το αμαξι τους!!!

 

αα και ξεχασα.... ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ ΟΛΟΙ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην τα χαρακτηριστικα του ειναι καλυτερα απο το Note II που εχω. Εγω να δεχθω οτι σαν ποιοτητα κατασκευης και design μπορει να μην δρεπει δαφνες, αλλα για αυτα τα χαρακτηριστικα η τιμη ειναι πολυ καλη. Και η ZTE μπορει να ειναι κινεζικη, αλλα σιγουρα οχι και χθεσινη κατασκευαζοντας και διαθετοντας  εκατομμυρια μοντελα με σταμπες αλλων εταιρειων παροχων, χρονια τωρα.

Δεν ξερω αν θα το αγοραζα προσωπικα, αλλα σιγουρα καλο ειναι να υπαρχουν τετοια μοντελα και να κανουν τους μεγαλους να ιδρωνει λιγο το αυτακι τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εσάς πάντως που τα λετε τεράστια και παντόφλες σας πληροφορώ ότι με το galaxy note 2, που το έχω σε θήκη και πέρνει έξτρα ογκο,μιλώ κανονικά με το τηλέφωνο στ'αυτί και ποτέ κανένας δεν μου έκανε αρνητικό σχόλιο.Γι'αυτό βρείτε καλύτερη δικαιολογία για να καλύψετε την πιθανη ζήλεια σας για αυτά τα μικρά-μεγάλα θαύματα της τεχνολογιάς (έτσι το λαμβάνω εγώ τουλάχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...