Προς το περιεχόμενο

Aγορα ram 2x4


ssns

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυσκολο το κοβω να ξανα πηγαινω με καλωδια ειδικα αν ειναι να τραβαω οτι με το υπαρχων στο θεμα cable managment.Κουτι δεν με βλεπω να αλλαζω συντομα για να πεις "παρε αυτο θα εχει χωρο στο επομενο κουτι σου". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To modular τροφοδοτικό δεν είναι η βάση αλλά το κερασάκι στην τούρτα. Καλύτερα πιστεύω να πάρεις ένα καλύτερο τροφοδοτικό σε ποιότητα και ισχύ που να σου μείνει κιολας παρά να πληρώσεις τζάμπα το modular.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπατζετ προς το παρον αστο γιατι θα κοιμανθει αναλογα με το ποσο θα πουληθει το παρον psu που εχω.Οταν και ΑΝ πουληθει να πω και μπατζετ!! :Ρ Ισως με ενδιεφερε καποιο cf αν αλλαχτει η mobo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, αλλά δεν μπορεί να γίνει καμια πρόταση χωρίς μπάτζετ όπως καταλαβαίνεις. Μην βασίζεσαι στα λεφτά που  θα πάρεις από αυτό γιατί πολύ απλά δεν θα πάρεις λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα!!Καποιο σχετικα "οικονομικο" και αξιοπιστο που μπορει να αντεξει cf ? Eχω την καρτα της υπογραφης αλλα αγνωστο αν θα μπορεσω να βρω αλλη παρομοια μελλοντικα η αν θα την αλλαξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα!!Καποιο σχετικα "οικονομικο" και αξιοπιστο που μπορει να αντεξει cf ? Eχω την καρτα της υπογραφης αλλα αγνωστο αν θα μπορεσω να βρω αλλη παρομοια μελλοντικα η αν θα την αλλαξω!

 

Δεν μου λέει κάτι αυτό.

 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν μπορείς να βασίζεσαι ότι θα βρεθεί κορόιδο, εδώ είναι το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με το corsair που ειναι στα 71 και με το modular http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=32839&cat=17 που ειναι στα 75(με τα μεταφορικα)??Υπαρχει καποια διαφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάλι με το modular...

 

Σαν τελευταία επιλογή το έβαλα το corsair σε περίπτωση που δεν βρισκεις κάποιο από τα άλλα. Πρώτη επιλογή το xfx,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο το ΟCZ και το FPS τα αλλα μπορουν να βρεθουν μιας και εχω αγορασει απο vision studio και απο το you.Σχετικα με το modular το λεω γιατι δεν βλεπω να μου το προτινεις και αναρωτιεμαι.Βασικα σπανια προτινουν modular τροφοδοτικα.Υπαρχει καποιος λογος?Ενδεχεται να "δυσκολευοντε" για καποιο cf ή sli περισσοτερο σε σχεση με τα κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...