Προς το περιεχόμενο

Aγορα ram 2x4


ssns

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα ίδια λεφτά παίρνεις καλύτερο τροφοδοτικό αν δεν είναι modular. Ούτε το pc σου ούτε το μπάτζετ σου σου επιτρέπει ή δικαιολογεί τέτοιες πολυτέλειες.

 

Γιατί δεν μπορεί να βρεθεί το fsp? Έχω παραγγείλει αρκετές φορές από το pc1, δεν είχα κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρεπει να εχεις λογαριασμο?Επισεις δεν το εχουν σε διαθεσιμοτητα και επειδη ενας γνωστο ειχε παραγγειλει κουτι του εκανε 2 εβδομαδες για να ερθει.Τελος παντων ενταξει δεν ειναι θεμα αυτο.Το κολλημα μου σχετικα με τα modular οπως σου ειπα ειναι καθαρα λογο cable managment.Eπειδη το κουτι μου δεν εχει τον απειρο χωρο για cable και επειδη εχω τραβηξει ζορι για να φτιαξω τα καλωδια του turbo x τα οποια δεν ειναι και sleve οπως αυτα που μου προτινες με βαζει σε ενδοιασμους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η μητρικη μ σηκωνει μεχρι 1333.Μπορω να τις τρεξω τοσο?Πειραξα bios στα 1333 αλλα δεν μου δειχνει το cpu-z να τρεχουν στα τοσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μπαίνεις καν στο bios αν δεν ξέρεις άριστα εκ των προτέρων τι θέλεις να κάνεις και πώς θα το κάνεις. Ούτε για παιχνίδια είναι, ούτε για πειράγματα. Την τηλεόραση του σπιτιού σας θα την άνοιγες από πίσω να την πειράξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...