Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Τablet Samsung


knightwish

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.Παιζει να εχω παρει ιο στο ταμπλετ γιατι οταν πηγαινω στο google play να κατεβασω εφαρμογες μου βγαζει και κατι αλλες "περιεργες" αναμεσα.Εν τω μεταξυ εχω το AVG σαν antivirus αλλα μου δειχνει ολα κανονικα.Βεβαια εχω παρατηρησει τωρα τελευταια οτι καπως κρασαρουν 2 εφαρμογες.Η μνημη μου ειναι σχεδον ελευθερη δεν εχω ουτε 20 εφαρμογες μεσα στο ταμπλετ.Μπορει καποιος να μου δωσει οδηγιες πως να τον βγαλω ή αν υπαρχει καποιο προγραμμα?οι εφαρμογες γραφουν κατι τυπου milware και απο εκει το παρατηρησα οτι ειναι ιος..... :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναμεσα στις κανονικες εφαρμογες πεταγονται και κατι αλλες πορνογραφικες εφαρμογες...ομως μονο στο google play store μου εμφανιζονται..αν παω στα samsung apps για να κατεβασω εφαρμογες απο εκει δεν μου εμφανιζεται τιποτα.Τι να κανω ?Να κανω απεγκατασταση το Google Play??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αναμεσα στις κανονικες εφαρμογες πεταγονται και κατι αλλες πορνογραφικες εφαρμογες...ομως μονο στο google play store μου εμφανιζονται..αν παω στα samsung apps για να κατεβασω εφαρμογες απο εκει δεν μου εμφανιζεται τιποτα.Τι να κανω ?Να κανω απεγκατασταση το Google Play??

αλλο το playstore και αλλο το samsung apps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση του google play. Και δες και μερικά άλλα antivirus και αν έχει και κανα antimalware

 

 

(Η προφανής λύση βεβαια ειναι να πας σε ipad :) )

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση του google play. Και δες και μερικά άλλα antivirus και αν έχει και κανα antimalware

 

 

(Η προφανής λύση βεβαια ειναι να πας σε ipad :) )

 

Sent from my iPhone using Insomnia

offtopic:Αν εχει το budget....εγω παντως δεν τ εχω...

 

δοκιμασε αυτο..και δοκιμασε να πας στις ρυθμισεις--->εφαρμογες(στην καρτελα ολες) και δες αν εχει καποια που δεν αναγνωρίζεις περα του συστήματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...