Προς το περιεχόμενο

pipo 7"


andreas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μη παρεξηγηθω αλλος συμφορουμιστας το ανεφερε αλλου αλλα ισως δεν το ειδατε.

μηπως θελει περισσοτερη κουβεντα?

http://www.aliexpress.com/snapshot/210993153.html

 

αναφερει και δωρεαν μεταφορικα για Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχω ηδη το tablet. Με ενδιαφερει κι εμενα να παρω αλλο ενα στη μανα μου που το μπανισε (ασχολιαστο :P).

Μπορω να περιμενω και 2 μηνες, κανενα προβλημα.

Ξερει κανεις τι παιζει με το εν λογω μαγαζι? Ειναι αξιοπιστο? Δεχεται paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μαγαζι...Το site ειναι κατι σαν το ebay.Αυτος που το πουλαει ειναι πωλητης με 0 feedback....Δεν δεχεται Paypal....Αν θα ερθει ποτε που κατα την γνωμη μου προκειται για απατη θα κανει 2-3 μηνες...Τα λεφτα σου δεν θα μπορεις να τα παρεις πισω με κανενα τροπο...Γνωμη μου να σβηστει η κ καλα προσφορα γιατι θα παρει πολλους συμφορητες στο λαιμο της!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω την τελευταια ωρα,κ αυτα που βρηκα ειναι τα εξης,η aliexpress ειναι μια αγορα αντιστοιχη με του ebay λειτουργειακριβως με τον ιδιο τροπο κ ειναι εξαιρετικα αξιοπιστη σαν αγορα,ΟΜΩΣ ο συγκεκριμενος πωλητης που πουλαει σχεδον τσαμπα το tablet εχει 0 feedback οπερ κ σημαινει οτι αν κ εχουν αγορασει καποιοι απο τον συγκεκριμενο κανεις δεν εχει πει ακομα την γνωμη του,αυτο δεν ειναι βεβαια απαραιτητα κακο η οτι ο πωλητης ειναι αναξιοπιστος,Αλλα μιας κ οι περισσοτεροι εχουμε αγορασει απο ebay θα αγοραζατε απο εκει σε καποιον με feedback 0???ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ......οποιος θελει να αγορασει ας το κανει αλλα κ δικη μου γνωμη ειναι να σβηστει αυτο το νημα συντομοτατα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το είδατε? 

 

http://www.aliexpress.com/buyerprotection/index.html

 

Το σκέφτομαι να παραγγείλω μερικά (τέλειο δώρο και φθηνό) κι ας κάνει και 2 μήνες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχει κάποια υποτιθέμενη προστασία πληρωμής, αλλα νομίζω μόνο αν πληρώσεις μέσω escrow... κατι αντιστοιχο με το paypal. Αν πληρώσεις με πιστωτική/χρεωστική όπως δεχεται ο συγκεκριμένος πωλητής, δεν παίζει προστασία....

 

Αν κάποιος γνωρίζει καλύτερα αν δουλευει η προστασία πληρωμών του alibaba και ξέρει πως να είμαστε καλυμμένοι ας μας ενημερώσει για να εκμεταλευτούμε την (μικρη) πιθανότητα να υπάρχει όντως το tablet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να εχω ψωνισει απο το εν λογω site (alibaba)που ισως ειναι οκ αν ψωνιζεις απο σοβαρους πωλητες + ισως εχει προστασία η όλη φαση μου θυμιζει τον Αλι μπαμπά και τους 40 κλέφτες :) Απο κει πηρε το ονομα του; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...