Προς το περιεχόμενο

WoW vs. LoL


KnightRider1996

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω απλά να δω ποιοι από εσάς προτιμάτε το WoW και ποιοι το LoL... Ποιο πολύ από περιέργεια,αλλά και για να έχω μια καλή άποψη και για τα 2 παιχνίδια ! :) :D Όσοι θέλετε αφήστε ένα σχόλια από κάτω...! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καμια απολυτως σχεση μεταξυ των 2 παιχνιδιων για να εχει καποιο νοημα η συγκριση μεταξυ τους.

Ειναι σαν να συγκρινεις σκακι με μαγειρικη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα το ξέρω.... Άλλωστε δεν συγκρίνω απλά θέλω να ακούσω γνώμες ! :P 



Όσο για το HoN μπορώ να πω πως δεν είναι και τέλειο ! :P Τέρμα Ιαπωνία σε αυτό το Game ! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WOW επαιζα μεχρι το TBC, οπου και το βαρεθηκα προσωπικα γιατι ηταν μονο grind και αν δεν μπορουσες να αφιερωσεις πολλες ωρες δεν εκανες πολλα. Επισης μου εδινε περισσοτερο την αισθηση υποχρεωσης παρα παιχνιδιου και ευχαριστησης.

Το lol ειναι πιο casual, μπορεις να παιζεις οσο θες χωρις να αισθανεσαι οτι μενεις πισω σε σχεση με το παιχνιδι, ενω εχει και την competitive πλευρα του. 

Οι συγκρισεις μεταξυ lol hon dota 2 ειναι οτι να ναι. Ας παιξει ο καθενας οτι γουσταρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα φανατικά WoW οταν πρώτο βγήκε. Πλέον όχι, διότι πιστεύω οτι έκανε τον κύκλο του. Στους καιρούς ακμής του, ήταν μακραν νούμερο 1.<br><br><br>

Λολ δεν έπαιξα ποτέ ή μάλλον, μόνο 5 λεπτά και στη συνέχεια έβαλα hon με συνέπεια να κρατησω το δεύτερο για μερικό διάστημα.<br><br><br>

Πλέον μόνο κανά PS3 που κ που.<br><br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παιδι ρωτησε ποιο σας αρεσει πιο πολυ αναμεσα στα 2 ,δεν ειπε αν μπορουν να συγκριθουν ή οχι .Καθε φορα που γινεται μια τετοια ερωτηση ορισμενοι ειστε υπεραναλυτικοι χωρις να χρειαζεται .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παιδι ρωτησε ποιο σας αρεσει πιο πολυ αναμεσα στα 2 ,δεν ειπε αν μπορουν να συγκριθουν ή οχι .Καθε φορα που γινεται μια τετοια ερωτηση ορισμενοι ειστε υπεραναλυτικοι χωρις να χρειαζεται . χρηστες της λογικης

fixed

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...