Προς το περιεχόμενο

Seagate 2TB USB 3.0 - 85€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειχα παρει πριν 2 χρονια εναν 2,5αρι verbatim 500gb κ οταν τον ανοιξα ο δισκος μεσα ηταν WD

Ακριβως το ιδιο επαθα κ γω με εναν toshiba...οταν τον ανοιξα γιατι ειχε χαλασει μεσα ηταν ενας western digital..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα παρέλαβα κι εγώ από e-shop point. 80 eyro  for 2TB = προσφορά. Ο δισκος ειναι μια χαρά, λίγο θορυβώδης , όχι σαν τον verbatrim 47512. σε αυτή την τιμή επαιζε μόνος του οπότε τα άλλα σχόλια περιτεύουν. Ελπιζω να μην βρεθεί πάλι κάποιος να σχολιάσει ότι στο άμαζον εχει καλύτερες τιμές. Για την Ελληνική αγορά για μένα θεωρείται προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεισή ψάχνομαι για δίσκο και δυστυχώς δεν πρόλαβα τον seagate στα 80Ε είπα να ανέβω κατηγορία στα 3ΤΒ. Βρήκα αυτό εδώ:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.304532

που είναι και WD που θεωρώ ότι είναι ιδαίτερα αξιόπιστη στους δίσκους της. Αξίζει λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεισή ψάχνομαι για δίσκο και δυστυχώς δεν πρόλαβα τον seagate στα 80Ε είπα να ανέβω κατηγορία στα 3ΤΒ. Βρήκα αυτό εδώ:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.304532

που είναι και WD που θεωρώ ότι είναι ιδαίτερα αξιόπιστη στους δίσκους της. Αξίζει λέτε;

 

ακόμα είναι διαθέσιμος ο seagate στα 83€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>σημερα παρέλαβα κι εγώ από e-shop point. 80 eyro  for 2TB = προσφορά. Ο δισκος ειναι μια χαρά, λίγο θορυβώδης , όχι σαν τον verbatrim 47512. σε αυτή την τιμή επαιζε μόνος του οπότε τα άλλα σχόλια περιτεύουν. Ελπιζω να μην βρεθεί πάλι κάποιος να σχολιάσει ότι στο άμαζον εχει καλύτερες τιμές. Για την Ελληνική αγορά για μένα θεωρείται προσφορά.</p>

 

Οχι δεν θα τον ελεγα θορυβωδη εγω...

 

Αποστολή από το GT-I8190 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...