Προς το περιεχόμενο

Εγκαινιάζουμε νέο blog με πορνο-κριτικές


Βοκάκιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μη φανταστείτε τίποτα πρόστυχο! Απλώς το νέο μας blog, θα έχει κριτικές από ταινίες και site πορνό. Δεν είναι "τσοντοσάιτ". Εγώ θα γράφω κριτικές για straight (και bi αν τύχει) τσόντες και ένας φίλος μου (που τυχαίνει να είναι παλιό μέλος εδώ) για gay. Αυτά, λοιπόν! Προς το παρών, μόνο μία κριτική έχουμε. Ο τίτλος του blog: ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ. Είναι, επίσης, τίτλος ενός βιβλίου του ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ.

 

http://ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ.blogspot.gr/

Επεξ/σία από parsifal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν επεκτείνετε τις κατηγορίες των review και σε νάνους, grannies, public orgies κτλ γιατί όχι...

Επεξ/σία από DeadOrganPlayer
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επεκτείνετε τις κατηγορίες των review και σε νάνους, grannies, public orgies κτλ γιατί όχι...

Χαχα... Ε, είναι λίγο δύσκολο να βρεις ταινίες με αποκλειστικό περιεχόμενο μία κατηγορία του τύπου αυτών που πρότεινες. Και το να κάνουμε reviews σε βιντεάκια δε λέει!

 

Βαλε fetish  να γουσταρουμε ελεος τι γκουσγκουνηδες λολ !

Ξεκινάμε χαλαρά... :P

 

Καλή τσοντοχρονιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη...υπάρχουν όντως άνθρωποι, οι οποίοι διαβάζουν...κριτική(!) για τσόντες; 

 

Σαφώς και διαβάζουμε. Η καλή φωτογραφία, η προσεγμένη σκηνοθεσία και το άρτιο μοντάζ είναι το παν. Ξέρεις τι είναι πάνω στη κρίσιμη στιγμή να βλέπεις τη σκιά της κάμερας ή το μικρόφωνο να κρέμεται από ψηλά? Σε γειώνει κανονικά φίλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφώς και διαβάζουμε. Η καλή φωτογραφία, η προσεγμένη σκηνοθεσία και το άρτιο μοντάζ είναι το παν. Ξέρεις τι είναι πάνω στη κρίσιμη στιγμή να βλέπεις τη σκιά της κάμερας ή το μικρόφωνο να κρέμεται από ψηλά? Σε γειώνει κανονικά φίλος.

Να το κάνω πιο συγκεκριμένο: Πρώτα διαβάζεις την κριτική και μετά βλέπεις την τσόντα; Αν δε διαβάσεις κριτική, δεν;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά έκανα το λάθος και διάβαζα τις κριτικές αφού τις έβλεπα. Μπορεί να γλίτωνα τα spoiler έτσι αλλά έπαιρνα και ρίσκο μήπως μου βγει πατάτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...