Προς το περιεχόμενο

Υπολογιστής για απλη χρηση (5+ χρονια)


giannisgokus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΧΑΧΑ πως καταφερες να βγαλεις 8,1 στον δισκο ενω το έγιστο ειναι 7,9 :wacko:  :unsure:  :-)  :mad:  :-D  :cry:

Τα windows 7 εχεις φιλε Παυλο!

Τα 8 βαθμολογουν εως το 9.9, προσεξε λιγο την εικονα πανω πανω και θα το δεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως τα λέει ο Mill...

 

Κι εγώ τον 6300 έχω και η βαθμολογία στα win 7 x64 είναι 7.4, ενώ του Γιάννη στα 8άρια είναι 7.5!!! 

 

:fear:  :whistle:  :confused:  :shock:  :mad:  :eek:  :blink:  :wacko:  :huh:  :o  :angry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ειναι ενα μετρο συγκρισης σε περιπτωση αλλαγης Hardware.

 

Όπως τα λέει ο Mill...

 

Κι εγώ τον 6300 έχω και η βαθμολογία στα win 7 x64 είναι 7.4, ενώ του Γιάννη στα 8άρια είναι 7.5!!! 

 

:fear:  :whistle:  :confused:  :shock:  :mad:  :eek:  :blink:  :wacko:  :huh:  :o  :angry:

 

giokou λες να παιζουν ρολο τα 8αρια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπώσεις θέλουμε ! :-D

 

Για πες, για πες .....

 

Πάντως τα WIN 8 64BIT σε CRUCIAL M4 256GB βγάζουν βαθμολογία  9,9 .... B)  Οτι να είναι..... ! 

 

Ελπίζω να τρέχεις τον SSD σε AHCI MODE , έτσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το λιγο που τον εχω δοκιμασει, φαινεται οτι παει σφαιρα! Δεν του εχω βαλει καποιο παιχνιδι αλλα θα του βαλω καποια στιγμη ετσι για δοκιμη. Σε χαλαρη χρηση ειναι αθορυβος.

 

Ελπίζω να τρέχεις τον SSD σε AHCI MODE , έτσι ?

 

Οχι,δεν εχω αλλαξει κατι στο bios,αφου διαβασε το δισκο νομιζα οτι δε θα χρειαζεται.

Χρειαζεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκατέστησες 7 δίχως ahci mode? Κάνε τα παρακάτω για να το ενεργοποιήσεις για να έχεις το μέγιστο από τον ssd:

 

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=313676

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το λιγο που τον εχω δοκιμασει, φαινεται οτι παει σφαιρα! Δεν του εχω βαλει καποιο παιχνιδι αλλα θα του βαλω καποια στιγμη ετσι για δοκιμη. Σε χαλαρη χρηση ειναι αθορυβος.

 

Ότι πάει, πάει. Όντως εξαιρετικός για 130€ που κοστολογείται. Δεν έχω μετανοιώσει την επιλογή μου ούτε μια στιγμή.

 

Όσο για το παιχνίδι που θα του ''ρίξεις'', ''πέτα'' κανά ψιλοαπαιτητικό για αρχή. Πρόσεξε μη πάθεις συγκοπή απ' τη στριγγλιά!!! Εγώ σε προειδοποίησα φίλε!   :rolleyes: 

 

Όλα καλά όλα ανθηρά, αλλά αυτό το μαμά φουρφούρι είναι για τα μπάζα ρε παίδί μουυυυυυυυυυ! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...