Προς το περιεχόμενο

Αγορα Η/Υ


xrhstos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον δεν ειχαν την μητρικη επομενως τωρα δεν ξερω τι κανω.θα μπορουσατε να μου προτεινετε κατι απο Dm  η να ακυρωσω την παραγγελια και ξανα απο την αρχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 6300 ψαχνεις? Αν κοιτας απο κει αναγκαστικα και αν δεν κανεις μεγαλο oc δες αυτην http://www.digital-master.gr/el-gr/Products.aspx?ElementID=53a4d2ea-84dc-4525-b2d5-8e25beb21db4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δεν μου βγαζει ποια ακριβως μου βγαζει  ολη τη σελιδα.λοιπον το ακυρωσα εντελως. Χιλια συγγνωμη αλλα λογω αυτου θα ηθελα σας παρακαλω να μου πειτε μια συνθεση απο e-shop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δεν μου βγαζει ποια ακριβως μου βγαζει  ολη τη σελιδα.λοιπον το ακυρωσα εντελως. Χιλια συγγνωμη αλλα λογω αυτου θα ηθελα σας παρακαλω να μου πειτε μια συνθεση απο e-shop.

καταλαβαινεις οτι απο τη στιγμη που το συγκεκριμενο καταστημα εκανε αιτηση υπαγωγης στο αρθρο 99 δεν ειναι πλεον αξιοπιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβαινεις οτι απο τη στιγμη που το συγκεκριμενο καταστημα εκανε αιτηση υπαγωγης στο αρθρο 99 δεν ειναι πλεον αξιοπιστο.

Αυτο δεν ισχυει ,προσωπικα αγοραζω απο εκει συχνοτατα και δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα.Πολυ καλοι σε ολα.

 

Το μονο προβλημα που εχουν ειναι οτι μερικες φορες καποια προιοντα τους γραφουν ''κατοπιν παραγγελιας σε 3-4 μερες'' και μπορει να περασουν 10 μεχρι να ερθουν,σπανιοτερα δε ακομη περισσοτερος χρονος ,οταν ειναι προιον μικρης ζητησης.

 

Αλλα ολα τα καταστηματα εχουν προβλημα διαθεσιμοτητας λογω κρισης.Το Πλαισιο για παραδειγμα κατα καιρους εχει μονο 4-5 τυπους pc cases αμεσα διαθεσιμους και εχει υποστει τρομερο πληγμα σε πολλα ειδη του απο αποψη ποικιλιας.Τις γιορτες δεν ειχαν cpu cooler (με αερα)ουτε με κυαλια.Μονο  τις γνωστες υδροψυκτες της Corsair.

 

Αλλη μια περιπτωση ενας φιλος μου εκανε παραγγελια απο Visionstudio τωρα μεσα στις γιορτες και εκαναν

2 βδομαδες να του φερουν κατι μνημες αντι για 7 μερες μαξιμουμ που αναγραφοταν.

 

Υπαρχει τεραστιο προβλημα στην αγορα.Τα καταστηματα το παλευουν, νομιζω ειναι καλυτερα να τους βοηθησουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα απο την αλλη ποιο καταστημα ειναι αξιοπιστο?δεν θελω να μιλησω γιαυτα εγω απλως θελω να κανω την δοθλεια μου.δεν θελω ουτε διαφημιση να κανω ουτε δυσφημιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα απο την αλλη ποιο καταστημα ειναι αξιοπιστο?δεν θελω να μιλησω γιαυτα εγω απλως θελω να κανω την δοθλεια μου.δεν θελω ουτε διαφημιση να κανω ουτε δυσφημιση.

Τα γνωστα καταστηματα ειναι ολα αξιοπιστα,αλλα καλυτερη εξυπηρετηση εδω και πολλους μηνες εχει το Msystems.Αυτο δεν σημαινει οτι αν παραγγελεις απο καποιο γνωστο,νομιμο καταστημα ,πως θα εχεις προβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπα ένα αποκλειστικά απο eshop (μιας και το ζήτησες). Ψύκτρα δεν χρειάζεται, γιατί ο athlon έχει μόλις 65w tdp και η στοκ ψύκτρα είναι υπεραρκετή. To μονο που με προβληματίζει είναι η διαθεσιμότητα του επεξεργαστή, γι'αυτό καλό είναι να ρωτήσεις και αν δεν σου πουν ξαναπόσταρε να το τροποποιήσουμε. Το πακετάκι περιέχει και ssd. Πιστεύω είναι must για κάθε νεο μηχάνημα που σέβεται τον εαυτό του. Αν δεν τον θες, μπορεί να ρίξεις τα 70ε σε μια καλύτερη κάρτα και ένα λίγο καλύτερο τροφοδοτικό.

post-98342-0-72231400-1357753376_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...