Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά recovery partition σε dvd


vasiliou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω ένα laptop dell και θελω την βοήθεια σας!

Ο δίσκος του εκπνέει τα λοίσθια , και ετσι έχω παραγγείλει νέο δίσκο,
αλλα δεν ξέρω πως μπορώ να πάρω ένα dvd με τα windows 7 που έχει στο κρυφό partision!

Καθε ιδεα ευπρόσδεκτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ο δίσκος ακόμα δουλεύει, αν και κάνει 10 λεπτα να ανοίξει ενα πρόγραμμα,
Κατάφερα με αυτο εδω το πρόγραμμα Dell Data Safe Local Backup έφτιαξα ενα στικακι περίπου 5giga !

Απο οτι ειδα κανει boot και μου βγάζει σαν να μπορώ να το βάλω σε νεο δίσκο, Δευτέρα Τρίτη που θα ερθει ο νεος θα δουμε αν θα μπορεί να κανει νεα εγκατασταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε αν έβρισκα ενα windows 7 home pre greek iso στο Internet θα εκανα καθαρή εγκατάσταση με το δικο μου key και θα ημουν κομπλε, αλλα που...... δεν βρίσκεις τίποτα να κατεβάσεις!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μολις εγραψα στο google windows 7 home pre greek στο πρωτο λινκ βρηκα, εσυ πως δεν βρηκες δεν καταλαβα, και το θεμα δεν μπορω να σου δωσω το λινκ γιατι ειναι πειρατικο και δεν επιτρεπονται τα πειρατικα λινκς εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να κατεβασεις τα ultimate 64 bit greek και να το κανεις home premium αν θες

Πως γίνετε αυτό;;;

Όταν μου ζητήσει το κλειδι και του βάλω εγω από home θα το δεχτεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι καμια σχεση απλα οταν θα το κατεβασεις θα χρειαστει να το κανεις αποσυμπιεση απο το iso και να τροποποιησεις ενα ei.cfg αρχειο να αλλαξεις κατι και μετα να το ξανα κανεις bootable iso αυτο αστο λιγο στη πορεια απλα βρες οποιαδηποτε ελληνικη εκδοση των 7 σε 64 και θα σου δωσω οδηγιες για το πως θα τα κανεις home premium, αυτο ειναι εγγυημενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...