Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγήκε και η beta 2.0. :D

 

Patch Notes (lots of stuff)

http://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=43776

 

O9WEY2y.jpg

 

tRVClpK.jpg

 

(όχι δικές μου)

 

Edit: 

 

How to explore

http://imgur.com/a/7MbDF

 

Νέο station terminal

 

50472e74197f4082b365af21b4405aa0.png

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του bug το κάγκελο, και τα μυαλά στα μπλέντερ!! Ξεκινάνε (κλασσικά) τα fix από σήμερις..

 

http://forums.frontier.co.uk/showpost.php?p=804493&postcount=1

 

Μου φαίνεται πως το QC κοιμόταν, ή πως απλά δεν πρόλαβαν...in any case, start testing C:

 

Πάντως μου έχει πέσει το στόμα στο πάτωμα (είμαι και από τους κωλόφαρδους με λίγα bugs). Το beta1 ήταν για πλάκα μπροστά σε αυτά που βλέπουμε τώρα...κάτι ψιλά που μάζεψα.



zdDK8lAl.jpg

T2w8THBl.png

XpKBilil.png

0Gs82Czl.png

iOirDejl.png
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ λεπτομέρεια βλεπω σε σχεση με τα παλιότερα βίντεο.Δειχνει ακομα καλύτερο αυτη την φορά και μεχρι το release θα βάλουν λογικά και αλλα πράγματα.

Παιδια εσεις με ποιον τροπο πληρωμης το αγορασατε επειδη δεν εχει paysafe απο οτι βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ουτε εγω μπορω να το δω.Κολαει μολις μπαινω στο main menu.

 

Απο οτι ειδα δέχεται και prepaid.Πηρες την beta η την mercenary?

Δεχεται paypal αν θες.Να εχεις υποψιν οτι αν παρεις μονο την mercenary θα παιξεις οταν κυκλοφορησει το παιχνιδι.Αν θες να παιξεις απο σημερα θελει ενα 20αρικο παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φίλε μου θα το κοιτάξω.Γενικα τι εντυπώσεις έχετε απο την beta αξίζει η να περιμένουμε το release?Ενα αλλο που δεν εχω καταλάβει ειναι το εξής.Στο store λέει αν αγοράσεις τη beta παίζεις το παιχνίδι την ίδια στιγμή αλλα σε φάση beta.Αυτο το έλεγε και πριν ξεκινήσει η beta 2 του παιχνιδιού.Δηλαδη συνεχίζεις να παίζεις το παιχνίδι κανονικά αλλα στη φάση της beta 2 βάζουν μια πιο ενημερωμένη έκδοση του παιχνιδιού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τώρα με την 2.03 πετάμε! ^_^

 

Κατεβάστε κάμποσο το gamma πάντως.

 

Ωραία περιοχή για ξεκίνημα, 3000 credits από έναν άκυρο wanted και με βλέπω να γίνομαι κανονικά bounty hunter. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φίλε μου θα το κοιτάξω.Γενικα τι εντυπώσεις έχετε απο την beta αξίζει η να περιμένουμε το release?Ενα αλλο που δεν εχω καταλάβει ειναι το εξής.Στο store λέει αν αγοράσεις τη beta παίζεις το παιχνίδι την ίδια στιγμή αλλα σε φάση beta.Αυτο το έλεγε και πριν ξεκινήσει η beta 2 του παιχνιδιού.Δηλαδη συνεχίζεις να παίζεις το παιχνίδι κανονικά αλλα στη φάση της beta 2 βάζουν μια πιο ενημερωμένη έκδοση του παιχνιδιού?

Στην ουσια αν πληρωσεις 60ευρω παιζεις απο σημερα την beta  η οποια ειναι στην εκδοση 2.03.Αν δωσεις 40 ευρω κανεις ουσιαστικα preorder το παιχνιδι και ετσι κερδισεις καποια digital extras αλλα περιμενεις την επισημη κυκλοφορια τα χριστουγεννα .

 

Απο το λιγο που επαιξα την 2.03 φαινεται τρομερα βελτιωμενο το παιχνιδι σε ολους τους τομεις.Κανουν καλη δουλεια απο οτι φαινεται  :rolleyes: 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...