Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Δεν θυμάμαι ονόματα, αλλά όπως και στην alpha, έχω πιστόλι laser για ασπίδα και μετά το kinetic rifle για health.
Επίσης πήρα και το μεγάλο plasma που βαράει αργά, αλλά μια βολή τσακίζει ασπίδες και η δεύτερη σκοτώνει (σε low-level εχθρούς τουλάχιστον, ακόμα δεν δοκίμασα πολύ, περιμένω να στρώσει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κι εγω παρομοια οπλα εχω αλλα πλεον ολες μου οι στολες ειναι grade 3, οπως κι δυο απο τα οπλα μου. Τα υπολοιπα ειναι grade2.

Μπορειτε να βρειτε pre-engineered οπλα και στολες σε τυχαιους σταθμους αν δεν το ξερει καποιος. Καμποσα grade 3 πραγματακια μπορουν να κανουν την διαφορα τωρα στην αρχη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά τα λέει, καλή και η επικοινωνία αλλά η Frontier έχει και άλλα παιχνίδια, οι devs, ντόπιοι (UK) και ξένοι (αν δίνουν δουλειές έξω) τι να πρωτοκάνουν. Για να λέμε και του στραβού το δίκιο ο κορωνοϊός και τα lockdown-shutdown ήταν απρόβλεπτα, ας μην το ξεχνάμε. Νομίζω ότι βιάστηκαν να βγάλουν το Odyssey, τι θα συνέβαινε αν πήγαινε 1 μήνα πίσω?
Χρονοδιαγράμματα και roadmaps είναι για κανονικές εποχές, όχι με πανδημίες και lockdowns.

Εχετε πάει πρόσφατα crystalline shard sites? εκεί το Elite σέρνεται, 11 fps, δεν το έχω ξαναδεί τόσο. Ετσι ήταν πάντα ή το Odyssey και τα hotfix τα χάλασαν? Οι ρυθμίσεις θέλουν δουλίτσα, αλλιώς ή unplayable ή μικρότερο resolution ή καινούργια vga, τώρα που είναι φτηνές...

Επεξ/σία από eyw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/5/2021 στις 9:35 ΜΜ, valantis544 είπε

Χαμος και σε μενα με τις αποστολες κι εμενα μου χαθηκαν. 

Το πιστολιδι ειναι αστα θελει πολυ φτιαξιμο. Χτες πηγαμε με φιλους για πρωτη φορα σε ground conflict zone και παραλιγο να χτυπησουμε μονοψηφια νουμερα στα frames. Οι εχθροι αιωρουταν, αλλοι τους πυροβολουσες και δεν επαιρναν damage. Σε μια φαση ενας δικος μας εξφενδονιστηκε σε orbit οπως ηταν με τη στολη του lol. Μετα απο κανα 5 λεπτο πτησης εσκασε στο πατωμα. Μαυρα χαλια.

Πήγα και γω σε ground conflict αλλά ευτυχώς δεν αντιμετώπισα τέτοια προβλήματα. Ευτυχώς οταν ψοφας εκει, γινεσαι respawn και μπορεις να το παλέψεις. Είναι πολύ καλό μέρος για να εξασκηθείς στο combat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators
59 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

image.png.0f19046eaedcf0bd4c9392c3cee81d7f.png

Και ακόμα φτιάχνει την PC έκδοση του Horizons για να βγει (κάποτε) στις κονσόλες ενώ έπρεπε να γίνει από φθινόπωρο. Γενικά η Frontier τελευταία δεν το προχωράει πολύ καλά το game, θέλει και αλλαγές σε κάποια πράγματα΄οπως λέει και ο ObsidianAnt.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Και ακόμα φτιάχνει την PC έκδοση του Horizons για να βγει (κάποτε) στις κονσόλες ενώ έπρεπε να γίνει από φθινόπωρο. Γενικά η Frontier τελευταία δεν το προχωράει πολύ καλά το game, θέλει και αλλαγές σε κάποια πράγματα΄οπως λέει και ο ObsidianAnt.

ναι πάει αργά το πράμα σε σχέση με παλιότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
18 λεπτά πριν, eyw είπε

έχει δώσει σημεία ζωής η FDev πρόσφατα, από γιορτές και μετά?

Δεν το έχω ψάξει πολύ τελευταία, μόνο updates για performance/fixes έβγαζε μέχρι τώρα. Άντε και το νέο SRV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, eyw είπε

έχει δώσει σημεία ζωής η FDev πρόσφατα, από γιορτές και μετά?

δεν έχω πάρει το νέο expansion, οπότε ότι νέα είναι από τα προτεινόμενα βίντεος και από το fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...